Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: Problemy z zadaniami gildii

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.10.2014
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Problemy z zadaniami gildii

    Witam już drugi raz nie dostałem monet gildii za wykonane zadanie .. Zadanie wykonuje , jak gildia kończy nie dostaje monet za to że wszyscy wykonali zadanie .

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.01.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Problemy z zadaniami gildii

    jestem już w gildii od miesięcy ale jeszcze nie dostałem ani jednego zadania gildii. jest jakiś powód?

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Bo pewnie gildia ma mniej niż 10 członków

  4. #4
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    zgłoś do supportu

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.10.2014
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    gdzie jest jakiś kontakt z nimi ? bo nie widzę

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.03.2014
    Posty
    362
    Serwer
    Kolonia
    Ze względu na to, że są różne problemy z zadaniami gildii połączyłam to w jeden wątek, gdzie będzie można opisywać wszystkie problemy z zadaniami.

    Kontakt do supportu jest na stronie głównej w zakładce Pomoc/Wsparcie->Formularz Kontaktowy ewentualnie bezpośrednio na maila: account.support@thesettlersonline.pl

    Pozdrawiam
    Mod Ziva
    Ostatnio edytowane przez MOD_Ziva ; 28.05.2015 o 20:18

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    126
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Nieaktywne zadanie gildii

    Witam. Mam pytanie: czy w wielu gildiach pojawia się problem, że po wejściu nowego zadania gildii, stare staje się nieaktywne i nie da się już go zrobić ?
    Pytam, bo w mojej zdarzyło się to już parę razy, pisałam do supportu i nawet domagałam się rekompensaty :P, ale poinformowano mnie, że problem jest jednostkowy, a w takich sytuacjach żadne "odszkodowania" się nie należą :P

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Problem nie jest jednostkowy, kiedy oczekujące staje się aktualnym: zadania nie da się wykonać przez dzień.
    PS. spychologia kwitnie.

  9. #9
    Former Community Team Member
    Dołączył
    01.01.1970
    Posty
    0
    Problem na pewno nie jest jednostkowy, a wg otrzymanych informacji został zgłoszony do działu, w którym pracują nad jego naprawą.

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Teraz doszedł problem przepadających jednostek, które widać w przydzielonych oddziałach lecz de fakto nie ma ich w żadnym garnizonie na przygodzie.
    Możliwa przyczyna to lagi, w momencie kiedy pokonaliśmy ostatni obóz i za szybko daliśmy wyjdź z przygody i błędnie zapisał straty, w dodatku widać podobną sytuacje kiedy jakiś obóz zostaje pokonany a my w tym samym czasie zapisujemy zmiany w innym garnizonie.
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 22.06.2015 o 23:39

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.