Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Empire of the Yamato [EY]-Dyskusja

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Empire of the Yamato [EY]-Dyskusja

    W Gildii Empire of the Yamato panuje despotyzm, presja, reżim i wyścig szczurów. Gracz jest tam traktowany po chamsku jak śmieć i niewolnik do wykonywania zadań gildyjnych. Nie ma tam demokracji ani wolności słowa. Jakakolwiek krytyka jest odbierana jako marudzenie i karana usunięciem z gildii. Obowiązuje tam rygorystyczny regulamin, a na niesubordynację administratorzy reagują w sposób chamski i opryskliwy. Atmosfera panująca w gildii przywodzi na myśl obóz pracy. Zdecydowanie nie polecam.

    olsen115

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Nowy Świat
    Antyreklama ,,lepsza'' niż reklama

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W Gildii Empire of the Yamato jestem już od wielu lat i nie spotkałam się tam z sytuacjami jakie opisał olsen115. Atmosfera jest rodzinna, każdy pomaga sobie nawzajem. Uwielbiam tą gildie i nie zamieniłabym jej na żadną inną. Mamy zadania gildyjne i wymagamy aby je robiono - ale jest to napisane w regulaminie gildii i jeśli ktoś nie ma ochoty respektować tego regulaminu to po prostu niech do nas nie dołącza. Jeśli olsen115 czuł się u nas tak źle to czemu nikomu o tym nie powiedział???

  4. #4
    Początkujący Osadnik Awatar PERUN81973
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jestem od wielu lat szczesliwym czlonkiem Gildii Yamato i nie znajduje podstaw do powyzszych kalumii zaznaczam, ze jestem szeregowym graczem i nigdy nie doswiadczylem takich rzeczy jak opisuje sie powyzej moje zdanie na ten temat olsen115 = jestes leniem nieuprzejmym i kazda gildia Cie wywali :P
    Ostatnio edytowane przez PERUN81973 ; 25.06.2015 o 12:31

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W Empire of the Yamato atmosfera jest rodzinna jedynie wśród towarzystwa wzajemnej adoracji. Pozostali mają milczeć i posłusznie wykonywać zadania. Nie czułem się źle w tej gildii dopóki nie stałem się obiektem chamstwa i nagonki bo odważyłem się otwarcie skrytykować twórców gry za te upierdliwe zadania gildyjne. W tej gildii ludzie stracili zupełnie dystans i zapomnieli, że gra to przede wszystkim zabawa. Gdybym wiedział, że w waszej gildii regulamin jest ważniejszy od szacunku do człowieka nigdy bym się do niej nie przyłączył.

  6. #6
    Banned
    Dołączył
    09.01.2015
    Posty
    732
    Serwer
    Nowy Świat
    Radzę pohamować emocje, bo posypią się punkty.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Nowa Ziemia
    olsen115 najpierw naucz się czytać. Jak każda Gildia mamy swój regulamin i aby w niej być trzeba go akceptować. A ów regulamin jasno określ, że czas na wykonanie zadania gildyjnego to 48h od momentu gdy się pojawi. A czasem to nawet i te 48h za długo bo odeszło od nas kilku super graczy właśnie ze względu na to, że 48h to było dla nich za długo. A podsumowując to chyba jesteśmy Gildią, która najdłużej wytrwała w prawie niezmienionym składzie. Pozdrawiam i życzę powodzenia w innej Gildii.

  8. #8
    Początkujący Osadnik Awatar Sylwunia
    Dołączył
    23.01.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Gracz olsen115 był w Gildii od 24.V - 23.VI. 2015 roku. Przy przyjęciu napisał, że lubi robić przygody, (tylko nie ma z kim wymieniac lootów), więc z zadaniem gildyjnym nie powinien mieć problemów by je zrobić. Na tej podstawie został przyjęty do Gildii.
    Tylko nie rozumiem po co mu była Gildia potrzebna, skoro i tak nie miał zamiaru się dostosować do ogólnych zasad w niej panujących, wstępując w jej szeregi. Wystarczyło napisać na czacie Gildii, że ma się problem z gildyjnym.

