Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Empire of the Yamato [EY]-Dyskusja

  1. #11
    Początkujący Osadnik Awatar Sylwunia
    Dołączył
    23.01.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A tak oto wzór cnót i niewinności wszelakiej zachowuje się gracz olsen115 wysyłając mi wiadomości na mojego prywatnego maila. Cytuje: "Teraz rozumiem dlaczego w realu Cię nikt nie lubi.
    Nie tolerujesz sprzeciwu i nie potrafisz uszanować czyjegoś odmiennego zdania.
    Jesteś apodyktyczna i chcesz wszystkimi rządzić i wszystkich ustawiać wedle swoich zasad.
    Ja nie dam sobą pomiatać. To ja o tym decyduję jak piszę posty. Ty możesz najwyżej mnie grzecznie poprosić abym nie pisał postów jednego pod drugim. Swoje pogróżki wsadź sobie w tyłek. W swojej gildii możesz sobie rozkazywać. W realu jesteś zerem. "
    Cytat drugi z wiadomości w grze: "wal się".
    Zastanawiam się, czy nie zgłosić sprawy do supportu.

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.06.2015
    Posty
    0
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie Prawda jestem do nie dawna w Gildii i Wielki Pozytyw , Miła Atmosfera pomoc nowym Gracza Pozdrawiam

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja już zgłosiłem. Nie ja zacząłem tą pyskówkę. Napisałem Ci wyraźnie Sylwia kto zaczął. Posprzątaj najpierw szambo w swojej gildii bo się właśnie wylewa na zewnątrz. A jak już umieszczasz cytaty to umieszczaj całą korespondencję a nie wybiórcze kawałki. Poskarżyłem Ci się na użytkownika Sławek1976 za chamskie odzywki i jaką usłyszałem odpowiedź? Cytuję: "Twoje zdenerwowanie to Twoja sprawa. Byłeś w Gildii miesiac czasu, są osoby które są dłużej. Pozdrawiam Cie także. I przygotuj sie na ostrzeżenie od moderatora " Oto cała prawda o tej gildii. Święte krowy mogą w tej gildii innymi pomiatać, bo są dłużej w gildii, a królowa Sylwunia bierze ich pod skrzydełka. Swoje pogróżki możesz sobie wsadzić. Mam print screeny z obraźliwymi komentarzami członków twojej chamskiej gildii. Trzeba było reagować od razu i przeprosić mnie za ich zachowanie to byłoby po sprawie. Jak "Matka chrzestna" bronisz swojej zgniłej mafii bo sama tkwisz w tym szambie po uszy. Tfuuu

  4. #14
    Początkujący Osadnik Awatar Sylwunia
    Dołączył
    23.01.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wiadomość z 23 VI 2015 roku dla odświeżenia Twojej pamięci
    "Sylwunia:
    Ech, szkoda.
    Ja troche odpuściłam z zadaniami, busiałabym połowę osób wywalić a nie na tym to polega.
    Przepraszam, ze tak wyszło."

    -----------------------------------------------------------------------------------

    olsen115:
    "Nie przepraszaj. To nie Twoja wina. To ja przepraszam. Czytałem regulamin, ale potraktowałem go z przymrużeniem oka wychodząc z założenia, że w końcu to tylko zabawa. To ja popełniłem błąd. Mnie również przykro, że tak wyszło. "

    I to był ostatni mój komentarz w tej sprawie, bo to i tak do niczego widzę nie prowadzi. Czasem mam wrażenie, że nie z tym olsenem115 piszę.
    Pozdrawiam, życzę wszystkiego dobrego i .... koniec tematu z mojej strony.

