Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Wątek: Zmiany w grze - 23.07.2015 - opinie

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Po to, żeby sobie była Jak wszystko w tej grze. Jeśli chcesz na to patrzeć pod kontem opłacalności to tu prawie nic się nie opłaca

  2. #12
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    I jak się teraz ma Twój poziom IQ?
    Zapewne trzyma go w gwieździe z resztą skrzętnie zbieranej surki
    Ja tez sobie kupiłem kilka sztuk z myślą o dalszym odsprzedaniu, no ale jak ktoś ma iq jakie ma to sam na to nie wpadnie... $ robi $

  3. #13
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Nie zapominajcie o nowych przygodach które spełnią wasze oczekiwania lecz bez ochotników, żołnierzy, łuczników, wybornych się nie obejdzie.
    Miejmy tylko nadzieje że zrezygnowali ze starego pomysłu zmiany systemu walki dla zwykłych przygód, bo wtedy poradniki poszły by do kosza, trzeba by napisać je na nowo, a mało komu by się chciało to robić z myślą że te same znane przygody mają być trudniejsze z większymi stratami.

  4. #14
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Ja dalej nie kumam po co im ta kopalnia^^
    Produkuje niewiele wiecej niz zwykla arktyczna ktora za grosze mozna kupic (a nim sie zwroci cena kupna przemyslowej w tej nadwyzce rudy to minie spooooooooro czasu)
    bo ładnie wygląda :P

    a co do zmian, to bardzo mi się podobają te znaczniki nad marszałkami. super sprawa. nareszcie nie będę musiała tyle klikać, żeby sprawdzić, którym już mogę puścić kolejny atak. I awatary będzie można widzieć bez kombinowania
    szkoda, że kolonki nie będą się już wliczały w zadania z przygodami. wygodne to było

  5. #15
    Początkujący Odkrywca Awatar doradz
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    256
    Serwer
    Złota Góra
    ja tam dalej czekam na nowe wyspy ;P

  6. #16
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Osz Ty Lipek obrażasz mnie Ja kupiłam 2 komplety kopalni tanio jeśli można to tak nazwać . Na początku ewentu 1 komplet sprzedałam za żetony o 2x większej wartości niż kosztowały mnie te kopalnie. Drugi sobie postawiłam. Czyli nie dość, że mam za darmo to jeszcze zarobiłam. I jak się teraz ma Twój poziom IQ?
    Cytat Zamieszczone przez Adamynas Zobacz posta
    Zapewne trzyma go w gwieździe z resztą skrzętnie zbieranej surki
    Ja tez sobie kupiłem kilka sztuk z myślą o dalszym odsprzedaniu, no ale jak ktoś ma iq jakie ma to sam na to nie wpadnie... $ robi $
    Jesli kupiliscie takowe kopalnie, nie na wlasny uzytek tylko na handel to ok. Ja nadal nie rozumiem sensu kupna tej kopalni i postawienia jej. Poza tym Adamynas - czytaj ze zrozumieniem, a nie laczysz luzno fakty i wypowiedzi. Skoro napisalem:
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    A ktos w ogole kupuje/kupil takowa kopalnie???
    w odniesieniu do tego:
    Cytat Zamieszczone przez BB_Teromort Zobacz posta
    ZMIANY I ULEPSZENIA - Aktualizacja #2
    • Można aktywować Złotą wstęgę na Przemysłowej kopalni żelaza
    i tego nie zauwazyles i nie zrozumiales, zamroczony swa (pseduo)zajefajnoscia to juz nie moj problem. Poza tym ja tu nie gram zeby z $ robic $.
    Ostatnio edytowane przez Lipek ; 15.07.2015 o 23:30

  7. #17
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zadania wymagające ukończenia pewnej liczby przygód nie będą naliczały ukończonych Ekspedycji
    Taka zmiana powinna iść w parze z możliwością jednoczesnego odpalenia przygody i ekspedycji. Jak coś blokuje slot przygody, to powinno być traktowane jak przygoda. Następnym krokiem będzie wyłączenie scenariuszy z naliczania w zadaniach z przygodami?

  8. #18
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    Taka zmiana powinna iść w parze z możliwością jednoczesnego odpalenia przygody i ekspedycji. Jak coś blokuje slot przygody, to powinno być traktowane jak przygoda. Następnym krokiem będzie wyłączenie scenariuszy z naliczania w zadaniach z przygodami?
    A jeszcze kolejnym wylaczenie przygod z naliczania w zadaniach przygodami To w stylu BB

  9. #19
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    A jeszcze kolejnym wylaczenie przygod z naliczania w zadaniach przygodami To w stylu BB
    Inaczej : przygody zostana wylaczone przypadkowo przy okazji roby naprawienia wylaczonych scenariuszy.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Złota Góra
    Ulepszanie kopalni zaraz po zatrzymaniu produkcji nie działa. Trzeba wejść ponownie na kopalnie i jeszcze raz wcisnąć ulepszanie.
    Dodatkowo bo wyburzeniu kopalni miedzi pozostaje w jej miejscu symbol rudy miedzi, tak jakby było nowoznalezione złoże.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.