Zamknięty wątek
Strona 9 z 14 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 140

Wątek: System awansu i Rankingi PvP - opinie

  1. #81
    Osadnik
    Dołączył
    09.08.2013
    Posty
    87
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Boskicom Zobacz posta
    Wszystkie na 3 poziomie - nie ma znaczenia czy od gracza czy wolna
    Chyba nie do końca. W pamiętniku developera napisano:
    Tylko bitwy PvP będą brane pod uwagę przy obliczeniach
    Ja to rozumiem tak, że do rankingu brane są tylko ekspedycje zajęte już przez graczy - i tak to na pewno ma miejsce w rankingu efektywności - nie liczą się tam w ogóle wolne kolonie.

  2. #82
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Exec_ Zobacz posta
    Chyba nie do końca. W pamiętniku developera napisano:
    Ja to rozumiem tak, że do rankingu brane są tylko ekspedycje zajęte już przez graczy - i tak to na pewno ma miejsce w rankingu efektywności - nie liczą się tam w ogóle wolne kolonie.
    Ja spadłem w rankingu po zrobieniu nie zajętej koloni, no ale może zwyczajnie ktoś mnie wyprzedził w miedzy czasie, dzisiaj po pracy zrobię jeszcze jedną nie zajętą i sprawdzę.

    @edit
    Rzeczywiście nie liczy do rankingu wolnych koloni.
    Ostatnio edytowane przez Boskicom ; 01.07.2015 o 18:05

  3. #83
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    Fajnie jakby sie ktos z BB odezwal w tym temacie. Wrzucili filmik, ktory nawet spoko wyglada i jest zrobiony z pomyslem, ale jak zwykle wielkie g... sie mozna z niego dowiedziec

  4. #84
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    PvP wprowadza jakieś życie do gry i z tego się cieszmy. System rankingu moim zdaniem wymaga korekt. Sprawiedliwe byłoby wprowadzenie np.:

    - rankingu pokonanych jednostek
    - rankingu ilości zdobytych kolonii

    Jeśli chodzi o punkty waleczności, to mimo straty kolonii, gracz który ustawił jakąś obronę (rozsądną bądź nie) też powinien otrzymać jakieś punkty, jeśli jego wojsko walczyło.

  5. #85
    Osadnik
    Dołączył
    19.06.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Kolonia
    są punkty za obrone ale tylko wtedy jeżeli wojsko walczyło i graczowi nie udało sie podbic twojej koloni

    A może by tak BB dało jakieś nagrody za miejsce w rankingu np.kleik bo tracimy dużo wiecej woja żeby miec dobry czas a sam wpis to troszke mało pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 21.07.2015 o 09:38 Powód: połączenie postów (proszę korzystać z edycji)

  6. #86
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Słoneczny Gród
    do puki nie bedzie poprawionych bugów na koloniach, cała walka o ranking mija sie z celem, w ciagu 2 tygodni wiele razy wieszała mi sie na ostatnim bosie ekspedycja i jedyny "ratunek" to było jej anulowanie, co niosło za sobą straty nie do odrobienia w rankingu.

    Do BB może na czas tych lagów z którymi niby walczycie( piszecie o tym w każdym mailu że już naprawione nie wspomnę że wszystko zwalacie na nie wyczyszczone ciasteczka) to może że by nie psuć Nam rankingów po prostu wyłączcie kare czasową za anulowanie ekspedycji?

    Rada dla tych co im sie tez wiesza na bosie, nie wysyłajcie dwóch generałów na bosa na raz, jak wyslecie drugiego że by dobił to walka będzie trwała w nieskończoność i trzeba anulować co za tym idzie kupa strat, bb zwraca straty jak zgłosićie w formie kiku zwykłych koszy i 4-6k rudy żelaza no i pisza zapewnienie że juz naprawione, miałem już tak 7 razy.

    Jeszcze raz napisze wyłaczcie kary za anulowanie ekspedycji i naprawcie to bugariam

    do Teromot mam nadzieję ze normalny ton w wypowiedzi mojej jest?

    żenada
    pozdrawiam
    Mr_SOLAR

  7. #87
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Największy bug to brak możliwosci grania jednostkami z koszar w ekspedycjach.
    A w nowych zwykłych przygodach też powinni dac możliwość grania w nich jednostkami z akademii.

  8. #88
    Chołojec
    @Mr_SOLAR ja miałem podobnie jak ty. Robiąc 5-tą wymaganą średnią kolonię do rankingu, też w kółko powtarzało mi walkę na ostatnim bosie. Miałem szanse na top1 na międzynarodowym rankingu ze średnim czasem 29-30 min, ale niestety musiałem anulowac ekspedycję. Oczywiście napisałęm w tej sprawie do supportu, a ci odpowiedzieli, że to nie ich wina, ale mojej przeglądarki, i że nie są wyczyszczone ciasteczka. :/ Tylko, że ja czyszczę ciasteczka przed każdą ekspedycją i tak to nic nie daje. Mam tak na każdej przeglądarce. Dotychczas korzystałem z mozilli ff, próbowałem grac poprzez google chrome, ale strasznie mi tnie grę. Teraz gram w TSO tylko przez Operę. I do niczego więcej jej nie używam oprócz tso. Nadal jest to samo.

    Normą są cofki. Wysyłam atak na bossa, z blokiem lub bez i niemal za każdym razem na chwileczkę zwiesza grę, po czym pokazuje "nowe zadanie" a moje ustawienie pierwszego ataku danym typem jednostki zostaje zresetowane. Oczywiście system wtedy ustawia sobie taki typ jednostki, aby miec premie ataku na swoją korzysc. Czasem takie zresetowanie ataku, pojawia sie raz, doslownie na sekundę przez dojsciem ataku, czasem po kilka razy pod rzad po kolei i komunikat " nowe zadanie". Poza tym normą jest pojawianie się w czasie walki pustych kółek, niebieskiego i różowego, gdzie nie widac przebiegu walki. System oczywiscie ustawia se jednostki z premiami ataku na swoją korzysc, a ja nie mam żadnego wplywu na ta walkę. Zauważyłem, że częściej takie cofki pojawiają się gdy w drodze do kolonii jest kwatermistrz lub gdy ląduje, jest już w kolonii. Kolejna sprawa, zauważyłem, że cofki itp, zwiechy gry o wiele częściej pojawiają się w czasie ekspedycji, a nie np podczas robienia zwykłych przygód. A więc jednak jest to wina bugów w ekspedycji lub względnie serwera od ekspedycji.
    Ostatnio edytowane przez Chołojec ; 26.07.2015 o 22:08 Powód: akapity

  9. #89
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    W zwykłych też się pojawiają ale w kooperacyjnych albo gdy zaprosimy znajomych do pomocy.
    Dziś od dawna nie widziałem takich lagów, żeby nie było widac jak generałowie znajomych idą, jak pokonują obóz, nagle poprostu znikł.
    Potem się okazło że wszyscy wysłali atak na ten sam obóz, bo nie widzieli że ktos już swego generała wysłał ;/

  10. #90
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Solar,da sie z tym grać chociaż.U mnie od środy 15.07 padła kolonia"obszar serwera uszkodzony".Nie da sie anulować bo wywala,odpalić innej przygody,wojo wisi tam i marszałkowie,poprostu rewelacja.Pozdrawiam ekspedycjonistów,oby sie Wam to nie trafiło...

Zamknięty wątek
Strona 9 z 14 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.