Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 57

Wątek: Zmiany w grze - 25.06.2015 - opinie

  1. #1
    Former Community Team Member
    Dołączył
    01.01.1970
    Posty
    0

    Zmiany w grze - 25.06.2015 - opinie

    Zapraszam do dzielenia się opiniami związanymi z najbliższymi zmianiami, jakie pojawią się w grze

  2. #2
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Osiągnięcie "Szef" będzie poprawnie kontynuowało naliczanie pokonanych bossów

    Nareszcie
    Dobra robota BB

  3. #3
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Fajnie że podali termin eventu letniego (Wydarzenie nocy letniej- Start: 2 lipca 2015, po konserwacji- Koniec: 23 lipca 2015 (3 tygodnie), po konserwacji). Szkoda że nadal nie wiadomo jak to jest z limitami.

  4. #4
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    O tym jak jest z limitami bedzie info 24 lipca

  5. #5
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Szkoda że nadal nie wiadomo jak to jest z limitami.
    Ma być specjalny pamiętnik, pisali Miejmy nadzieję, że pojawi się jeszcze w tym tygodniu i wyjaśni się kwestia limitów.


    BB_Teromort, a jest moze taka opcja żeby dopisać małą, kosmetyczną poprawkę? Chodzi o zadanie Długi - niech jakiś Wasz spec w wolnej chwili ogarnie opis zadania... Teraz jest długi i nieczytelny, dałoby się to jakoś zmodyfikować?


  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Lepiej za późno niż wcale ?

    Generałów trzeba będzie wybrać przed naciśnięciem przycisku z akceptacją w oknie Wysyłania armii
    Tak już jest, ktoś wie jaka zmiana to będzie ?
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 15.06.2015 o 19:44

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.06.2013
    Posty
    17
    Serwer
    Czarci Gaj
    Niby ok ale mam parę pytań:

    - Skoro zadanie "Szef" zostanie naprawione, to czy zaliczy do tej pory podbitych bossów? Co to znaczy "będzie kontynuowało" naliczanie pokonanych bossów? Mam podbitych 15 kolonii, a jeszcze mi nawet nie zaczęło naliczać. To co ma kontynuować?
    - Co z "Mistrzem podboju"? 2x próbowałem i nie zaliczyło mi żadnego. Screeny poszły do supportu, poprawka miała zostać opracowana i co dalej? Ile razy jeszcze mam "próbować" zaliczyć to osiągnięcie?
    - Co to jest "wyszukiwanie scenariuszy"? Coś przeoczyłem?

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    - Co to jest "wyszukiwanie scenariuszy"? Coś przeoczyłem?
    Osiągnięcie.

  9. #9
    Former Community Team Member
    Dołączył
    01.01.1970
    Posty
    0
    @Tornados, cśśś, bo się wyda!

    @Rosadamascena, proszę o wysłanie tej sugestii (razem ze screenem) do Supportu.

    @DulceIglesias,
    - ja to rozumiem tak, że naliczanie będzie wznowione od momentu wgrania poprawki, czyli naliczy tylko bossów podbitych po niej
    - jeśli poprawka danego problemu nie znalazła się na liście Zmian, prawdopodobnie jest wciąż opracowywana

  10. #10
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Zamiana starej eventowej waluty ma trwać aż 3 tygodnie? Czemu tak długo skoro można to przerobić na żetony w jeden wieczór.
    To podyktowane okresem wakacyjnym-by wszyscy zdążyli, czy może będzie jakiś sposób na zdobycie ''waluty'' na żetony poza handlem i sklepem (czyli realnymi pieniędzmi)?

Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.