Zobacz wyniki ankiety: Co myslisz o wprowadzeniu sittera

Głosujących
60. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak napewno sie przyda.

    15 25.00%
  • Nie ma takiej potrzeby niech każdy radzi sobię sam.

    42 70.00%
  • Nie mam zdania

    3 5.00%
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: Sittowanie konta

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    18.10.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra

    Sittowanie konta

    Witam
    Settlersy fajna gra,miło się spędza czas wszystko ładnie pięknie do czasu.
    Zbliżają się wakacje a więc czas wyjazdów,wolnych dni itp. Pojawia się problem tzw{sprzątania na wyspie} odnowienie pól,studni,kopalni itp.
    Zabronione jest podawanie haseł,loginów itp i słusznie.
    Można to jednak zmienić,wprowadzając sittera tzn. Osoba która logowała by się nickiem osoby wyjezdzającej a swoim hasłem.
    Była by do tego specjalna zakładka i wpisujesz. W praktyce wygląda to tak.
    Gracz xxxxx wyjechał wpisał gracza yyyyyy jako zastępce. Gracz yyyyyy w miejscu gdzie jest logowanie wpisuje xxxxxx i swoje hasło tym samym logując sie na wyspie znajomego.Taka osoba nie mogła by handlować,ani nic przesyłać{ z wiadomych przyczyn} ale uporządkować wyspę,dodatkowym plusem jest nie przepadanie klejków za brak logowania.
    Zapraszam do ankiety.

  2. #2
    Osadnik Awatar GarnekPierogów
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    160
    Serwer
    Złota Góra
    Ułatwienie dla mulciaków. Czyżby było Ci potrzebne?

    PS. Oddajcie nam Molika!
    Chuck Norris robi bloki majorem.
    ---
    Uwolnij pieroga!

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    19.09.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Złota Góra
    jestem za, znam to z innej gry.

  4. #4
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie ma Cie - nie grasz. Proste jak budowa cepa.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    18.10.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Nie ma Cie - nie grasz. Proste jak budowa cepa.
    Na tym polega współpraca właśnie,wiem,że pvp mamy jakie mamy ale mimo wszystko sitter by się przydał.

    Cytat Zamieszczone przez GarnekPierogów Zobacz posta
    Ułatwienie dla mulciaków. Czyżby było Ci potrzebne?

    PS. Oddajcie nam Molika!
    Hmmmmm możliwe 10 kont które mam jest nad czym siedzieć :} a tak poważnie ułatwienie dla każdego:}
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 14.06.2015 o 04:58 Powód: połączenie postów ( proszę korzystać z opcji "edytuj" )

  6. #6
    Osadnik Awatar deagostini85
    Dołączył
    29.09.2014
    Posty
    128
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez HektorvI Zobacz posta
    Hmmmmm możliwe 10 kont które mam jest nad czym siedzieć :} a tak poważnie ułatwienie dla każdego:}
    Przyznałeś się tylko do 10 z 18 kont :d

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.11.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Złota Góra
    Nasz gildyjny prawnik uważa, że jest to niezgodne z regulaminem gry, tzn: "Niedozwolone jest wykonywanie jakichkolwiek czynności na koncie innego użytkownika". Takie sytuacje powinny być zgłaszane do supportu. ( wg regulaminu oczywiście).

    W związku z powyższym, pomysł musiałby być poprzedzony zmianą regulaminu, a nie przypominam sobie żeby jakaś zmiana kiedykolwiek nastąpiła.

    P.S. Odddajcie Nam Molika!

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar doradz
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    256
    Serwer
    Złota Góra
    Oddajcie im Molika!

  9. #9
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    To jest bardzo praktyczny pomysł. A co do regulaminu to raczej jedynie korzystanie z innych niż swoje kont jest zabronione. Przecież wykonywanie czynności na koncie innego użytkownika jest dozwolone, bez problemu kilkaset osób które mam w znajomych+gildii może w każdej chwili wejść mi zatrzymać produkcję, lub ją uruchomić po 24 godzinach mojej nieaktywności, wbrew temu, że zaplanowałem by akurat wtedy kończyły się premie, a przez niego może mi wszystko paść. Taki intruz może również doładować złoża mimo, że sobie tego nie życzę bo np planuję wyczerpać dane złoże by postawić nową kopalnię. Co więcej bb do tego zachęca nagradzając część takich działań bo daje +50% za wrzucone przez znajomego premie i nie ma żadnego mechanizmu w grze jaki by taki proceder blokował, nie można ustawić by nikt nie mógł oglądać wyspy, lub wybrana grupa gildia/znajomi.

    Zamiast tworzyć samowolkę i dawać każdemu wchodzić ile chce i robić co chce, wolałbym powierzyć swoje włości w opiekę osobie/osobom zaufanym, co do których mam pewność, że nie zrobią bajzlu. Niby intruzów mogę wywalić ze znajomych, ale nie każdy siedzi bez przerwy przed komputerem wpatrując się w ekran kto wchodzi na wyspę, a jak nawet się wykonuje na niej jakieś czynności też łatwo to przeoczyć zwłaszcza, że okienko czatu zasłania te ikony.

    Wprowadzenie wyświetlania czasu kiedy premia się kończy jest moim zdaniem jednym z kroków do wprowadzenia opcji sittowania konta - powinna być już dawno - to tylko kwestia czasu kiedy zostanie wprowadzona.
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: ilość bugów oraz ludzka głupota. Pewne również są tylko dwie – śmierć i nieudana konserwacja. Bo podatki są jak płot, tygrys przeskoczy, szczur się prześlizgnie, a bydło zostanie.

  10. #10
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Rzucanie premii czy dosypek to nie jest wykonywanie czynności "na koncie" innego użytkownika bo nie wymaga zalogowania się na to inne konto.

    Co do samej propozycji - to zgadzam się z argumentami odnośnie zbytniego ułatwienia dla multikonciarzy, jak i z podejściem "nie ma cię - nie grasz". Przywrócenie pełnej funkcjonalności wyspy nawet po dłuższej przerwie to raptem kwestia kilku godzin. Nawet gdyby taka propozycja przeszła, to moim zdaniem nie powinno być to uznawane jak standardowe logowanie z przyznaniem codziennej premii z klejnotami włącznie, choćby ze względu na osiągnięcia wymagające nieprzerwanego logowania się przez określony czas. Skoro cię nie ma, to czemu masz mieć zaliczone logowanie i osiągnięcie, które jest relatywnie wysoko nagradzane?

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.