Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Obszar Serwera Uszkodzony

  1. #11
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez mikfor Zobacz posta
    dzis pojawil sie kolejny blad.Na ekspedycjach pojawialo sie cos takiego..... scr.hu/2i2k/dn1i8 aby bylo ciekawiej,tylko na obozach mieszanych.
    ten blad to jest od zawsze

  2. #12
    Osadnik Awatar Agnieszka_N
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    141
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie ten błąd się tez przytrafił, z tym że oprócz masy wojska jakie poszło do piachu na kolonii to jeszcze straciłam wszystkich marszałków i kwatermistrzów. Więc o robieniu kolonii mogę zapomnieć.
    Zgłosiłam do suportu i co to da? Ze scenariuszami zgłaszałam problem i dostałam odpowiedz że otrzymam albo zwrot przygody albo drop ... do dzisiaj nic nie otrzymałam.

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    36
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ale co Wy się dziwicie... jak zapytałem support o to, czy jest szansa że naprawią błąd wywalania TSO, gdy za długo jest odpalone na karcie, która jest w tle (w przeglądarce), to mi odpisali, żebym nie miał otwartych innych zakładek w przeglądarce poza TSO, to wtedy błąd się nie będzie pojawiał.... -.- porada godna BB - no comment...

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.10.2013
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    U mnie też padaka - po kilku dniach przerwy chciałem podbić kolonie - 2 ataki do końca i zablokowało obszar - chyba zrezygnuje z tej gry :-(

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Słoneczny Gród
    dziś mnie też dopadło,po południu ok,wieczorem obszar serwera uszkodzony..dziękuję

  6. #16
    KKRZYS73

    problem

    witam ma ktoś dziś problem z zalogowaniem się do serwera bo ja od rana nie potrafię się zalogować wyskakuje okienko i napis "w tym obszarze wystąpił błąd .prosimy spróbować ponownie"

  7. #17
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Jakoś się loguję, ale dłużej niż zwykle
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

  8. #18
    Banned
    Dołączył
    03.07.2014
    Posty
    690
    Serwer
    Kolonia
    Wszelkie problemy z dostępem do konta w grze, proszę zgłaszać do supportu.

    http://forum.thesettlersonline.pl/th...99-z-Supportem
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zeus ; 08.07.2015 o 14:14

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.