Strona 13 z 14 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 139

Wątek: Wydarzenie: Noc świętojańska - opinie

  1. #121
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.09.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A co będzie z balonikami?

  2. #122
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zanim zaczniesz pytać polecam zapoznać się z pamiętnikiem
    Czy Balony także będzie można wymienić?
    Jedynym zastosowaniem Balonów było wyzwanie związane z tamtym wydarzeniem.
    Same balony nie posiadają takiej wartości, jak surowce, więc będą tylko usunięte.

  3. #123
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez newhulagula Zobacz posta
    A co będzie z balonikami?
    Możesz je sprzedać w magazynie prowiantu
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

  4. #124
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.04.2013
    Posty
    8
    Serwer
    Złota Góra
    nie, nie kupowałem w sklepie, nie wydałem ani jednego pln , jak gra za free to za free, le nie oceniam tych co wydaja pln to ich gra i ich decyzja

    a fakt jest faktem, jak byłem na początku drogi w tej grze to marzyłem o wetku , był potrzebny i to jak bardzo ( wikingowie ) a teraz po co mi kolejny wetek , msw czy major? lepiej dali by łatwiejszą możliwosc zdobywania fajnych rzeczy na początku gry kiedy jest to naprawdę potrzebne
    Ostatnio edytowane przez MOD_Ziva ; 03.07.2015 o 07:57 Powód: połączenie postów

  5. #125
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez dagob Zobacz posta
    nie, nie kupowałem w sklepie, nie wydałem ani jednego pln , jak gra za free to za free, le nie oceniam tych co wydaja pln to ich gra i ich decyzja

    a fakt jest faktem, jak byłem na początku drogi w tej grze to marzyłem o wetku , był potrzebny i to jak bardzo ( wikingowie ) a teraz po co mi kolejny wetek , msw czy major? lepiej dali by łatwiejszą możliwosc zdobywania fajnych rzeczy na początku gry kiedy jest to naprawdę potrzebne
    - Jak chcesz miec latwiej to plac.
    - NASTEPNY!!!

  6. #126
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.04.2013
    Posty
    8
    Serwer
    Złota Góra
    hehe Lipek, z czym łatwiej? czytałeś mój wcześniejszy wpis (str. 11) ?

  7. #127
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez dagob Zobacz posta
    lepiej dali by łatwiejszą możliwosc zdobywania fajnych rzeczy na początku gry kiedy jest to naprawdę potrzebne
    Zadna z tych rzeczy nie jest oferowana dlatego, ze jest potrzebna tylko, jak w wiekszosci przypadkow towarow premium, zeby ktos kto wycisnie z siebie troche wiecej wysilku albo kasy mial latwiej.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #128
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez dagob Zobacz posta
    hehe Lipek, z czym łatwiej? czytałeś mój wcześniejszy wpis (str. 11) ?
    No przeciez napisales:
    Cytat Zamieszczone przez dagob Zobacz posta
    lepiej dali by łatwiejszą możliwosc zdobywania fajnych rzeczy na początku gry
    Wiec jak chcesz miec latwiej to wspomoz sie klejnotami.
    Cytat Zamieszczone przez dagob Zobacz posta
    Hmmm wypowiem się jako gracz z ponad 3letnim stażem czyli na 50 lvl

    Po co to komu??????????
    i gdzie to postawić????????????? wyspa nie jest z gumy :/

    a zamek na wodzie? jako ozdoba? bez populacji? to lepiej postawić wazonik z kwiatkami ( to jest ozdoba)
    po wejściu na 50 lvl ( a raczej chwile po tym, gdy juz powstaną: wspaniałe rezydki, zamek bajkowy , złote wieże) gra traci sens :/ nic sie w niej nie dzieje co przyciągałoby na godziny siedzenia przed kompem, jedyne co to poznani tam ludzie, czyli tak na prawde gra pełni rolę czatu

    Pozrdrawiam

    PS. codziennie loguje się a żadnej przygody nie zrobiłem już od ponad pół roku, daje to domyślenia
    Skoro od ponad pol roku nie robisz zadnej przygody a tylko logujesz sie do gry to daje mi to do myslenia na zasadzie - po co to robisz?
    Pytasz po co to komu? Na przyklad mi. Przyda mi sie kilka dodatkowych budynkow (juz sobie sprawilem 3cie opactwo i kolejne 2wie manufaktury). Miejsca u mnie jeszcze w brod. Zmiesci sie. I nie mierz swoja miara innych. To ze tobie sie nie zmiesci nie znaczy ze innym tez nie. Poza tym, kup sobie co mozesz i trzymaj w gwiezdzie. Albo sprzedasz na handlu albo sobie postawisz gdy pojawia sie wyspy (badz jakiekolwiek inne miejsce).
    A zamku nie musisz stawiac.
    NASTEPNY!!!
    Ostatnio edytowane przez Lipek ; 03.07.2015 o 13:19

  9. #129
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A gdzie jest możliwość przerabiania lizaków, pierników i dzwonków na prezenty? Mam tego trochę i chętnie bym to wymienił na żetony, a wygląda że komuś w BB umknął ten szczegół z eventu świątecznego.

  10. #130
    Former Community Team Member
    Dołączył
    01.01.1970
    Posty
    0
    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    A gdzie jest możliwość przerabiania lizaków, pierników i dzwonków na prezenty? Mam tego trochę i chętnie bym to wymienił na żetony, a wygląda że komuś w BB umknął ten szczegół z eventu świątecznego.
    Nie umknął. Wciąż czekam na odpowiedź w tej sprawie.

Strona 13 z 14 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.