Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 57

Wątek: Zmiany w grze - 25.06.2015 - opinie

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.06.2013
    Posty
    17
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez BB_Teromort Zobacz posta

    @DulceIglesias,
    - ja to rozumiem tak, że naliczanie będzie wznowione od momentu wgrania poprawki, czyli naliczy tylko bossów podbitych po niej
    - jeśli poprawka danego problemu nie znalazła się na liście Zmian, prawdopodobnie jest wciąż opracowywana
    Dzięki BB_Teromort.

    A jak to rozumieją w BB? I jeśli rozumieją tak jak Ty, to gdzie sprawiedliwość? (Nie piszcie, że w słowniku pod literą "S"). Bo jak ja rozumiem tak:
    - skoro mam zaliczone w osiągnięciach 15 ekspedycji to musiałem podbić minimum 15 bossów? Oczywiście każdy kto kiedykolwiek zrobił chociaż jedną ekspedycję wie, że nie da się zdobyć kolonii podbijając tylko 1 bossa.
    - skoro ta poprawka nie znalazła się na liście zmian - to dlaczego? Zgłosiłem ją ponad miesiąc temu, bo zdążyły mi wszystkie wiadomości z ekspedycji wygasnąć i zniknąć ze skrzynki. Czytałem w ostatnich postach dot. bugów w ekspedycjach, że dalej nie zalicza tego osiągnięcia. A zatem - co ze zmianami zapowiedzianymi na 25 czerwca? Jak BB zamierza uruchomić nowe osiągnięcia, skoro nie pozaliczało graczom poprzednich? Ile razy jeszcze mam wysyłać screeny (chyba już ze screenów, bo wiadomości się wyczyściły). Tyle tu było pisane - przy okazji różnych zmian - na temat sprawiedliwości, wyrównywania szans, rónego startu i co tam jeszcze wywlekano przy okazji dyskusji o letnim evencie.
    To w ramach zwykłej sprawiedliwości i uczciwości - proszę mi (jeśli nikt więcej tego nie chce, to nie) wyrównać szanse i zaliczyć podbitych dotąd bossów oraz zaliczyć zadanie "Mistrz podboju".
    Dlaczego? Dlatego, że chociażby dla tego ostatniego zadania - specjalnie ograniczyłem podbój kolonii do pokonania głównego bossa, żeby stracić jak najmniej jednostek. W końcu nie siedzę z kartką i nie liczę umarlaków co do sztuki. Zamykałem ekspedycje mając odsłoniętych 2 bossów, czysty atak, bez bloków - jednostki jeszcze były, nic tylko bić. W efekcie - zadania i tak mi nie zaliczyło, zdobyłem mniej PW. Efekt - zero. Drugi raz zrobiłem to samo i efekt zero znowu. Gdybym wiedział, że i tak tego zadania nie zaliczy, to przynajmniej bym zdobył więcej PW. I to jest sprawiedliwe? To są równe szanse?

  2. #12
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    @ Aruzus
    Myślałeś że ten event będzie polegał wyłącznie na przetworzeniu starych surowców eventowych w magazynie prowiantu ? Trzeba mieć czas by handlować żetonami w kantorze, i na wydawanie klejnotów na nie albo na obiekty z kupca jeśli uda się dzięki temu więcej żetonów zyskać w kantorze. Trzeba dokładnie obliczyć co warto sprzedać a co warto zatrzymać, gdyby event trwał krótko (już o tym pisałem na forum) mało kto by do tego czasu chciał zbierać stare surowce eventowe z kantoru i od innych graczy, poza tym w takim układzie wystarczyło by wszystkie stare surowce aby same się przerobiły na żetony, wiec po co dawać to w magazynie prowiantu, na szczęście tak nie będzie i będzie czas na handlowanie.

    @ DulceIglesias
    Ten sam problem występował z osiągnięciami, ostatecznie było tak że ci co już dawno coś pozaliczali przed ich wprowadzeniem byli bardziej poszkodowani od tych co grali po ich wprowadzeniu i im poprawnie naliczało, starsi gracze nie jednokrotnie pisali do supportu i wtedy interweniowali ale to było żmudne każdemu indywidualnie kto się zgłosił i udowodnił to np. screenami- "zaliczali", nie raz w taki sposób że nie otrzymywali nagrody z nich wynikających. Ogólnie trzeba była na nowo zaliczać.
    Tyle tu było pisane - przy okazji różnych zmian - na temat sprawiedliwości, wyrównywania szans, rónego startu i co tam jeszcze wywlekano przy okazji dyskusji o letnim evencie.
    Wszystko trzeba rozpatrywać indywidulanie, to że wspomnieli o wyrównywaniu szans pojawiło się wyłącznie w odniesieniu eventów i chodziło w tym tylko o surowce eventowe które nie będzie można chomikować, tylko trzeba będzie wykorzystać w czasie eventu. Nie dotyczyło to więc szeroko pojętego wyrównywania szans wszystkich graczy w każdym aspekcie gry. O tym tez pisano na forum że tylko można zmniejszać dysproporcje a nie je wyeliminować. Możesz to interpretować tak: równe szanse w zaliczaniu osiągnięć ale dopiero po ich wgraniu (poprawek, zmian). A skoro nie wspomnieli o zgłoszonym błędzie, prawdopodobnie nadal on będzie, trzeba więc znów uzbroić się w cierpliwość.
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 16.06.2015 o 19:30

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.06.2013
    Posty
    17
    Serwer
    Czarci Gaj
    Krótko mówiąc: Wszystkie świnki są równe, ale niektóre są równiejsze. Tak mam to rozumieć?

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Ubi.bb błędem jest to że długo nie wprowadzali zamian poważniejszych, a teraz jak się do tego dorwali to jak szczerbaty do sucharów. Zamiast przede wszystkim naprawiać, wgrywać poprawki w już zauważonych, zgłaszanych błędach, wprowadzają kolejne nowości i pewnie one też zawierają kolejne błędy. Wielu graczy dlatego odpuszcza sobie ekspedycje/kolonie nie chcąc grać w coś co nie powinno wyjść jeszcze z serwerów testowych, bo są niedopracowane, a jak już pośpieszyli się to powinni interweniować.

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.10.2013
    Posty
    10
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Poprawili coś?
    Bo narazie widze że znowu "SZEPT" spartolili

  6. #16
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzisiaj jest 18 czerwca, przeczytaj dokładnie temat i porównaj daty. A z szeptem nic się nie zmieniło, tyle że ktoś do Ciebie pewnie szepnął jak byłeś offline.

  7. #17
    Former Community Team Member
    Dołączył
    01.01.1970
    Posty
    0
    Zmiany zostaną wprowadzone dopiero w przyszłym tygodniu. Natomiast co do problemów z szeptem, proszę napisać do Supportu.

  8. #18
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Problem też występuje z zadaniami gildii kiedy z oczekujących stają się aktualnymi, potrafi przez dzień w ogóle nie zaliczać u wszystkich graczy w gildii.

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.08.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Kolonia
    No to fajnie,ja mam zrobione ponad 100 kolonii i zadanie Szef wciąż mam niezaliczone,a teraz się dowiaduje,że wszystko trzeba od nowa robić.Dziękuję BB.

  10. #20
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez grabaz125 Zobacz posta
    No to fajnie,ja mam zrobione ponad 100 kolonii i zadanie Szef wciąż mam niezaliczone,a teraz się dowiaduje,że wszystko trzeba od nowa robić.Dziękuję BB.
    Tez nie mam zadnego zaliczonego ale jakos nie narzekam
    I tak bede robil ekspedycje zeby sobie 30lvl nabic z czystej nudy

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.