Zobacz wyniki ankiety: Co sądzisz o takiej zmianie dropów

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem za Koni mam nadmiar

    13 40.63%
  • Nie gdyż konie się długo produkują

    12 37.50%
  • Jest mi obojętne

    7 21.88%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Drobna korekta dropów

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    @ Aruzus
    Kiedyś podobnymi słowami to ująłem . Co do propozycji zmiany dropów też już pisałem, wystarczy odszukać na forum.

  2. #12
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    400
    Serwer
    Złota Góra
    Mieli tylko usunąć broń z dropów na początku - spoko - ale to co teraz wpada to przegięcie - nwm czy to jest jakaś taktyka, żeby "bogaci" się za bardzo nie wzbogacili i żeby się jakoś wyrównał poziom pomiędzy graczami - czy może to przez to że będzie Antheria ???? Ciężko mi domyślić się przyczyn ale wystarczy mi, że widzę skutki - coraz więcej znajomych odchodzi - chociaż z drugiej strony 2-3+ lat grania w kółko to niezależnie od tego co nam zaoferują pewnie i tak nic nie zmieni - jak w życiu - każde pokolenie ma swój czas i tu widocznie nasz już się kończy.

  3. #13
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    309
    Serwer
    Złota Góra
    Ja w gwieździe mam 5 milionów koni, rozdawać powiadasz za to można dostać perma. Z dropów powinno wpadać coś co jest nieosiągalne z wyspy. Dodałbym dopałki do kop granitu czy dopałki do szkółki drzew egzotycznych. Obecnie 10000 wody schodzi lepiej niz 10000 koni za tą samą cenę więc coś tu jest nie tak?

  4. #14
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez jaco_j Zobacz posta
    Ja w gwieździe mam 5 milionów koni, rozdawać powiadasz za to można dostać perma.
    Jezeli duze liczby Cie uwieraja to mogles po prostu tyle nie produkowac.

    Gwiazda w takich granicach jakie sa dla nas dostepne zapelnieniu nie ulega, wiec caly 'problem' jest sztuczny.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.05.2014
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    A może zamiast likwidować konie w łupach, lepiej zwiększyć szansę na otrzymanie przygody dodatkowej (Kolejne Zakazane Eksperymenty, Starzy Przyjaciele itp)?

  6. #16
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 10.08.2015 r.) zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.


    Pozdrawiam,
    MOD_Uranos

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.