Zamknięty wątek
Strona 9 z 12 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 117

Wątek: Pierwsze informacje: Scenariusz "Odbudowa po burzy" - opinie

  1. #81
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    najważniejsze to drop, jak go skalibrują finalnie do wydatków w tedy będzie można mówić o przydatności.
    i ciekawe czy będzie to sam scenariusz czy ciąg jakichś zadań?
    "Everybody lies"

  2. #82
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez Czlowiek_Lasu Zobacz posta
    Nie chce mi się czytać całego wątku, więc nie wiem, czy padła już taka propozycja, ale:

    TAKI BURZOPRZEGANIACZ, POWINIEN WYPADAĆ W ŁUPIE Z TEGO SCENARIUSZA!

    Oczywiście rzadko, ale jednak.
    Chętnie bym coś takiego postawił na swojej wyspie.
    Tez bym chcetnie taki budynek sobie postwil, zapewne nie tylko ty czy ja. Innie tez by chcieli miec taki wynalazek na swojej skale. Pozostaje pytanie co by mial robic. Bo jako bezuzyteczna ozdoba, to ja nie chce. Ciezko wymyslec jego zastosowanie, w koncu to Burzoprzeganiacz, a nasze wyspy to oaza spokoju. Moglby pracowac jako wytwornica mgly. Gdy pracuje spowija mgla cala wyspe - efekt widoczny tylko dla odwiedzajacych wyspe. Nie wrzuca jakies gupiej premii na budynek, ktory chcelismy zbuffowac lepsza premia...
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    najważniejsze to drop, jak go skalibrują finalnie do wydatków w tedy będzie można mówić o przydatności.
    i ciekawe czy będzie to sam scenariusz czy ciąg jakichś zadań?
    Zdecydowanie, aby pokryc koszta, musi wypadac torba jako standart w 1szym czy drugim slocie. Moze tez jakis manuskrypt, tom czy inna ksiega w ostatnim (1%-5% szansy).
    Ostatnio edytowane przez Lipek ; 22.07.2015 o 13:42

  3. #83
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    Tez bym chcetnie taki budynek sobie postwil, zapewne nie tylko ty czy ja. Innie tez by chcieli miec taki wynalazek na swojej skale. Pozostaje pytanie co by mial robic. Bo jako bezuzyteczna ozdoba, to ja nie chce. Ciezko wymyslec jego zastosowanie, w koncu to Burzoprzeganiacz, a nasze wyspy to oaza spokoju.
    Jak kościana katedra może być miejscem zamieszkania, to nie widzę przeszkód aby osadnicy zeskłotowali budynek który jest bezużyteczny, czyli niech powiększa limit populacji.

  4. #84
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Jak kościana katedra może być miejscem zamieszkania, to nie widzę przeszkód aby osadnicy zeskłotowali budynek który jest bezużyteczny, czyli niech powiększa limit populacji.
    No niby tak, ale ja tu doszukuje sie jakiegos logicznego sesnu z tym budynkiem. W scenariuszu ma niby za zadanie zapobiegac burzom (stad jego lekko abstarkcyjny wyglad). Jako kolejny budynek na wyspie, nie bardzo mi on wpisuje sie w kanon budynku mieszkalnego. Chyba ze beda go zamieszkiwali jacys ekscentrycy. Poza tym budynkow mieszkalnych juz mamy cala mase. Ten moglby byc do czegos innego...

  5. #85
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dwukrotnie zwiększa produkcję monet (nawet przy kilkukrotnie większym zużyciu zboża) w posiadanych Złotych Wieżach
    Rynkiem monet nie zatrzęsie bo to niewielki procent a nadaje trochę sensu postawieniu takiego budynku.

  6. #86
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    a ja proponuje by budynek ten skracal bany wystawiane przez naszych szacownych moderatorow

  7. #87
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez GbrL Zobacz posta
    a ja proponuje by budynek ten skracal bany wystawiane przez naszych szacownych moderatorow
    Dla zdecydowanej większości graczy byłby to budynek całkowicie nieprzydatny. Jeśli ty widzisz potrzebę takiego budynku to być może pora przemyśleć czemu tak jest

  8. #88
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    Dla zdecydowanej większości graczy byłby to budynek całkowicie nieprzydatny. Jeśli ty widzisz potrzebę takiego budynku to być może pora przemyśleć czemu tak jest
    bo to byl wstepny pomysl, teraz go dopracowalem
    wedlug tej koncepcji budynek produkuje "listy zelazne", ktorymi mozna handlowac i jesli ktos ma taka potrzebe to kupuje taki "list" i skraca kare

  9. #89
    Osadnik Awatar witek1967
    Dołączył
    28.11.2012
    Posty
    115
    Serwer
    Złota Góra
    "POŚREDNIAK" - skraca do 50% czas wybranej produkcji,
    działanie: działa jak pracowniczy radiowęzeł w komunistycznym zakładzie pracy, władyga widzi kto się opie....la na wyspie i wiadomością głosową kieruje dalikwenta do przmusowej pracy w wybranej fabryce,
    warunek : muszą być bezrobotni
    czas działania: 24h
    wady: przez czas działania nie postawisz np nowej kopalni bo nie masz bezrobotnych, wszyscy idą do pośredniaka, skracanie czasu uzależnione od ilości bumelantów
    zalety: wybierasz jaka produkcja ma być przyspieszona dzieki dodatkowym bumelantom

  10. #90
    Osadnik Awatar Agnieszka_N
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    141
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez witek1967 Zobacz posta
    ".... skraca ... czas wybranej produkcji ...
    To nawet było by nie głupie, mógłby być to kolejny epicki budynek za np. dużo łodyg który by premiował lub regulował czasem wybranej nitki produkcyjnej coś na wzór Epickiego Składu Drzewa. Nazwa pośredniak nietrafiona ale coś bliżej nadzorcy produkcyjnego było by już bardziej właściwe.

Zamknięty wątek
Strona 9 z 12 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.