Zobacz wyniki ankiety: No i co?

Głosujących
12. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    4 33.33%
  • Nie

    6 50.00%
  • Rezygnuję z gry, bo nuda.

    2 16.67%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Ewolucja, czy nuda?

  1. #11
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez tojanik Zobacz posta
    niedoczytałaś Robaczku. To jest gotowy pomysł. Teraz niech ludzie z BB wykażą sie fantazją, bo jak na razie, to tylko grefików mają rewelacyjnych i matematyków. Co do innych wypowiedzi, to Settlersi jakoś się rozwinęli. Może by pociągnąć sprawe na przód, a nie gnieść się w wiekach ciemnych? Drepcenie w miejscu, to jakby sie na PiS głosowało. A nawet w stecz. Jak tam chcecie.

    Ależ doczytałam Kwiatuszku i jeżeli każesz komuś ruszać wyobraźnią, to to nie jest dopracowany pomysł, tylko marzenie typy tych w niedzielę po południu.
    "Bo ja bym chciał, ale nie wiem w sumie co, ani jak, ale chodzi mi coś po głowie, wy to sobie złapcie i zróbcie. Daję wam pomysł na pomysł, a teraz wy pokażcie co potraficie"

    Z tymi darmozjadami też się chyba zagalopowałeś. Na forum już jest jeden "chlebodawca" możecie sobie potrząsnąć dłońmi, na pewno się dogadacie ze swoimi "wykrzyknikami".

    Jak bardzo cię uwierają wieki ciemne w settach i bardzo masz ochotę na ewlolucję i rewolucję, to graj sobie w Civilization, a settom daj spokój, bo chińczyk to nie warcaby
    Ostatnio edytowane przez BB_Teromort ; 16.07.2015 o 10:52

  2. #12
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    tojanik, wyobraźnię widzę masz w zakresie pomysłów, ale ankiety robisz takie, że nie ma jak zagłosować choćby pomysł był najlepszy.

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Kolonia
    zwlok. Ankieta jest wyłącznie dla zainteresowanych i w temacie. Nie przewiduję żadnych innych opcji do odpowiedzi jak powyższe. Misia. Co tam piszesz? Jesteś fajną jeśli chodzi o poradniki, ale cofasz się w rozwiju. Straszna konserwatystka. Nic nie zmieniać. bo można zepsuć.

  4. #14
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    tojanik a to czytałeś? Gorąco polecam, w twoim przypadku zwłaszcza punkt 2, 3 i 8

    Nie robisz tematu i ankiety dla siebie, tylko dla wszystkich użytkowników forum, a jak jednak dla siebie, to proponuję w offtopie.

    Tematem wątku jest "ewolucja, czy nuda?", a w treści postu jakieś s-f z cartoon network. A ankieta tyczy się czego, tematu, czy treści postu? Bo jej tytuł też mi nic nie mówi.

    Cofam się w rozwoju powiadasz? Uuuuu, chyba komuś żyłka skacze, bo poziomik leci ^^

  5. #15
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez tojanik Zobacz posta
    zwlok. Ankieta jest wyłącznie dla zainteresowanych i w temacie. Nie przewiduję żadnych innych opcji do odpowiedzi jak powyższe. Misia. Co tam piszesz? Jesteś fajną jeśli chodzi o poradniki, ale cofasz się w rozwiju. Straszna konserwatystka. Nic nie zmieniać. bo można zepsuć.
    tonijak, ja Twojego nicka nie przekręcałem...A teraz zestaw sobie pytanie z ankiety z możliwymi odpowiedziami.

    Pyt: No i co? - Odp: Tak. - Ma sens? Nie bardzo.
    Pyt: No i co? - Odp: Nie. - Ma sens? Też nie bardzo.
    Pyt: No i co? - Odp: Rezygnuję z gry, bo nuda. - Ma sens? Troszkę ma, ale nie zagłosuję bo nie rezygnuję z gry.

    Czyli, jak pisałem powyżej - nie ma jak zagłosować.

  6. #16
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 20.07.2015 r.) zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.


    Pozdrawiam,
    MOD_Uranos

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.