Zobacz wyniki ankiety: Co myslisz o wprowadzeniu sittera

Głosujących
60. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak napewno sie przyda.

    15 25.00%
  • Nie ma takiej potrzeby niech każdy radzi sobię sam.

    42 70.00%
  • Nie mam zdania

    3 5.00%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: Sittowanie konta

  1. #11
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez GarnekPierogów Zobacz posta
    PS. Oddajcie nam Molika!
    Kto to jest Nam Molik???

  2. #12
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Jest życie poza grą i jakby się na nim skoncentrować, to pewnie byłoby dużo atrakcyjniejsze niż gra.

    Ludzie, nie dajmy się zwariować! Nie będzie cię powiedzmy tydzień, no i? Powyłączaj co niepotrzebne i baw się dobrze na urlopie/wakacjach. Świat się nie zawali jak nie robisz kilku k suerek w ciągu tego tygodnia, a jak jednak się jednak zawali, to no cóż, chyba czas pomyśleć nad sobą.

    Jestem na NIE, na odwyk nałogowcy! :P

    Ps. Molik pewnie używa życia, nie oddawajcie go :P

  3. #13
    Osadnik Awatar deagostini85
    Dołączył
    29.09.2014
    Posty
    128
    Serwer
    Złota Góra
    To jest współużytkowanie konta..... i jest za to nagroda w postaci BANA

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    18.10.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    Pisałem to w imieniu ogółu ludzi pojawiały sie bany za takie rzeczy,więc i pomysł się narodził

  5. #15
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    A nie lepiej powiedzieć tym ludziom, żeby się nie wygłupiali, bo to tylko tydzień?

    Wyspę można uspać. Powyłączać wszystko, co nie będzie działało samo, ustawić sobie długie upy np. koszary, czy mp na 5 lvl, poprosić kogoś, żeby raz dziennie zaglądał na wyspę (ze swojego konta ) i spokojnie jechać na wakacje. W ten sposób podnoszenie poziomu budynku spokojnie będzie działało, w gildii nie będzie się mieszać z zg i zero stresu o bana

  6. #16
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez browar69 Zobacz posta
    Przecież wykonywanie czynności na koncie innego użytkownika jest dozwolone, bez problemu kilkaset osób które mam w znajomych+gildii może w każdej chwili wejść mi zatrzymać produkcję, lub ją uruchomić po 24 godzinach mojej nieaktywności, wbrew temu, że zaplanowałem by akurat wtedy kończyły się premie, a przez niego może mi wszystko paść.
    offtopic:
    dlatego jakis czas temu przed planowana kilkumiesieczna nieobecnoscia w grze, wyczyscilam bardzo obszerna liste znajomych. Efekt jest taki, ze czesc sie tak na mnie o to obrazila, ze do dzis nie przyjeli ponownie moich zapek...

    Cytat Zamieszczone przez GarnekPierogów Zobacz posta
    PS. Oddajcie nam Molika!
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    Kto to jest Nam Molik???
    Pewnie to brat Nam Ieszal
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 27.05.2015 o 13:49 Powód: połączenie postów

  7. #17
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    @ misiasia
    "ustawić sobie długie upy np. koszary, czy np na 5 lvl"
    Po 2 dniach "upy" by się zatrzymały do póki się nie zalogujemy. Dodatkowa sprawa że nawet nie zatrzymane wtedy się zatrzymają (z wyjątkami). Pozostaje jeszcze kwestia pojemności magazynów. Z zadaniem gildii może być problem ale nie musi wszystko zależy czy pozostali członkowie gildii zrobią swoje zadania tak by wystarczyło do zaliczenia, w przeciwnym wypadku tymczasowo "opuścimy" gildię.
    Praca moderatorów nie podlega dyskusji na forum.

  8. #18
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez YAHIKO_FX Zobacz posta
    Po 2 dniach "upy" by się zatrzymały do póki się nie zalogujemy. Dodatkowa sprawa że nawet nie zatrzymane wtedy się zatrzymają (z wyjątkami)
    Nieprawda, jeżeli ktoś będzie zaglądał na wyspę, jako znajomy (dla pewności wrzuci jakiś półmisek raz na 24h), to podnoszenie poziomu się nie zatrzyma. Budynki również będą pracowały normalnie aż magazyn się nie zapełni i będzie wystarczało surowców.

    Cytat Zamieszczone przez YAHIKO_FX Zobacz posta
    Z zadaniem gildii może być problem ale nie musi wszystko zależy czy pozostali członkowie gildii zrobią swoje zadania tak by wystarczyło do zaliczenia, w przeciwnym wypadku tymczasowo "opuścimy" gildię.
    System liczy 70% z aktywnych członków gildii, zawsze jest ktoś, kto może zrobić zadanie. Nawet jak gildia liczy 10 aktywnych członków, to 7 musi zrobić zadanie, a 3 spokojnie może iść na urlop

    Jak się chce, to wszystko można sobie przygotować. Poprzenosić surowce do gwiazdy, żeby zrobić miejsce na produkowane, napełnić magazyn tymi, które będą potrzebne do produkcji. Część procesów zawsze można z powodzeniem wyłączyć np. masz 5 silosów, to zostaw sobie tylko 5 gospodarstw, 2 młyn i 1 piekarnię. Dodatkowo warto uzupełnić jedno pole sporą ilością dopałek, żeby mieć pewność, ze silosy dadzą sobie radę z polami. Lepiej, żeby jedna piekarnia pracowała przez tydzień, niż wszystkie przestały pracować już drugiego dnia.
    Podobnie da się zrobić z wieloma innymi łańcuchami produkcji, wystarczy włączyć liczydło i kombinować.

  9. #19
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Masz racje misiasia, pozostaje tylko by znajomy nie zapomniał nas odwiedzać I mieć pewność że jemu nic nie wypadnie w czasie naszego urlopu Ogólnie miło czytać że są jeszcze takie osoby doglądające.
    Praca moderatorów nie podlega dyskusji na forum.

  10. #20
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez YAHIKO_FX Zobacz posta
    Masz racje misiasia, pozostaje tylko by znajomy nie zapomniał nas odwiedzać I mieć pewność że jemu nic nie wypadnie w czasie naszego urlopu Ogólnie miło czytać że są jeszcze takie osoby doglądające.
    Zawsze mozna dla pewnosci poprosic o zagladanie wiecej niz jednego znajomego

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.