Zobacz wyniki ankiety: Czy warto?

Głosujących
18. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    2 11.11%
  • Inne surowce\proporcje do premii

    2 11.11%
  • Nie

    14 77.78%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Premie do kasowania. wyburzania kopalni kamienia i marmuru

  1. #1
    Acoma

    Premie do kasowania. wyburzania kopalni kamienia i marmuru

    Czy byłby ktoś, aby dodano nowe premie do wyburzania jeszcze nie do końca wyczerpanych kopalni kamienia i marmuru w specjalnym magazynie prowiantu?

    Koszt takowego bym określił na:
    1. Wyburzanie kopalni kamienia (250 ziół i 250 strach na wróble)
    2. Wyburzanie kopalni marmuru (350 ziół, 350 strach na wróble i 300 beczek)

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Bardziej byłbym za możliwością wyburzenia wszystkich gór oprócz tych ze złożami, i obniżeniem ceny.

  3. #3
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie.
    Do czego miałoby to służyć? Kamień i marmur tani jak barszcz (nie sosnowskiego ) nawet jak braknie można dokupić. A jak nie to w gildii zawsze ktoś podrzuci z 10k
    "Everybody lies"

  4. #4
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Chyba się koledze Acoma trafiło ostatnio zadanie z wyszukaniem złoża, a wszystkie miał świeżo znalezione Jak dla mnie to potencjalnie jedyny powód wprowadzania takich premii. Czy warto? Moim zdaniem nie warto.

  5. #5
    Osadnik Awatar Rademenesik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    156
    Serwer
    Nowy Świat
    Bez sensu ,po prostu głupi wątek Pozdrawiam
    Poradniki Generał 200,WETERAN oraz Major

    NOWOŚCI Z Testowego

    Wczoraj jest historią, jutro jest tajemnicą, dziś jest darem...

  6. #6
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez Acoma Zobacz posta
    Czy byłby ktoś, aby dodano nowe premie do wyburzania jeszcze nie do końca wyczerpanych kopalni kamienia i marmuru w specjalnym magazynie prowiantu?

    Koszt takowego bym określił na:
    1. Wyburzanie kopalni kamienia (250 ziół i 250 strach na wróble)
    2. Wyburzanie kopalni marmuru (350 ziół, 350 strach na wróble i 300 beczek)
    Nie rozumiem. "Czy bylby ktos, aby dodano..." - ze co? O so hosi...? Kolejne nie rozumiem po co? Po co mialbym wyburzac zloza prawie na wykonczeniu???

    Innymi slowy, jedyna konkretna odpowiedzia jest za zmieszczona powyzej przez Rademensika. NIE.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    187
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja natomiast widzę sens takich premii.
    Założycielowi wątku może chodzić o sytuację, w której opuszczamy grę na dłużej a złoże się kończy.
    Wtedy korzystnie byłoby skasować kończące się złoże i wysłać geologa by znalazł na tym miejscu nowe, pełne.

    Były już takie propozycje, ale kasowania złoża w inny sposób.
    Propozycja ze specjalną premią mi się podoba. Zastrzeżenia mam do kosztów wytworzenia, ale to już szczegóły.
    Gdy sprzeczasz się z idiotą, on najprawdopodobniej robi dokładnie to samo ...

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Kamieniarzy i marmur nie potrzeba zatrzymywać, jak się zapadnie złoże mozna usunąć.
    Co do pozostałych, zawsze możemy wyburzyć taką kopalnie odzyskując co nieco, i od razu wysłać geologa.
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 23.07.2015 o 19:20

  9. #9
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Czlowiek_Lasu Zobacz posta
    Ja natomiast widzę sens takich premii.
    Założycielowi wątku może chodzić o sytuację, w której opuszczamy grę na dłużej a złoże się kończy.
    Wtedy korzystnie byłoby skasować kończące się złoże i wysłać geologa by znalazł na tym miejscu nowe, pełne.

    Były już takie propozycje, ale kasowania złoża w inny sposób.
    Propozycja ze specjalną premią mi się podoba. Zastrzeżenia mam do kosztów wytworzenia, ale to już szczegóły.
    z dropów lecą teraz czasem dosypki, zwłaszcza do marmuru. więc jak idziesz na dłuższy urlop to po prostu wrzucasz w złoże i już... nie ma co bawić się w jakieś premie....

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    187
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    z dropów lecą teraz czasem dosypki, zwłaszcza do marmuru. więc jak idziesz na dłuższy urlop to po prostu wrzucasz w złoże i już... nie ma co bawić się w jakieś premie....
    Zauważ, że sama dosypka też jest pewnego rodzaju premią.
    Z tych przygód, które robię wpadają głównie dosypki do złóż żelaza lub dowolnych.
    Pewnie są przygody, z których wypadają dosypki do marmuru, ale ja takich nie robię. Robię na okrągło DMK, RB, CR.
    Dosypki do dowolnego złoża są zbyt cenne by robić z nich marmur.
    Więc popieram wprowadzenie premii do wyburzania złoża marmuru.
    Gdy sprzeczasz się z idiotą, on najprawdopodobniej robi dokładnie to samo ...

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.