Zobacz wyniki ankiety: No i co?

Głosujących
12. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    4 33.33%
  • Nie

    6 50.00%
  • Rezygnuję z gry, bo nuda.

    2 16.67%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Ewolucja, czy nuda?

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Kolonia

    Ewolucja, czy nuda?

    Mamy w grze przygody, scenariusze, ekspedycje i coś tam jeszcze. BB powinno to wszystko rozwijać, a jednocześnie wprowadzać kolejne etapy ewolucji technologicznej. Myślę, że potrzebna jest nowa broń. Powinny pokazać się nowe przygody z nowszymi przeciwnikami powoli, technologie. Fantastycznie mogły by do tego nadać się scenariusze, czy ekspedycje. Każdy wie, że podróże i wagabunda kształci. Myślę, że czas na eksperymenty z machinami latającymi, albo choć wykorzystaniem do tego dziwnych stworów jak smoki, czy coś takiego i stworzenie armii powietrznej, jednostek morskich. Dać piechurom i reszcie wojska pistolety do rąk. Po tym okresie ewolucja znów w coś innego.

    Ma ktoś coś do powiedzenia w temacie?

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    130
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Moim zdaniem to BB powinno poprawic wszystkie bugi jakie istnieja a jest ich troche, poprawic doslownie wszystko co jest zle. Dopiero po tym etapie powinny byc wprowadzane nowe rzeczy jakie by one nie byly. Te ekspedycje tez tylko robie zeby dobic 30 lvl i pozniej podziekuje za tak droga zabawe (szczegolnie na wyspach 3 poziomu).

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez akerman1 Zobacz posta
    Moim zdaniem to BB powinno poprawic wszystkie bugi jakie istnieja a jest ich troche, poprawic doslownie wszystko co jest zle. Dopiero po tym etapie powinny byc wprowadzane nowe rzeczy jakie by one nie byly. (szczegolnie na wyspach 3 poziomu).
    Również tak uważam, ale mają takich programistów, dlatego jest to nierealne. Tak, czy owak ewolucja powinna powoli postępować.
    Ostatnio edytowane przez BB_Teromort ; 16.07.2015 o 10:50 Powód: Bez takich określeń

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Rozwój, przygody, ekspedycje popieram

  5. #5
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez tojanik Zobacz posta
    Ma ktoś coś do powiedzenia w temacie?
    widział ktoś moją łapkę na muchy?

    tojanik ale dyskusje, to w dziale dyskusji, tutaj gotowe pomysły, a jak już jest gotowy, to może pytanie w ankiecie związane z tym konkretnym pomysłem, odpowiedzi tez by się przydały adekwatne...

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Moim zdaniem to BB powinno poprawic wszystkie bugi jakie istnieja a jest ich troche
    Właśnie. Jestem przeciwny wprowadzenia zmian wybiegająch zbyt daleko poza pewien okres historyczny, to nie Empire Earth z elementami fantasty/mitologi.
    Urozmaicać trzeba z głową i stopniowo, by nie wylać dziecko z kąpielą, jak w przypadku pseudo PvP.
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 15.07.2015 o 17:55

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    399
    Serwer
    Złota Góra
    Ruda :P

  8. #8
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez tojanik Zobacz posta
    Mamy w grze przygody, scenariusze, ekspedycje i coś tam jeszcze. BB powinno to wszystko rozwijać, a jednocześnie wprowadzać kolejne etapy ewolucji technologicznej. Myślę, że potrzebna jest nowa broń. Powinny pokazać się nowe przygody z nowszymi przeciwnikami powoli, technologie. Fantastycznie mogły by do tego nadać się scenariusze, czy ekspedycje. Każdy wie, że podróże i wagabunda kształci. Myślę, że czas na eksperymenty z machinami latającymi, albo choć wykorzystaniem do tego dziwnych stworów jak smoki, czy coś takiego i stworzenie armii powietrznej, jednostek morskich. Dać piechurom i reszcie wojska pistolety do rąk. Po tym okresie ewolucja znów w coś innego.

    Ma ktoś coś do powiedzenia w temacie?
    Dokladnie jak gdzies powyzej YAHIKO_FX stwierdzil. Pomyliles gry przyjacielu. Jestem na nie. Najpierw niech uporaja sie z wprowadzeniem systemu badan dla wyspy i generalow, ktore to bylo obiecane wieki temu. Nowe bronie? Po co? Juz bardziej bylbym za 2-3 nowymi nacjami, gdzie kazda mialaby inne jednostki, a sama nacja jakis tam specjalny bonus.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez misiasia Zobacz posta
    widział ktoś moją łapkę na muchy?

    tojanik ale dyskusje, to w dziale dyskusji, tutaj gotowe pomysły, a jak już jest gotowy, to może pytanie w ankiecie związane z tym konkretnym pomysłem, odpowiedzi tez by się przydały adekwatne...
    niedoczytałaś Robaczku. To jest gotowy pomysł. Teraz niech ludzie z BB wykażą sie fantazją, bo jak na razie, to tylko grefików mają rewelacyjnych i matematyków. Co do innych wypowiedzi, to Settlersi jakoś się rozwinęli. Może by pociągnąć sprawe na przód, a nie gnieść się w wiekach ciemnych? Drepcenie w miejscu, to jakby sie na PiS głosowało. A nawet w stecz. Jak tam chcecie.
    Ostatnio edytowane przez BB_Teromort ; 16.07.2015 o 10:51 Powód: Tutaj to samo.

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Albo też na PO, PSL i SLD. Po co cofać się w rozwoju wraz z nimi?
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 16.07.2015 o 01:14

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.