Zamknięty wątek
Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 140

Wątek: System awansu i Rankingi PvP - opinie

  1. #31
    Osadnik
    Dołączył
    30.09.2014
    Posty
    34
    Serwer
    Złota Góra
    mi się podoba , będzie co robić
    Widzę teraz dużo malkontentów ale coś czuję że jak ranking ruszy to wszyscy będą walczyć o wysokie miejsce.

  2. #32
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    400
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez xsawez Zobacz posta
    To Golem teraz bedzie na zamku czy ewent bedzie bez golema ?

    Golem o ile będzie to będzie gdzie był, a zameczek będzie zamiast tej zaznaczonej wysepki w spoilerze:
    Spoiler

  3. #33
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Durny pomysł potem przyjdzie czas na warszawską syrenkę poznańskie koziołki i co tam im się podoba a gra zaczyna robić się wtórna i uboga zamiast badziewnych budowli powinni dać drugą mniejszą wyspę którą trzeba byłoby bronić przed zakusami innych graczy to może coś by się ruszyło ale to tylko moje zdanie

  4. #34
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Jak dla mnie to byscie sobie mogli brac taka ewentualna druga wyspe bo mnie ona niepotrzebna

    A co do nowosci - nie chcecie nie robcie
    Ja akurat chetnie sie pobawie bo to chociaz odrobina nowosci...

  5. #35
    Osadnik Awatar Agnieszka_N
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    141
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mnie się generalnie podoba, chociaż nie rozumiem sensu tego zamku który nic w zasadzie nie daje. W evencie wielkanocnym rozbudowa koszyczka dawała większą populację i zamek powinien oferować to samo - przy takim układzie najchętniej bym wyłączyła opcje zamku.
    Ponadto powinna się rozszerzyć paleta surowców wydobywanych z koloni np. o saletre i zniesiony lub zwiększony limit wydobywanych surowców na dana zmianę czasową bo te 2k przy np. 6 koloniach największych na 3 levelu to już daje więcej.

  6. #36
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Ja akurat chetnie sie pobawie bo to chociaz odrobina nowosci...
    Na wypadek gdyby komus umknelo:

    Ranking odblokowuje sie na 30 lvl, na 30 lvl trzeba jakies 1,5 mln expa z kolonii, co dla wiekszosci graczy oznacza > pol roku regularnego tluczenia kolonii zeby w ogole ta nowosc odblokowac Ciekawe ilu do tego momentu w ogole dotrwa.

    Widzę teraz dużo malkontentów ale coś czuję że jak ranking ruszy to wszyscy będą walczyć o wysokie miejsce.
    Od reki moge Ci wymienic z 50 nickow znajomych ktorzy pod wplywem tej nowosci zaczna robic kolonie w ilosci 100% wiekszej niz do tej pory ( 200% * 0 = 0).
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 13.06.2015 o 13:13
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #37
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Na wypadek gdyby komus umknelo:

    Ranking odblokowuje sie na 30 lvl, na 30 lvl trzeba jakies 1,5 mln expa z kolonii, co dla wiekszosci graczy oznacza > pol roku regularnego tluczenia kolonii zeby w ogole ta nowosc odblokowac Ciekawe ilu do tego momentu w ogole dotrwa.
    A spieszy ci sie gdzies?

  8. #38
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    hmm 500 klejków na koniec Przynajmniej zacznę te kolonie
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    130
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wszyscy sie cieszymy z nowosci ale czy ktos mysli ile znowu bedzie bledow? Juz nie mowiac o tych ktorych nikt nie naprawil od miesiecy...

  10. #40
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    309
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez galdor69 Zobacz posta
    Durny pomysł potem przyjdzie czas na warszawską syrenkę poznańskie koziołki i co tam im się podoba a gra zaczyna robić się wtórna i uboga zamiast badziewnych budowli powinni dać drugą mniejszą wyspę którą trzeba byłoby bronić przed zakusami innych graczy to może coś by się ruszyło ale to tylko moje zdanie
    Tylko jeszcze wprowadzic jednoestki obronne

Zamknięty wątek
Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.