Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Nadchodzące nowości z testowego i ogółem temat do rozważań

  1. #1
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    399
    Serwer
    Złota Góra

    Nadchodzące nowości z testowego i ogółem temat do rozważań

    Siemanko ;p

    Trochę szczegółów zawarto na: http://siedler-vision.de/2015/05/tes...te-26-05-2015/

    Niedawno ktoś tu na forum wspominał o takim czymś jak informacja nad budynkiem, gdy nie pracuje z powodu braku zasobów - i stało się ;p
    Idąc dalej - był temat o wykorzystaniu MO i tu też coś się stało . . . to może jakby tak mi dali jeszcze z jedną przynajmniej katedrę z Wiru ...
    .... no i może jeszcze pomnik beta testera - bo na testach bylem ;p ... no i może jeszcze żeby mi wrócili władykę na pierwszy poziom ....
    hmmm no i jeszcze chatę pirata w gratisie ;p ... i ostatecznie trofea dnia zagłady ;p - i to wszystko w tajemnicy, żeby mi nikt na wyspie nie oblukał ;p

    I jak cos to ciiiii.... bo się wyda ;p


    PS. W Rosji mieli możliwość zdobycia większej ilości magazynów prowiantu itd. - jak ma być ranking międzynarodowy to proszę mi to wyrównać
    - bo jak ma być PvP z Rosją to nie będzie fair wobec mnie ;p

  2. #2
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Usmiech na mej twarzy sie rysuje gdy widze, ze BB po raptem 3,5 roku od upowszechnienia blokow zaczyna je formalizowac.

    To daje obraz tego jak szybkiej reakcji nalezy sie spodziewac jesli chodzi o zmiany proponowane przez graczy
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Owszem stało się, ta zmiana nie tylko jest kosmetyczna, jak bezsensowna . Każdy przyzwyczaił się do "Zzz" gdy zatrzymaliśmy pracę, a teraz będzie skakał wkurzający obrazek (identyczny przy zatrzymaniu pracy jak i wyczerpaniu się surowca do przetworzenia ;/) w dodatku na testowym pomylili ikonki przy zatrzymanym budynku widać młotek a przy rozbudowie łopatę w glebie (powinno być odwrotnie, a najlepiej by nie zmieniali Zzz, jak już się tym bawią to jedynie mogą zostawić ikonkę młotka gdy się rozbudowuje, ale nie gdy jest zatrzymany).
    Już kiedyś pisałem by mieć wybór jaką ikonę mają mieć budynki, podobnie do tych "klasycznych czasowych naklejek" z ozdób, byle nie były czasowe, tylko na zasadzie wyboru na zawsze po zakupie.
    Na testowym tez jest informacja: "teraz tawernę nie będzie można już rozbudowywać". Widocznie inni mogli, my Polacy oczywiście nie.
    Na pozytywne zmiany zasługuje "symulacja położenia garnizonu" z możliwością postawienia "cienia garnizonu" tak by wiedzieć z góry dokładnie przed przeniesieniem go, by potem nie przestawiać kilku garnizonów bo krzywo postawiliśmy je o 1 pole i "symulacja trasy przemarszu generała", by nie trzeba było klikać odwrót gdy zmieni generał cel i znów czekać aż wróci do garnizonu, szkoda tylko że tylko dla ekspedycji to dali.
    Mogli by jeszcze minimalnie zmienić kolory nachodzących na siebie stref oddziaływania blisko umiejscowionych obozów wroga (jak się zajmują kosmetycznymi zmianami).
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 29.05.2015 o 21:20
    Praca moderatorów nie podlega dyskusji na forum.

  4. #4
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    399
    Serwer
    Złota Góra
    Fajnie to by było, żeby w ogóle można było wyłączyć te wszystkie skaczące obrazki -dymki.

  5. #5
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Szybki test i wychodzi na to, ze 1 runda walki MO dalej trwa 10 sek, wiec ta epokowa zmiana w changelogu sprowadza sie do dodania linijki tekstu informujacej, ze nadaje sie on do blokowania. A jak sie nadaje to juz od dluzszego czasu wiemy.

    BB nie zawodzi
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Tooltip oznacza tylko informacje w dymku nad MO i zmiany w Archiwum dotyczące pomocy na temat informacji o sposobie wykonywania blokowania generałem z tawerny i MO dla graczy którzy zaczęli niedawno zabawę w settlers. W sumie istotne, wielu nie wie że potrzeba innego składu w celu blokowania dla MO.
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 29.05.2015 o 21:30
    Praca moderatorów nie podlega dyskusji na forum.

  7. #7
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    "jak sama nazwa wskazuje" to sa zmiany nieudokumentowane, czyli nie ogloszone w changelogu. Wystarczy zajrzec na testowy i samemu zobaczyc, ze juz sa.

    Nastepnym razem pomysl zanim zrobisz z siebie blazna.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #8
    Osadnik Awatar maniemar
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    160
    Serwer
    Nowa Ziemia
    hehe

  9. #9
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    399
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    "jak sama nazwa wskazuje" to sa zmiany nieudokumentowane, czyli nie ogloszone w changelogu. Wystarczy zajrzec na testowy i samemu zobaczyc, ze juz sa.

    Nastepnym razem pomysl zanim zrobisz z siebie blazna.
    Nigdzie przez mnie nie było napisane, że coś ulepszyli w MO czy cokolwiek takiego - wiem co jest na testowym i właśnie w tej kwestii oczekiwałem komentarzy - sęk tkwi w tytule.

  10. #10
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez broda102 Zobacz posta
    Nigdzie przez mnie nie było napisane, że coś ulepszyli w MO czy cokolwiek takiego - wiem co jest na testowym i właśnie w tej kwestii oczekiwałem komentarzy - sęk tkwi w tytule.
    Moj komentarz tyczyl sie http://forum.thesettlersonline.pl/th...l=1#post182612. Na pierwszy rzut oka wygladalo to ciekawie, ale po sprawdzeniu wychodzi na to ze zostalo jak bylo.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.