Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: zadanie z PVP - "mistrz ataku"

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.06.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowy Świat

    zadanie z PVP - "mistrz ataku"

    Siemka.
    Mam problem z zadaniem "mistrz ataku" - Podbij mała wyspę kolonizacyjną 3 poziomu należącego do innego gracza, tracąc mniej niż 600 żołnierzy.

    Wszystkie wymogi zostały spełnione a mimo to zadanie nie zostało zaliczone i teraz moje pytanie czy ktoś ma podobne problemy czy to jest pojedynczy przypadek?

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    26.06.2013
    Posty
    42
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dziś zdobyłem średnią na 3 lvl-u, stały obozy gracza, ale puste, zdobyłem kolonie kosztem 800 woja (warunek poniżej 1100) dostałem punkty waleczności, ponad 300, ale zadania nie zaliczyło....

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.06.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie wiem jak to działa, ale podbijając w dniu wczorajszym jeszcze dwie inne kolonie - 2 i 3 poziomu, dane dotyczące kilku zadań - "szef" "mistrz ataku" zaktualizowały się dopiero po ok 4-5 godzinach - więc nie wiem czy to było spowodowane większą ilością graczy na serwerze czy standardowe ugi bugi.

    Temat można zamknąć zadanie zostało zaliczone tylko, że z kilku godzinnym opóźnieniem

  4. #4
    EX_Persefona
    Witam,
    temat zamykam i przenoszę go do archiwum.
    Pozdrawiam,
    MOD_Persefona

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.