Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: Zmiany w grze - 23.07.2015 - opinie

  1. #1
    Former Community Team Member
    Dołączył
    01.01.1970
    Posty
    0

    Zmiany w grze - 23.07.2015 - opinie

    Zapraszam do dzielenia się opiniami na temat nadchodzących zmian, opisanych tutaj.

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    BB_Screenshot - znakomite... przekaz prosze moje serdeczne pozdrowienia dla BB_Bugmakera

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Lista changeloga z tygodnia na tydzień coraz dłuższa, wreszcie widać że programiści zaczęli dbać o ten projekt. Ilość planowanych nowości również znacznie wzrosła. W ostatnich tygodniach jesteśmy nimi wręcz zasypywani. Twórcy coraz częściej także słuchają potrzeb graczy o czym świadczy wprowadzenie w ciągu ostatnich miesięcy wielu elementów proponowanych przez społeczność takich jak między innymi pvp, zmiana ikony uczt cioci irmy, multiplikator koszar i prowiantu, zmniejszenie kosztów produkcji ekspedycyjnej broni, ranking pvp, możliwość wykorzystania surowców eventowych tylko w ciągu wydarzenia w którym się je zdobyło i oczywiście możliwość wydania tych pozostałych z poprzednich lat. BB_Teromort również ostatnio bywa częściej na forum i wypowiada się niemal w każdym wątku co jest dla kolejnym ukłonem w stronę społeczności która potrzebuje poczucia, że jest ktoś z "góry" kto interesuje się ich zdaniem i przekazuje sugestie. To wszystko napawa optymizmem iż sprawy nabrały naprawdę dobry obrót i gra nie tylko trafiła na dobry tor lecz dzięki intensywności prac zaczęła pędzić niczym Pendolino.

    Wielki plus oraz podziękowania dla całej ekipy BlueByte i oby tak dalej.
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: ilość bugów oraz ludzka głupota. Pewne również są tylko dwie – śmierć i nieudana konserwacja. Bo podatki są jak płot, tygrys przeskoczy, szczur się prześlizgnie, a bydło zostanie.

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Wiele fajnych poprawek, ale są też takie które są niechciane, ale o nich się wypowiemy (narzekać będziemy) dopiero jak wgrają.
    Kopalnie można teraz ulepszyć natychmiast po zatrzymaniu produkcji
    Zamiast od razu klikać ulepszanie wpierw trzeba bedzie zatrzymać prace.

  5. #5
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez GbrL Zobacz posta
    BB_Screenshot - znakomite... przekaz prosze moje serdeczne pozdrowienia dla BB_Bugmakera
    epickie xDD
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  6. #6
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez BB_Teromort Zobacz posta
    ZMIANY I ULEPSZENIA - Aktualizacja #2
    • Można aktywować Złotą wstęgę na Przemysłowej kopalni żelaza
    A ktos w ogole kupuje/kupil takowa kopalnie???

  7. #7
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    A ktos w ogole kupuje/kupil takowa kopalnie???
    Paru bogatych pewnie tak

  8. #8
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Paru bogatych pewnie tak
    Na pewno bogatych w $, ale juz nie koniecznie w IQ...

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Osz Ty Lipek obrażasz mnie Ja kupiłam 2 komplety kopalni tanio jeśli można to tak nazwać . Na początku ewentu 1 komplet sprzedałam za żetony o 2x większej wartości niż kosztowały mnie te kopalnie. Drugi sobie postawiłam. Czyli nie dość, że mam za darmo to jeszcze zarobiłam. I jak się teraz ma Twój poziom IQ?

  10. #10
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Ja dalej nie kumam po co im ta kopalnia^^
    Produkuje niewiele wiecej niz zwykla arktyczna ktora za grosze mozna kupic (a nim sie zwroci cena kupna przemyslowej w tej nadwyzce rudy to minie spooooooooro czasu)

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.