Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za dodaniem z każdym lvl ekspedycyjnego zamku na wodzie populacji +300

Głosujących
126. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    105 83.33%
  • Nie

    9 7.14%
  • Obojętne

    9 7.14%
  • Inny pomysł

    3 2.38%
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39

Wątek: Refleksja zamku na wodzie

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pomysł bardzo dobry.

  2. #12
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    399
    Serwer
    Złota Góra
    Generalnie ekspedycje wymagają przebudowy o czym każdy wie - BB raczej już też jest tego świadome, że nie trykło. Dlatego, może dajmy im lepiej jeszcze ze 20 lat czasu - niech dobrze to przemyślą i dopiero wprowadzą, a nie psują kolejne elementy które powinny być czymś więcej niż tylko ozdobą.
    Ostatnio edytowane przez broda102 ; 17.08.2016 o 20:28

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez broda102 Zobacz posta
    Generalnie ekspedycje wymagają przebudowy o czym każdy wie - BB raczej już też jest tego świadome, że nie trykło. Dlatego, może dajmy im lepiej jeszcze ze 20 lat czasu - niech dobrze to przemyślą i dopiero wprowadzą, a nie psują kolejne elementy które powinny być czymś więcej niż tylko ozdobą.
    Za 20 lat, to ja bym chciał widzieć kolejną (porządną) część settlersów tradycyjnych, nie internetowych

  4. #14
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @szpila twój pomysł jest chyba ciekawszy , zmusza do wbicia kolejnego lvl

    @redjul chyba co za dużo to niezdrowo. nawet jeżeli by wprowadzili + do populacji, to wątpię czy bb zgodzi się na kolejne dodatki do zamku. chociaż ja jestem za.
    "Everybody lies"

  5. #15
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Tyle w temacie ulepszania zamku, do tego dodałbym atrakcyjne nagrody wpadające z ekspedycji (unikalne budynki czy nowe bufy strefowe z excelsiora).
    - utrzymac podbite tereny ekspedycyjne w formie statycznego terenu a nie wpisu w menu
    - podzielic na 2 czesci: budowlana i wydobywcza
    - wydobywcza podlega takim samym zasadom jak obecnie (inny gracz moze ja podbic), budowlana nie
    - calosc utrzymuje sie pod nasza kontrola przez regulaminowe 7 dni (jesli czesc wydobywcza zostanie wczesniej podbita mozemy ja odbic), potem zwalnia slot
    - w czesci budowlanej mamy mozliwosc stawiania za pkty walecznosci budynkow produkcyjnych z gatunku podstawowych, byc moze za normalne surowce moznaby je ulepszac.

    Sens zamyslu jest taki, zeby po pierwsze dodac realna rywalizacje o kawalek terenu, po drugie - mozliwosc outsourcingu produkcji najprostszych surowcow (drewno, kamienie) poza wyspe. Siedmiodniowa karencja obowiazkowa zeby troche ograniczyc sumaryczna produkcje.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    97
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    - utrzymac podbite tereny ekspedycyjne w formie statycznego terenu a nie wpisu w menu
    - podzielic na 2 czesci: budowlana i wydobywcza
    - wydobywcza podlega takim samym zasadom jak obecnie (inny gracz moze ja podbic), budowlana nie
    - calosc utrzymuje sie pod nasza kontrola przez regulaminowe 7 dni (jesli czesc wydobywcza zostanie wczesniej podbita mozemy ja odbic), potem zwalnia slot
    - w czesci budowlanej mamy mozliwosc stawiania za pkty walecznosci budynkow produkcyjnych z gatunku podstawowych, byc moze za normalne surowce moznaby je ulepszac.

    Sens zamyslu jest taki, zeby po pierwsze dodac realna rywalizacje o kawalek terenu, po drugie - mozliwosc outsourcingu produkcji najprostszych surowcow (drewno, kamienie) poza wyspe. Siedmiodniowa karencja obowiazkowa zeby troche ograniczyc sumaryczna produkcje.

    I już wiemy co będzie na Gamescom 2017

  7. #17
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    augusta pobożne życzenia
    "Everybody lies"

  8. #18
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    (...)
    ps2
    penelopo proszę nie witać i nie zachęcać do głosowania i dyskutowania



    Też nie robię kolonii ( i nie zamierzam!) Ale głos na TAK - niech tam się to przyda tym co robią

  9. #19
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    kinia ja też nie robię, ale gdyby "ulepszyli" to kto wie
    "Everybody lies"

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    11.05.2012
    Posty
    77
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nawet +200 za każdy poziom to spora przesada, +3000 na 30 poziomie? Może +25 jakby dawało na każdym byłoby w miarę zbalansowane. Wyglądałoby to tak jak rozpisał szpila, powiedzmy że za wskoczenie na 15 byłoby +50, tyle, że +400 byłby to sumaryczny bonus zamku. Ogólnie jestem za, robię kolonie regularnie, starając się wbijać jakiś fajny ranking co miesiąc, więc jestem żywotnie zainteresowany, ale bonus stanowczo przestrzelony i BB nigdy tego nie wprowadzi, stąd mój głos na "inny pomysł".

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.