Zobacz wyniki ankiety: Co sadzisz o wprowadzeniu przygod dla graczy na 50 poziomie?

Głosujących
39. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK, jestem za

    25 64.10%
  • NIE, jestem przeciwko

    6 15.38%
  • Jest mi to obojetne

    8 20.51%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Przygody od 50 poziomu?

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Przygody od 50 poziomu?

    Hej,

    jak uwazacie, wprowadzenie nowych przygod dla graczy na poziomie 50 jest dobrym, czy zlym pomyslem?...

    Zapraszam do glosowania i dyskusji :)

  2. #2
    Osadnik Awatar fenixpiotr
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia
    Każda przygoda moim zdaniem ma swój urok. Nawet te od 26lv.
    Ale jakieś nowe będą na pewno fajnym urozmaiceniem.

    Ja uważam że jakbbędzie ich za dużo to BB powinni uruchamiać i zamykać niektóre czasowo.
    Sam nie zrobiłem jeszcze wszystkich więc nie wiem czy dodatkowr są potrzebne tak bardzo.
    +A+M+D+G+

  3. #3
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Problemem na 50 lvl nie jest mala ilosc przygod tylko mala ilosc powodow do ich robienia.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #4
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Problemem na 50 lvl nie jest mala ilosc przygod tylko mala ilosc powodow do ich robienia.
    ale jakby dali coś nowego i ciekawego to może znalazłaby sie motywacja do robienia

  5. #5
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    "Cos nowego i ciekawego" to jest zbyt ogolnikowe zeby sie do tego ustosunkowac ;p

    Jak pokaza cos na testowym bedzie mozna oceniac, a poki tego nie zrobia to jest jak jest.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #6
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Żeby kombinowali na testowym muszą wiedzieć, ze jest zapotrzebowanie Jak dla mnie mogłoby pojawić się parę nowych przygód z atrakcyjnymi dropami, nawet jednoosobowych. Ale takich by serio było warto stracić np te 2-3k wojska A druga sprawa to poprawienie dropów z kooperek bo teraz to chyba nikt ich nie robi...

  7. #7
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zapotrzebowanie caly czas jest, max level w grze sie nie zmienil od prawie 5 lat i raczej coraz wiecej niz coraz mniej graczy go osiaga, wiec nie potrzeba wcale geniusza zeby dojsc do tego, ze najwyzszy czas cos z tym zrobic.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #8
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Oj, wszyscy wiemy jak to jest ze specami z TSO Czasem trzeba pokazać palcem 5 razy

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Kooperacyjne są robione głownie przez młodszych graczy, im się jeszcze opłaca. Dla 50 lvl powinni poprawić dropa w nieco trudniejszych kooperacyjnych i tych co tanio wyzbywa się ich w kantorze z gwiazdy. Wprowadzili niedawno Arktyczną eksplozję, która nie odniosła sukcesu mimo że to głownie przygoda po doświadczenie. Do póki nie naprawią dropy w przygodach w które 50 lvl nie chcą grać, nie ma sensu dodawanie kolejnych przygód.

  10. #10
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kooperacyjne to martwa uliczka, lepiej niech nic z nimi nie robia niz by mieli tracic jeszcze wiecej czasu na glupoty.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.