    Poniżej zamieszczam regulamin Gildii:
    Wymagania to:
    - aktywność
    - wykonywanie zadań gildyjnych w ciągu max. 48 godzin od pojawienia się (2 dni)
    - kultura osobista,
    - wzajemna pomoc,
    - dojrzałość,
    - umiejętność odnalezienia się w grupie.
    Gildia Empire of the Yamato stawia sobie za cel:
    - jednoczenia ludzi,
    - niesienia wzajemnej pomocy,
    - tworzenia atmosfery zrozumienia i zabawy w czasie indywidualnego relaksu bez względu na lvl czy wiek.
    Poniżej zamieszczamy regulamin, dotyczacy niektórych spraw w gildii:
    1. Zadania Gildyjne.
    Zadania gildyjne wykonujemy najszybciej jak to tylko możliwe bez względu na koszta; jeśli są one za wysokie proszę o poinformowanie Administracji - pisząc wiadomość na PW lub pisząc na czacie w celu uzyskania pomocy. Maksymalny czas przewidziany na zadanie to 2 dni. Po tym czasie Lider Gildii może usunąć gracza (z możliwoscią powrotu) z otwartym zadaniem gildyjnym. Na podstawie większości głosów i w przypadku zbyt kosztownego quest'a może ono zostać usunięte.
    2. Aktywność
    Żeby brać trzeba też dawać i na odwrót, więc staramy się sobie wzajemnie pomagać, chociażby rzucając kosze i wspomagając surowcami. Aktywność nie jest wymuszana, ale zawsze mile widzianana i doceniana. Wszelkie urlopy, nieprzewidziane lub zapowiedzenie dłuższej nieobecności (powyżej 5 dni) proszę zgłaszać do Administracji Gildii. Pominięcie tego, bedzie oznaczać możliwość automatycznego usunięcia z Gildii z możliwością powrotu.
    3. Komunikacja
    Zwroty nie przyzwoite oraz ordynarne nie będą tolerowane by nie niweczyć wypracowanej z trudem atmosfery. W stosunku do siebie przejawiajmy wzajemny respekt, poszanowanie i wysoką kulturę osobistą a gra stanie się dla nas jeszcze bardziej satysfakcjonująca. Kto na czacie gildyjnym propaguje faszyzm lub inny totalitaryzm lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega usunięciu z Gildii (po ostrzeżeniu).
    Ostatnio edytowane przez Sylwunia ; 25.06.2015 o 12:55 Powód: Dopisanie wymagań

  9. #9
    Początkujący Osadnik Awatar Stonka
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez olsen115 Zobacz posta
    W Gildii Empire of the Yamato panuje despotyzm, presja, reżim i wyścig szczurów. Gracz jest tam traktowany po chamsku jak śmieć i niewolnik do wykonywania zadań gildyjnych. Nie ma tam demokracji ani wolności słowa. Jakakolwiek krytyka jest odbierana jako marudzenie i karana usunięciem z gildii. Obowiązuje tam rygorystyczny regulamin, a na niesubordynację administratorzy reagują w sposób chamski i opryskliwy. Atmosfera panująca w gildii przywodzi na myśl obóz pracy. Zdecydowanie nie polecam.
    olsen115
    Regulamin jasno mówi, że zadania gildijne należy wykonywać. Jeśli ktoś ma z tym problem, to zawsze ktoś w tym pomoże, czy to dając darmowy loot czy potrzebne zasoby. Sposób w jaki wypowiadasz się o członkach gildii świadczy tylko i wyłącznie o Tobie, nie o nich.
    Polecam Ci również zapoznać się ze znaczeniami słów demokracja i wolność słowa - wbrew obiegowej, internetowej opinii, nie oznaczają one, że możesz rozstawiać innych po kątach czy obrażać przy byle okazji, tak jak Ty starasz się to robić teraz.

    Jeśli mogę Cię prosić, idź wylewać swoje frustracje na kogoś kto na to zasłużył, lub zachowaj je dla siebie.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Odnoszenie się do regulaminu gildii jest w tym wypadku śmieszne. Właśnie dlatego opuściłem tą gildię ponieważ jej włodarze, a także członkowie nie respektują zasad regulaminu opisanych w pkt3 Dot. to użytkowników: Sławek1976, Pizaar oraz PERUN81973, którzy okazują brak szacunku do innych osób, stosują obraźliwe sformułowania, kpiny i pogróżki. Niestety dla szefowej "Sylwuni" rozwój jej imperium jest ważniejszy niż przestrzeganie regulaminu dlatego przymyka oko na chamstwo i przyzwala na nie graczom z wysokimi poziomami oraz stażem. Krótko mówiąc „świętych krów” regulamin nie dotyczy. Mogą sobie pomiatać innymi graczami, ubliżać i pyskować. Przykładem chamstwa panującego w tejże gildii jest wpis na forum użytkownika PERUN81973, który nazywa mnie "leniem, chamem i nierobem". Oto jest ta „rodzinna atmosfera”... Informuję także, że złożyłem w tej sprawie skargę do supportu z dołączonym print screenem.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.