Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 139

Wątek: Wydarzenie: Noc świętojańska - opinie

  1. #111
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie ma co narzekać, ja po prostu przestałem grać i tyla, raczej nie doczekam się na coś sensownego, po prostu jak wiele gier przeglądarkowych tak i ta ma swój koniec . Koniec w zasadzie jest po zdobyciu 50-levela i tyla , kto chce się bawić dalej w tzw "wynalazki" niech się bawi .... tylko po co narzekać nikt nikogo nie zmusza

  2. #112
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez dagob Zobacz posta
    Hmmm wypowiem się jako gracz z ponad 3letnim stażem czyli na 50 lvl

    Po co to komu??????????
    i gdzie to postawić????????????? wyspa nie jest z gumy :/

    a zamek na wodzie? jako ozdoba? bez populacji? to lepiej postawić wazonik z kwiatkami ( to jest ozdoba)
    po wejściu na 50 lvl ( a raczej chwile po tym, gdy juz powstaną: wspaniałe rezydki, zamek bajkowy , złote wieże) gra traci sens :/ nic sie w niej nie dzieje co przyciągałoby na godziny siedzenia przed kompem, jedyne co to poznani tam ludzie, czyli tak na prawde gra pełni rolę czatu

    Pozrdrawiam

    PS. codziennie loguje się a żadnej przygody nie zrobiłem już od ponad pół roku, daje to domyślenia
    Nie wiem jak w Twojej, ale w mojej gwieździe zmieści się jeszcze wielu generałów i setki takich wysp jak Twoja, więc jak mówią tu co niektórzy - masz za dużo to się podziel :P
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: ilość bugów oraz ludzka głupota. Pewne również są tylko dwie – śmierć i nieudana konserwacja. Bo podatki są jak płot, tygrys przeskoczy, szczur się prześlizgnie, a bydło zostanie.

  3. #113
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.04.2015
    Posty
    9
    Serwer
    Złota Góra
    Uważam że w tym evencie brakuje jakiejkolwiek oferty skierowanej do nowych graczy, mogą się czuć po prostu kopnięci w du pe.
    Tak jak jedna osoba wyżej napisała że dla graczy z długim stażem staje się ta gra nudna, tak nowi gracze starają się wszystko zdobyć i to oni powinni być celem biznesowym dla właścicieli gry a nie są!
    Są odpychani
    Pozdrawiam

  4. #114
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez Kewlys00 Zobacz posta
    Uważam że w tym evencie brakuje jakiejkolwiek oferty skierowanej do nowych graczy, mogą się czuć po prostu kopnięci w du pe.
    Tak jak jedna osoba wyżej napisała że dla graczy z długim stażem staje się ta gra nudna, tak nowi gracze starają się wszystko zdobyć i to oni powinni być celem biznesowym dla właścicieli gry a nie są!
    Są odpychani
    Pozdrawiam
    Brales udzial w Wielkanocy 2012? A moze uczestniczyles w Halloween 2013? Nie? To z jakiej racji mialoby BB robic cos pod ciebie i tobie podobnym... Jeszcze nikt nie wymyslil wehikulu czasu. Nie brales udzialu w poprzednich wydarzeniach, nie uzbierales surowcow z tychze, nie wymienisz ich na zetony teraz. Proste jak budowa cepa (najwyrazniej dla niektorych wciaz zbyt skomplikowane). Poza tym to nie jest zadne wydarzenie. Dali taka nazwe zeby ladnie brzmialo (i ladnie brzmi). Dla tych co nie znaja budowy cepa - TO JEST WYPRZEDAZ SUROWCOW EVENTOWYCH Z POPRZEDNICH LAT!

