Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: "Podtrzymywanie/Poprawianie świątecznego nastroju"

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2013
    Posty
    28
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    "Podtrzymywanie/Poprawianie świątecznego nastroju"

    Witam serdecznie, szukałem informacji na ten temat niestety bezskutecznie.

    Chodzi o przygody z eventu bożonarodzeniowego 2014, które były dostępne jako nagrody z kalendarza eventowego: "Poprawianie świątecznego nastroju"

    Nie mam premii, które są potrzebne do wykonania przygody. W magazynie prowiantu po włączeniu nie pojawia się odpowiednia zakładka.

    Nagrodą za wykonanie przygody są czerwone prezenty, które po obecnej "wyprzedaży" będą bezwartościowe. Co w tej sytuacji? Mam 4 takie przygody, szkoda żeby się zmarnowały.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.09.2013
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Xiz218 Zobacz posta
    Chodzi o przygody z eventu bożonarodzeniowego 2014, które były dostępne jako nagrody z kalendarza eventowego: "Poprawianie świątecznego nastroju"

    Nie mam premii, które są potrzebne do wykonania przygody.
    czy mi sie wydaje czy Boze Narodzenie 2014 roku już minęło ?
    Być może dlatego nie ma premmi dostępnych na evecie Bożonarodzeniowym 2014 roku że mamy Liciec 2015 roku...ale może sie myle i powinnam czekać na mikołaja i oplatek

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    moim zdaniem potrzymaj spokojnie przygody do swiat i powinny Ci wpasc w dropie nowe prezenty - w paski, ciapki czy co tam wymysla

  4. #4
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Beda pewnie takie same jak teraz

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2013
    Posty
    28
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez ToNieJaBylamEwA Zobacz posta
    czy mi sie wydaje czy Boze Narodzenie 2014 roku już minęło ?
    Być może dlatego nie ma premmi dostępnych na evecie Bożonarodzeniowym 2014 roku że mamy Liciec 2015 roku...ale może sie myle i powinnam czekać na mikołaja i oplatek
    Bez hejtu się nie obędzie widzę. Doskonale wiem, że mamy lipiec. Miałem nadzieję, że po odpaleniu przygody pojawi się zakładka tak jak teraz to się dzieje po odpaleniu scenariuszy.


    Zrobię tak jak GbrL radzi, potrzymam je do przyszłego eventu.

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Zakładka do tych przygód pojawia się dopiero po wgraniu eventu bożonarodzeniowego, więc teraz trzymaj je na ten event i wtedy się okaże czy będą działały czy coś innego wymyślą. Póki co polecam grać w przygody: Skradzione sanie, Uratuj wieczerzę wigilijną, Trapper Garrum.

  7. #7
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Przyszły event Bożonarodzeniowy może zawierać elementy potrzebne do tej przygody ale nie jest to pewne, proponuję kontakt z supportem, przekażą sprawę do osoby która może znać więcej szczegółów.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.