  5. #15
    Nowicjusz Awatar Pizaar
    Dołączył
    18.06.2014
    Posty
    0
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Gdyby kazda gra byla tylko zabawa bez zasad to na boisku pilkarskim biegaloby 150 graczy i kazdy robilby to co sie mu podoba...po to wlasnie sa regulaminy i okreslone zasady by gra byla zabawa ale w granicach zdrowego rozsadku...tak wiec to nie tylko udzielanie sie na czacie jak cos potrzeba ale czasem trzeba cos dac od siebie.a jesli zg bywa za trudne to sie pisze o pomoc a nie zwyczajnie je olewa.widocznie trafilismy na ksiecia z bajki ktory kazde slowo w jego osobe odbiera jakos bardzo negatywnie.proponuje zamiescic screeny z wczorajszego dialogu oby tylko byly kompletne od poczatku do konca bo z pewnoscia z wielka sympatia zostaniesz przyjety do innej gildii.nie mysle wiecej ripostowac Twoich wpisow bo to zwyczajna zenada.pozdrawiam

  6. #16
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    olsen115 wystarczy zmienić gildię, jak lubią sie wzajemnie adorować, i uzasadniać jak bardzo ważne jest przestrzeganie tego co sobie wymyślili ich sprawa. Przypominam że dlatego istnieją wyjątki od regół i nie zaswsze są one wszystkie wymienione w regulaminach. Ostatecznie decyzja powinna nalezeć do ciebie (czy nie zbrzydła ci atmosfera tam panująca) i tych co mają pozwolenie wyrzucania. Na szczęście to tylko gra, w normalnym życiu jak kapitan się myli to cała jego załoga idzie z nim na dno, albo przynajmniej odczuwa "dyskomfort".
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 25.06.2015 o 20:02
    Praca moderatorów nie podlega dyskusji na forum.

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pizaar ty się lepiej nie udzielaj bo między innymi twoje kpiny sprowokowały całą zadymę. Jak widać nie wyciągnąłeś wniosków i nadal mnie prowokujesz głupimi tekstami. Dla Ciebie nie jestem książe z bajki tylko Pan Olsen. Zgrywasz inteligenta, a jesteś zwykłym szydercą, cynikiem i prowokatorem. Zamilcz już lepiej i nie pogarszaj sytuacji. I tak już swoimi kpinami uczyniłeś sobie ze mnie zażartego wroga. Swoim protekcjonalnym tonem to możesz sobie porozmawiać z kimś na twoim poziomie np. z psem. Tu nie chodzi o zadania tylko o to w jaki sposób ty, Sławek1976 i Perun81973 odzywacie się do ludzi. To jest jedno wielkie chamstwo. Do moderacji trafiały już kilkakrotnie screeny z obelgami jakie kierował pod moim adresem Perun. Wydaje Ci się, że jak jesteś cwańszy i uwłaczasz mi w sposób bardziej wysublimowany niż Perun tekstami o "księciu z bajki" albo "olsen się obraził i tupię nóżką" to zmienia postać rzeczy? To jest oznaka braku szacunku i łamanie regulaminu, na który się sam powołujesz. Kpiny to sobie możesz urządzać ze swojej matki. To czy i gdzie mnie przyjmą to moja prywatna sprawa. Popełniłeś błąd z synku uznając, że masz do czynienia z gówniarzem.

  8. #18
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Cały ten wątek zniknie zaraz, nie ważne kto ma racje lub nie tutaj.
    Praca moderatorów nie podlega dyskusji na forum.

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Do YAHIKO_FX: Już opuściłem tą gildię z własnej woli. Postanowiłem jednak w ramach rewanżu za "uprzejme" traktowanie wystawić jej odpowiednią opinię.
    Powoływanie się przez osoby zamieszane w tą zadymę na regulamin to zwykła hipokryzja. Właśnie dlatego opuściłem tą gildię ponieważ jej włodarze sami nie przestrzegają własnego regulaminu. W pkt3 regulaminu jest wyraźnie napisane o szacunku do graczy. Pizaar robi sobie kpiny z ludzi, Perun81973 otwarcie ubliża, a sławek1976 stosuje pogróżki i straszy w niewybredny sposób wywaleniem z gildii. Jeżeli to jest przestrzeganie regulaminu to ja jestem Urlich Von Jungingen

  10. #20
    Banned
    Dołączył
    03.07.2014
    Posty
    690
    Serwer
    Kolonia
    W związku z brakiem merytorycznej dyskusji zamykam wątek i przenoszę do archiwum

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.