  5. #115
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    Brales udzial w Wielkanocy 2012? A moze uczestniczyles w Halloween 2013? Nie? To z jakiej racji mialoby BB robic cos pod ciebie i tobie podobnym... Jeszcze nikt nie wymyslil wehikulu czasu. Nie brales udzialu w poprzednich wydarzeniach, nie uzbierales surowcow z tychze, nie wymienisz ich na zetony teraz. Proste jak budowa cepa (najwyrazniej dla niektorych wciaz zbyt skomplikowane). Poza tym to nie jest zadne wydarzenie. Dali taka nazwe zeby ladnie brzmialo (i ladnie brzmi). Dla tych co nie znaja budowy cepa - TO JEST WYPRZEDAZ SUROWCOW EVENTOWYCH Z POPRZEDNICH LAT!
    Warto sie zastanowic czy jest jakikolwiek sens wypowiadania sie na forum skoro mozna natrzaskac 12 stron tlumaczenia a i tak nowi przychodza i nie zadaja sobie trudu przeczytac nawet 10 postow wstecz zanim napisza swojego.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #116
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ten event jest dziwny, czemu mogę kupić ninje mimo ze mam komplet? a nie mogę kupić grubasów? a też mam komplet ponoć było w zapowiedziach że da się kupić wszystko co było w eventach a to nie prawda, znowu chcieli dobrze a wyszło jak zawsze.

  7. #117
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez MocarnyKnur Zobacz posta
    Ten event jest dziwny, czemu mogę kupić ninje mimo ze mam komplet? a nie mogę kupić grubasów? a też mam komplet ponoć było w zapowiedziach że da się kupić wszystko co było w eventach a to nie prawda, znowu chcieli dobrze a wyszło jak zawsze.
    http://forum.thesettlersonline.pl/threads/39343
    Cytat Zamieszczone przez ozeo Zobacz posta
    Rozumiem że jak jest napisane informacja "Limit: 1" to każdy będzie mógł kupić jedna taka rzecz. A gdy jest napisane "Stary Limit: 2" to będą mogli kupić 2 takie rzeczy tylko ci co nie kupili w poprzednich wydarzeniach ?
    Cytat Zamieszczone przez BB_Teromort Zobacz posta
    Dokładnie tak.
    Ale tak jak napisal sparkz
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Warto sie zastanowic czy jest jakikolwiek sens wypowiadania sie na forum skoro mozna natrzaskac 12 stron tlumaczenia a i tak nowi przychodza i nie zadaja sobie trudu przeczytac nawet 10 postow wstecz zanim napisza swojego.

  8. #118
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.12.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez MocarnyKnur Zobacz posta
    Ten event jest dziwny, czemu mogę kupić ninje mimo ze mam komplet? a nie mogę kupić grubasów? a też mam komplet ponoć było w zapowiedziach że da się kupić wszystko co było w eventach a to nie prawda, znowu chcieli dobrze a wyszło jak zawsze.
    było napisane że odkrywców nie kupisz, jeśli kupiłeś wszystkich w poprzednich eventach

  9. #119
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez MocarnyKnur Zobacz posta
    Ten event jest dziwny, czemu mogę kupić ninje mimo ze mam komplet? a nie mogę kupić grubasów? a też mam komplet ponoć było w zapowiedziach że da się kupić wszystko co było w eventach a to nie prawda, znowu chcieli dobrze a wyszło jak zawsze.
    Widzę, ze tutaj to co i na Pomocy w grze... Ludzie, nawet jak nie chodzicie na testowy by znać nowinki, to chociaż czytajcie Pamiętniki Developera! Tam naprawdę wszystko jest ładnie opisane.

  10. #120
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Kewlys00 Zobacz posta
    Uważam że w tym evencie brakuje jakiejkolwiek oferty skierowanej do nowych graczy, mogą się czuć po prostu kopnięci w du pe.
    Tak jak jedna osoba wyżej napisała że dla graczy z długim stażem staje się ta gra nudna, tak nowi gracze starają się wszystko zdobyć i to oni powinni być celem biznesowym dla właścicieli gry a nie są!
    Są odpychani
    Pozdrawiam
    A ja Ci odpisze inaczej niz Lipek, choc w pelni sie z nim zgadzam. Nie było wielka tajemnica, ze takowy event predzej czy pozniej bedzie, wiec mozna bylo tanim kosztem skupic sobie eventowe fanty. Nie pomyslales wczesniej no to trudno.

Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.