Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Stan garnizonu

  1. #1
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    399
    Serwer
    Złota Góra

    Stan garnizonu

    Cześć,

    Nie wiem jak Wy, ale nowo wgrana opcja wskazująca aktualny stan garnizonu zasłania tylko całe jego piękno.
    Odkąd mamy możliwość przypisania nazwy dla danego generała dodatkowe jego oznaczanie nie ma sensu - a szczególnie na wyspie macierzystej.
    Dodatkowo wraz z tym "ulepszeniem" wszystkie kamienne posągi oraz zwalony mur północ także ma ten znacznik - tylko w tym przypadku możliwe,
    że to przez cookies - bo nie czyściłem i nwm.
    Spoiler

  2. #2
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Garnizon, w moim przypadku jest dość mobilny. Dbam o to, zeby cały czas był w ruchu i mu się nie nudziło, więc jego ozdobność mnie ni ziębi ni grzeje, za to jestem naprawde zadowolona z oznaczeń na przygodach i koloniach (zwłaszcza tych drugich). Woję tą funkcjonalność niż "poprzednią" urodę

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Nowy Świat
    Funkcjonalność ten status ma, ale na wyspie przygody lub kolonii. Szturmujący krwawą marynę w sektorze 9 to chyba niewielki procent (promil?) aktywnych graczy na serwerze?
    Na wyspie domowej to potrzebne jak palec w... oku, a więc wyłączyć lub dodać opcję on-off - jak w przypadku kilku gadżetów sprawdzanych na testowym serwerze
    kto chce zostawi nawet na posagach zwróconych w 4 strony świata, inni natychmiast wyłączą

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Plany z wgraniem opcji włączania i wyłączania różnych funkcji mam nadzieje że się nie zmieniły i dadza te opcje z testowego jak najszybciej.
    Oznaczniki nad ozdobami to faktycznie błąd (kiedyś podobnie było przy białym zamku).

  5. #5
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    399
    Serwer
    Złota Góra
    To że na przygodach i ekspedycjach to faktycznie fajna sprawa - ale na wyspie to nie ;p

  6. #6
    Former Community Team Member
    Dołączył
    01.01.1970
    Posty
    0
    Nad tymi znacznikami na kamiennych posągach itp. już pracują. Uwagi odnośnie przydatności znaczników na wyspie gracza zostaną przekazane.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    19.06.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez broda102 Zobacz posta
    To że na przygodach i ekspedycjach to faktycznie fajna sprawa - ale na wyspie to nie ;p
    w pełni popieram i pozdrawiam

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.05.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Kolonia
    Znaczniki garnizonów , wiadomo nic tylko wodotryski, ale ze przy okazji usunięto znacznik jaki obóz dany generał atakuje to już inna sprawa. Takie znaczniki są przydatne jak robi się skomplikowane bloki wiadomo który generał atakuje który obóz a teraz nic

    Czy to przeoczenie czy celowe działanie BB

  9. #9
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    399
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_Teromort Zobacz posta
    Nad tymi znacznikami na kamiennych posągach itp. już pracują. Uwagi odnośnie przydatności znaczników na wyspie gracza zostaną przekazane.
    Dziękuję

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.