Zobacz wyniki ankiety: Proch Piaskuna:

Głosujących
12. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • niech zniknie całkowicie z gry

    5 41.67%
  • niech będzie możliwość samodzielnego usuwania go z gwiazdy

    5 41.67%
  • kocham go, niech zostanie jak jest

    2 16.67%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Komu jest potrzebny Proch piaskuna?

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj

    Komu jest potrzebny Proch piaskuna?

    Niestety, ten zupełnie bezużyteczny Proch Piaskuna znoszą masowo odkrywcy szukając artefaktów. Kiedy już znudzimy się robieniem żartów znajomym (często niemile widzianych) powstaje pytanie: co z tym fantem zrobić. Proch Piaskuna to premia wyjątkowo złośliwa ponieważ w gwieździe odkłada się już na samym początku, zaraz po klejach i żywicach. Dodatkowo, geniusz, który to coś wymyślił zapomniał dodać opcję małego czerwonego krzyżyka, która umożliwiałaby skasowanie tego cudownego proszku.
    Oczywiście, u kupca ten cudowny proszek kosztuje 500 fasolek ale na handlu trudno jest go oddać nawet za przysłowiową już rybkę. W dodatku nie ma opcji wystawienia go w ilości większej niż 1 sztuka.
    W związku z tym sugeruję głosowanie nad przyszłością Prochu Piaskuna:
    - usunąć całkowicie z gry
    - zaopatrzyć w krzyżyk umożliwiający usunięcie go z Gwiazdy
    - zostawić Proch Piaskuna.

  2. #2
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Całkowicie wywalić.

    Wszyscy znajomi już dawno tawerny się pozbyli, zresztą było by nietaktem rzucanie takiej "premii", ofki za rybę po kilka godzin wiszą.

    Niby można by było kasować ale szkoda czasu.

    Cena w kupcu- mam wrażenie że ktoś chyba za stanowczo za dużo wypił gdy ten cennik ustalał, bo nikt przy zdrowych tego by nie zrobił.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta


    Cena w kupcu- mam wrażenie że ktoś chyba za stanowczo za dużo wypił gdy ten cennik ustalał, bo nikt przy zdrowych tego by nie zrobił.
    Na pewno był w innym stanie nieważkości.
    Gdyby to zależało ode mnie, usunęłabym to całkowicie z gry. Jakiś czas temu zadałam sobie trud i przez parę dni wystawiałam na handel za rybę w pierwszym, darmowym slocie. Nie chce mi się dopłacać do interesu i jeszcze dokładać po 3 monetki żeby się pozbyć badziewia. Wyczyściłam sobie wtedy gwiazdę z prochu piaskuna , ale parę dni to trwało. A teraz znowu mam kilka rzędów tego śmiecia, brak sił, chęci i czasu na pozbywanie się przez handel.

    A jednak jest ktoś kto kocha Proch Piaskuna
    Jeśli z mojego serwera to zapraszam do znajomych i wysyłania mi rybki za Proch. Wszystko rozdam )
    Ostatnio edytowane przez Margherita ; 17.06.2015 o 14:25

  4. #4
    Lipek
    A może by tak mój pomysł poprzeć zamiast zaczynać nowy?

    http://forum.thesettlersonline.pl/th...Proch-Piaskuna

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    A może by tak mój pomysł poprzeć zamiast zaczynać nowy?

    http://forum.thesettlersonline.pl/th...Proch-Piaskuna
    A jak poprzeć? Głosowałam w twoim poście za całkowitym usunięciem - i nic. Drugi raz nie mogę zagłosować. Proch Piaskuna ciągle jest. Resztę pytań do ankiety ułożyłeś trochę inaczej, chociaż w sumie o to samo chodzi. Skoro odkrywcy mają już Prochu Piaskuna nie znosić, to ok ale nie rozwiązuje to problemu związanego z Prochem, który już mamy w gwieździe.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    13.01.2013
    Posty
    67
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mam propozycję która na pewno spodoba się BB.
    Trzeba wprowadzić możliwość usuwania Prochu Piaskuna za klejki.

  7. #7
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Ludzie zamiast sie w handel bawic to postawcie tawerne i sobie rzuccie a potem usuncie rozblyskiem slonca...
    To tylko ryba a dziala w pare chwil

  8. #8
    Banned
    Dołączył
    09.01.2015
    Posty
    732
    Serwer
    Nowy Świat
    Pomysłów dotyczących prochu piaskuna było już kilka, między innymi tutaj i tutaj.

    Kolejny raz apeluję o korzystanie z wyszukiwarki przed napisaniem nowego tematu i przypominam, że zakładanie kilku wątków na ten sam temat niczego nie zmieni.

    Zamykam,
    Mod Victoria

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.