Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 69 z 69

Wątek: Zgadnijcie, co to takiego... - odpowiedzi

  1. #61
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Skonczyc klotnie i sio na testowy robic scenariusz
    Wlasnie robie kolejny raz, bo pierwszy spartolilem.

  2. #62
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj
    wlasnei robie 3 , i kolonie na pl

  3. #63
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pisać o co tam chodzi bo niektórzy leniwi i im się robić na testowym nie chce

  4. #64
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj
    dobra rada jak bedziecie mieli niszczy domki to jak bedzie wybor meidzy bufem ze znajdki a lopata wezcie lopate ! bo nie wyrobicie z bufami za znajdki !

  5. #65
    Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Drop z tego daremny jest okrutnie :/
    2 kosze egzo, dosypka kamieni, 1000 tytanu i 173 SC ....

  6. #66
    Lipek
    STORM RECOVERY


    Czesc I - Uprawianie Pol (Filed Tilling)
    Nalezy znalesc losowo rozmieszczone 9x Dead Crop (w grze widnieje jako undefined text). Mozna do tego celu uzyc Blasku Wrozki. Z tych wytworzyc 9 premii zwanych Seed, oraz osobno wprodukowac 9x Fertilizer (oczywiscie robimy to na wyspie macierzystej w magazynie prowiantu). Najpierw uzywamy Seed na wyczerpanych polach a potem Fertilizer.

    Czesc II - Porzadki (Clearing The Area)
    Musimy wytworzyc premie z dynamitem. Potrzebujemy 10x Small Dynamite, 6x Medium Dynamite i 5x Large Dynamite (widnieje undefined text). Uzywamy ich odpowiednio na Rocks and Boulders. Nie mozna sie pomylic.

    Czesc III - Przygotowania (Preparations)
    Odnajdujemy na wyspie/wyspach po 11x Stinky Mushroom i Gloving Herbs. Mniej spostrzegawczym przyda sie Blask Wrozki

    Czesc IV - Oczyszcznie pod zabudowe (Cleansing)
    Wytwarzamy premie Stinky Potion x11 oraz Decomposer x11. Oprocze tego bedzie nam potrzebne Shovel x15 oraz Poison x20
    Zasada jest taka jak ponizej:
    - Brittle Wood - uzywamy Decomposer
    - Debris - uzywamy Shovel
    - Rats - uzywamy Poison
    - Worms - uzywamy Stinky Potion

    Czesc V - Odbudowa (Reconstruction)
    Wytwarzamy 4 rozne premie. 2x Tavern Kit, 4x residence Kit, 2x Noble Kit oraz 1x School Kit. Uzywamy ich do odbudowy wioski. Nie ma znaczenia gdzie postawimy nowe budynki. Miejsca wystarczy na wszystkie.

    Czesc VI - Burzochron (Storm Prevention)
    Nalezy odnalezc 2x Flowers, a z tychze wytworzyc Sticky Fluid. Ostatniego z kolei uzywamy na wolnym miejscu pod zabudowe. Pojawi sie Burzoprzeganiacz

    KONIEC


    Wydane surowce:
    2500 Bal Igla
    250 Kamien
    100 Deska Igla
    600 Marmur
    600 Bal Lisc
    400 Deska Lisc
    6000 Wody
    1350 Pszenicy
    300 Zelazo
    250 Bale Egzo
    200 Deska Egzo
    2000 Saletry
    900 Proch
    300 Granit
    900 Zaprawy
    900 Fasolek

    Z takimi wydatkami, za taki maly loot to ja podziekuje.
    Ostatnio edytowane przez Lipek ; 21.07.2015 o 17:02

  7. #67
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ad VI najpierw dajemy łopaty i butelki, bo zabraknie buffów ze znajdzek

    ad V najpierw stawiamy Noble residence, bo nie wszystkie parcele nadają się pod każdy rodzaj budynku (nie wiem czy ograniczenia dotyczą wszystkich budynków bo w tym momencie musiałam anulować scenariusz, bo utknęłam.

  8. #68
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    ad VI najpierw dajemy łopaty i butelki, bo zabraknie buffów ze znajdzek

    ad V najpierw stawiamy Noble residence, bo nie wszystkie parcele nadają się pod każdy rodzaj budynku (nie wiem czy ograniczenia dotyczą wszystkich budynków bo w tym momencie musiałam anulować scenariusz, bo utknęłam.
    Nie ad VI tylko ad IV, i nie trzeba dawac ani lopat pierwszych ani butelek. Wystarczy ze zrobi sie tak jak napisalem.
    Co do ad VI to zrobilem 3 scenariusze i stawialem budynki gdzie mi tylko sie podswietlalo. Zawsze byle gdzie i byle jak. Zero problemow.

  9. #69
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    Nie ad VI tylko ad IV, i nie trzeba dawac ani lopat pierwszych ani butelek. Wystarczy ze zrobi sie tak jak napisalem.
    Co do ad VI to zrobilem 3 scenariusze i stawialem budynki gdzie mi tylko sie podswietlalo. Zawsze byle gdzie i byle jak. Zero problemow.
    No ja tak stawiałam że mi miejsca zabrakło, dlatego ostrzegam.

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.