Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za lub obojętny propozycom?

Głosujących
3. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem ZA: nowymi premiami na Koszary

    1 33.33%
  • Jestem OBOJĘTNY: dla nowych premi na Koszary

    2 66.67%
  • Jestem ZA: nowymi przygodami

    1 33.33%
  • Jestem OBOJĘTNY: dla nowych przygód

    2 66.67%
  • Jestem ZA: nowymi generałami

    1 33.33%
  • Jestem OBOJĘTNY: dla nowych generałów

    2 66.67%
  • Jestem ZA: lepszymi dropami w niektórych przygodach

    1 33.33%
  • Jestem OBOJĘTNY: dla zmian dropów

    2 66.67%
  • Jestem ZA: przerzuceniem niektórych przygód do kupca za mapy

    1 33.33%
  • Jestem OBOJĘTNY: zmianom w odkrywaniu przygód

    2 66.67%
  • Jestem ZA: uatrakcyjnieniem Tubylczych Zwiadowców/Doświadczonych Odkrywców

    1 33.33%
  • Jestem OBOJĘTNY: za zmianiami u odkrywców

    2 66.67%
  • Jestem ZA: kolejką w introligatorze, podobnie jak jest w magazynie prowiantu

    1 33.33%
  • Jestem OBOJĘTNY: za zamianami w introligatorze

    2 66.67%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Premie na Koszary, Nowe przygody, Nowi generałowie

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra

    Premie na Koszary, Nowe przygody, Nowi generałowie

    Kilka propozycji: (pewnie część była już poruszana na łamach forum)
    1. Premie na Koszary: proponuje wprowadzić do gry premie skracające czas wytrenowania jednostek
    - premia x2: na 6 godzin i na 3 godziny (krótsza odmiana ulepszonego zaciągu)
    - premia x3: na 6 godzin i na 3 godziny (krótsza odmiana nadgodzin szkoleniowych i sierżanta Skunksa)
    - premia x4: na 3 godziny i na 2 godziny (dłuższa odmiana Pana Mayersa).

    2. Nowe przygody: z takimi składami obozów wrogich by bez zmiany systemu walki można było wykorzystać częściej ochotników, łuczników, wybornych.
    3. Nowi generałowie: od 280 do 400 możliwych do zabrania jednostek na przygody, lecz nie do wszystkich przygód tylko specjalnie wybranych, i nowych przygód, tak by można było wykorzystać kolejną ciekawą taktykę istniejąca w grze, związaną z omijaniem wrogich obozów, kiedy to generał zmienia cel i zaraz po nim atakuje kolejny, dzięki temu stworzono by kolejny argument do planowania ataków, jakie składy dobrać by taki generał był w stanie pokonać 2 lub 3 obozy zmieniając cel i ile dzięki temu ominie i czy to się opłaci czy tradycyjny sposób będzie lepszy. Do tego celu takie przygody powinny zawierać odpowiednią ilość obozów by móc planować slalom generałami.

    Kolejne propozycje:
    - Można też wprowadzić dodatkowe elementy urozmaicające przygody np. ruchome piaski, bagna, przepaście, czyli miejsca gdzie generał może "wpaść" i należy tak zaplanować jego przemarsz by je omijać. Dzięki wprowadzeniu nowych przygód i nowych rozwiązań nie będzie konieczne burzenie aktualnego systemu walk.
    - W przygodach które gracze nie chcą grać z powodu słabego dropa po prostu trzeba zmienić go na lepszy. Zawsze można wprowadzić kolejny surowiec, albo np. możliwość wygrywania zaprawy (lub jakiś innych atrakcyjnych rzeczy) w dropie z tych przygód. Doskonały przykład tego zabiegu stanowi przygoda Banici, która kiedyś była w cenie Dzieci sawanny, Krwawej Maryny.
    - W tym celu konieczne jest już teraz zmienienie szansy takich przygód zdobywania u odkrywców, albo wręcz ich całkowitego na jakiś rok wykluczenia i wrzucenia do kupca za mapy. Tak by odkrywcy znajdywali tylko ciekawe przygody choć szansa może nieco spaść na odnalezienie ich np. dodanie także tych łatwiejszych przygód z aktualnych krótkich poszukiwań do długich, i z tych co są aktualnie w długich długich do bardzo długich.
    - Potrzebne jest też uatrakcyjnienie Tubylczych Zwiadowców może niech też przynoszą premie ale te najsłabsze i może nie zawsze, cokolwiek.
    - Teraz nie będę odkrywczy: konieczna jest kolejka w introligatorze, życia graczom zabraknie by wszystkich odkrywców i geologów móc w obecnym tempie obdarować tomami i kodeksami. Pewnym ukłonem jest dodanie premii kleju do nowego targowiska, tylko cena odstrasza, tym bardziej że każdy pamięta co kiedyś mogło wylądować w targowisku gildii, np. generał, więc wielu będzie miało dylemat czy wydawać na to co jest, czy dalej zbierać bo może kiedyś nie starczy na coś lepszego. Takiego dylematu nie powinni mieć gracze i przydało by się z góry podać listę rzeczy które mogą trafić w przyszłości w targowisku a które nigdy nie zostaną poddane głosowaniu bo są np. zarezerwowane tylko na eventy, lub za klejnoty, fasole, łodygi, gwiezdne monety.
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 04.06.2015 o 05:28

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Nie ma opcji przeciw więc nawet nie czytam tych wypocin bo temat trafi do kosza, załóż poprawny.
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: ilość bugów oraz ludzka głupota. Pewne również są tylko dwie – śmierć i nieudana konserwacja. Bo podatki są jak płot, tygrys przeskoczy, szczur się prześlizgnie, a bydło zostanie.

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    09.01.2015
    Posty
    732
    Serwer
    Nowy Świat
    Wątek niezgodny z regulaminem. Każdy z pomysłów powinien być zaopatrzony w osobną ankietę (1 pomysł = 1 wątek wraz z ankietą).
    Część z rzeczy, które tu opisałeś była już proponowana - sugeruję skorzystanie z wyszukiwarki.
    Odnośnie kolejki w introligatorze - ten pomysł był już przekazany do developerów.

    Temat zamykam,
    Mod Victoria

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.