Zamknięty wątek
Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12
Pokaż wyniki od 111 do 117 z 117

Wątek: Pierwsze informacje: Scenariusz "Odbudowa po burzy" - opinie

  1. #111
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Szakael, litości! Jeszcze BB nie wyczuje ironii i serio to tak wprowadzą

  2. #112
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Szakael załóż ankiete xD

  3. #113
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Przygoda / Scenariusz "Storm recovery"

    Zagrałem w nią cztery razy. Trzeba uważać, bo w pewnym momencie wymaga troszkę koncentracji i logicznego myślenia - inaczej przepada i dostaniemy wyłącznie expa za ukończone etapy. Zrobienie tego scenariusza "pożera" sporo cennych surowców łącznie z fasolkami. Drop i to na premii, raczej nie zwraca poniesionych kosztów, natomiast ciekawe są premie do zdobycia:

    http://i.imgur.com/KxymiwU.jpg?1

    Przygoda na testowym się ostro tnie i często zawiesza. Moja wyspa macierzysta także była tam zagrożona wybuchowym bugiem Generalnie sam pomysł fajny, ale koniecznie BB musi tu poprawić drop - no chyba że w całym przyszłym zadaniu przewidziano jakiś cenny budynek jako nagrodę główną.


    http://i.imgur.com/N1zAQsD.jpg?1

    Łącznie zdobywamy ok. 20k expa i raczej niezbyt zachęcający drop, za to najmniejsza pomyłka kosztuje nas utratę przygody i zainwestowanych w nią najcenniejszych surowców. ... w sumie przygoda na poziomie sześciolatka Po nowinkach spodziewałem się czegoś trudniejszego a nie tylko "pożerania" cennych surowców. Obiecywano nam kiedyś PvP ekonomiczne ...
    Ostatnio edytowane przez Hakardrag ; 07.09.2015 o 13:29

  4. #114
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Hakardrag Zobacz posta
    Przygoda na testowym się ostro tnie i często zawiesza. Moja wyspa macierzysta także była tam zagrożona wybuchowym bugiem
    Pamietaj ze na testowym moga grac gracze z kazdej wersji jezykowej Lagi tam to zjawisko codzenne przy nowosciach

    A co do scenariusza to zrobic raz do osiagniecia i zapomniec chyba ze zmienia drop po raz kolejny

  5. #115
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z tym dropem to pewnie było tak że dali co popadnie, z Alibabą to poszli na sposób i dali w dropie rybki, żeby udzie się nie koncentrowali na nagrodzie, tylko na testowaniu.
    Lagi i u nas będą na samym początku, bo każdy się loguje i korzysta z nowości, tak było przy każdym evencie i spodziewam się tego teraz.

  6. #116
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    @ Tornados

    Co ciekawe, ten wybuchowy bug raz w pewnych okolicznościach, zadziałał jak miner niszcząc okoliczne skały - no ale przy okazji przygoda przepadła

    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Z tym dropem to pewnie było tak że dali co popadnie, z Alibabą to poszli na sposób i dali w dropie rybki, żeby udzie się nie koncentrowali na nagrodzie, tylko na testowaniu.
    Lagi i u nas będą na samym początku, bo każdy się loguje i korzysta z nowości, tak było przy każdym evencie i spodziewam się tego teraz.
    Oby tak było we wszystkich przygodach, bo ja z reguły nie mam szczęścia do dropów. W nowinkach tylko raz na kilka zrobionych przygód z Alibabą, trafiłem drop który zwrócił mi z nawiązka surowce za stracone wojsko. A tu trzeba będzie dobrze kalkulować - inaczej to będziemy robić tylko to, co nie daje strat - jak w starych przygodach


    PS.

    Proszę Moderatora o połączenie moich postów 4 i 5. Nie radzę sobie z wieloma cytatami.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Nemezis ; 08.09.2015 o 10:29

  7. #117
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    w związku z tym, że od ponad roku w temacie nie pojawiają się nowe posty - zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria

Zamknięty wątek
Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.