Zamknięty wątek
Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 140

Wątek: System awansu i Rankingi PvP - opinie

  1. #131
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez rapalek11 Zobacz posta
    Idio, To Twoje przekręcanie specjalne nicków. Nadal się zastanawiam czemu to tak często robisz.
    Nie chwalę się,to chyba Ty chciałeś jakiegoś dowodu. Masz i dalszą dyskusje uważam za zbędną .Skoro tobie podbicie 5 obozów zajmuje +-20 min, niekoniecznie innym zajmuje to tyle samo.To był właśnie screen pokazujący , że się da.
    Na lvl 3 się już nie bawię , bo i nie ma po co po wbiciu 30.
    Serdecznie pozdrawiam bo zazwyczaj piszesz mądrze.
    Rozumiem, że dla ciebie to jakiś dowód?? Jedynie co udowodniłeś, że w 22 min wykonałeś 11 ataków. Teraz mi proszę znajdź dużą kolonie, której podbicie wymaga 11 ataków, dodatkowo nie zapomnij w statystykę uwzględnić ile koloni trafiłeś, które jednak miały normalna liczbę obozów do podbicia. Masz problem z oszacowaniem prawdopodobieństwa to zrób taką statystykę, ogólnie jestem ciekawy czy w ogóle znajdzie się taką kolonie.

    Następnie 11 ataków w 22min, to statystycznie odjąć przykładowo ~4min na transport i rozładunek robisz 11 ataków w 18min, czyli osoba która wykręciła 14-17min musiałaby wykonać 7-8 ataków, chciałbym taką kolonie zobaczyć.

    Jeszcze jedno, jak znajdziesz jakimś cudem nie bronioną kolonie z taka ilością ataków do zdobycia kolonii, nie zapomnij powiedzieć jaka duża szansa wynosi na znalezienie jej, bo ciężko wyjaśnić że na 21 prób jakie miałeś, jedno podejście masz na 22min, a średnią rzędu 2h ;( Inna osoba na 7 prób ma czas poniżej twoich 22min.

    Czekamy z niecierpliwością na screena z takiej kolonii , w przeciwnym wypadku dla mnie to taka sztuczka jak to opisał to broda:

    Cytat Zamieszczone przez broda102 Zobacz posta


    Mialem o tym nie mowic - ale juz tyle czasu minelo, ze w koncu trzeba - jak wszyscy wiedza jest bug - i wystarczy tylko umiec zlagowac system - przez co gienek automatycznie przeskoczy do bossa - czyli nie trzeba wybijac wszystkich obozow po drodze - wystarczy tylko 1 + boss i kolonia podbita - proste i genialne - sa tacy ktorzy znaja to czarna magie :P Jakby ktos nie wiedzial w czym tkwi brak fair play - to jest tak, ze ktos moze ogarniac spore ilosci granitu etc. a inni tluka non-stop byka zeby miec to samo.

    Bajka z cyklu zamieszac w kotle :P

  2. #132
    Osadnik
    Dołączył
    19.06.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Kolonia
    idho specjalnie dla ciebie robie efektywnośc z dużą ilością ubitych wojsk co byś nie pisał że to przypadek że trafiłem akurat jedną taką kolonie.Pozdrawiam wasz serwer gdzie są najlepsi gracze co stawiają najlepsze obrony u nas marni gracze wiec nie stawiają wcale, to jeżeli chodzi o szczście które trzeba miec w trafieniu koloni bez obrony . co do dużej koloni to masz racje są z bugami co można przenieśc wojo o dwa sektory ale i tak zostaje 11 obozów ,pozostałe kolonie są robione normalnie ,a co do bugu brody dla mnie to bajka pewnie z jedna kolonia taka jest .. a patrząc po wynikach światowych wszyscy kombinują by miec dobre wyniki ..pozdrawiam

  3. #133
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jagodziak, a Ty jedziesz zwykłe kolonie 3 poziomu czy olbrzymie teraz? Bo na olbrzymich to taka efektywnosc to dla mnie kosmos. Na wielkich jak sie starałem to w najlepszym przypadku efektywnosc dobijala moze do 4,5.

  4. #134
    Osadnik
    Dołączył
    19.06.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Kolonia
    rankingi są tylko z koloni na 3 poz .. inne nie są brane pod uwage .

  5. #135
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez jagodziak Zobacz posta
    rankingi są tylko z koloni na 3 poz .. inne nie są brane pod uwage .
    No ja wiem, że trzeci. Pytałem czy ta efektywność jest z olbrzymich czy może z małych albo zwykłych.

  6. #136
    Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez jagodziak Zobacz posta
    (...) u nas marni gracze wiec nie stawiają wcale (...)
    U nas słyszałem o inicjatywie graczy żeby obrony nie stawiać po to by ułatwić podbijanie kolonii. Co nie wyklucza marnych graczy .

  7. #137
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Tez ktos ma takie smiesznie rozjechane raporty? xD


  8. #138
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie tylko raporty są rozjechane. Bywa, że jest mniej obozów na ekspedycji. Są dziwnie poustawiane w stosunku do tego co było przed konserwą i bywa również, że nie ma niektórych przywódców sektorów włączając w to również przywódce mapy. Wtedy niemozliwe jest podbicie mapy.

  9. #139
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    176
    Serwer
    Czarci Gaj
    skoro statystyki pokazuja ze sie da, to znaczy ze sie da. z uzyciem błedu czy nie, ale sie da. inaczej by nie było wpisu ze zrobil. wiec jakie udowadnianie.
    bład czy nie, za to banow nie ma... trudno zeby od kazdego wymagano filmików. to zaraz zaczeniesz wymaga filmikow jak ktos zrobil ze drugiego dnia eventu ma wszystko wykupione za prezenty juz. itd.

    tak, wiem, pewnie chcesz ten filmik zobaczyc bo nie wiesz jak zrobic to co oni robią by też sie zalapac na statystyki itp. jakbyś wiedział to byś zrobił i wiedział że sie da.

    serwera BB nie hackuja aby wpisy byly takie jak chca. błąd ? może go wykorzystują. no i co ? napisz do supportu i drąż sprawe. albo Ci powiedza ze jest błąd albo zaprzecza. wiele w tej i innych grach, bylo bledów ktore zostały były i sa wykorzystywane. niektorze przechodza do codziennosci.
    bloki tez podobno były błędem... a jednak publikowanie jak to zrobic, nie bylo zakazane. tak samo kępki trawy czy inne miejsca ktore normalnie budowac sie nie chcialo.
    jesli był bład którego BB nie akceptowało, było o nim głośno i ostrzegano. (w sumie tylko chyba jeden raz, akcja z magazynami, ale kaażdy dostał ultimatum i miał wybór, ban albo oddać i grać. nic nie tracił na tym.

  10. #140
    Początkujący Odkrywca Awatar MOD_Nefertum
    Dołączył
    04.03.2016
    Posty
    337
    Serwer
    Nowa Ziemia
    "Dzień dobry.

    W temacie od kilku miesięcy nie pojawiają się nowe posty w związku z tym temat zostanie zamknięty i przeniesiony do archiwum.

    Pozdrawiam.

    MOD_Nefertum

Zamknięty wątek
Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.