Zobacz wyniki ankiety: Jakie jest Twoje podejscie do scenariuszy i ewentualnych zmian w nich?

Głosujących
117. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem ZA podniesieniem procentowej wartosci wypadania scenariuszy z poszukiwania przygod

    84 71.79%
  • Jestem PRZECIWKO podniesieniu procentowej wartosci wypadania scenariuszy z poszukiwania przygod

    9 7.69%
  • Jestem ZA zwiekszeniem dropu w scenariuszach tak, by zawieraly wiecej surowcow

    75 64.10%
  • Jestem PRZECIWKO zwiekszeniu dropu w scenariuszach tak, by zawieraly wiecej surowcow

    9 7.69%
  • Jestem ZA zwiekszeniem ilosci roznych scenariuszy do zrobienia

    81 69.23%
  • Jestem PRZECIWKO zwiekszeniu ilosci roznych scenariuszy do zrobienia

    11 9.40%
  • Temat scenariuszy i zmian w nich jest mi obojetny

    8 6.84%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Propozycja wprowadzenia zmian w scenariuszach

  1. #11
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Zagłosowałam za zwiększeniem % wypadania scenariuszy z poszukiwań, bo faktycznie, jak się temu przyglądnąć, to wygląda średnio.
    Od momentu wprowadzenia scenariuszy do gry (12 marca br.) przez dwa miesiące moi odkrywcy przynieśli - uwaga, uwaga- 5 scenariuszy (słownie: pięć). Czyli przy dobrym wietrze w ciągu roku przyniosą 30 scenariuszy, za 3,5 roku zaliczę osiągnięcie za 50 pkt ^^

    Reszta mi nie przeszkadza. Osiągnięcia, to osiągnięcia, jak komuś zależy, to niech się postara, pokombinuje.

  2. #12
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Jedyna zmiana w tej kwestii jaką powinni wprowadzić to zmniejszyć szansę na kopalnie złota do poziomu jak na wieżę w RB ewentualnie dodać jakieś nowe scenariusze do urozmaicenia
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: ilość bugów oraz ludzka głupota. Pewne również są tylko dwie – śmierć i nieudana konserwacja. Bo podatki są jak płot, tygrys przeskoczy, szczur się prześlizgnie, a bydło zostanie.

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.12.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Kolonia
    scenarusze to tylko klikanie, kooperacyjne uatrakcyjnic prosze

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    13.01.2013
    Posty
    67
    Serwer
    Czarci Gaj
    Skoro jest taka możliwość to jestem za, przeciw i jest to mi obojętne

  5. #15
    Osadnik Awatar fenixpiotr
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia
    ja zgadzam się co do przygóg kooperacyjnych -
    gdyby jeszcze możnabyło podielić zadanie poiędzy uczestników - to jeden by walczył a drugi rozwiązywał zagadkę czy produkwał surowce na potrzebne rzecy, a inny jeszcze z koleii trenował wojsko - ale niestety wojskie nie można handlować...
    +A+M+D+G+

  6. #16
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Mnie % ich przynoszenia specjalnie nie przeszkadza. Ale wnerwia mnie to, ze gracze z 50 lvl zostali potraktowani gorzej. Niby dlaczego mam do osiągu mieć liczone prawie 10x mniej niż np 49 lvl, chociaż robię to samo? Rozwiązanie jest proste, niech do zebranych surowców liczą się dosypki, a nie liczy PD lub SC z ostatniego slota.

  7. #17
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez fenixpiotr Zobacz posta
    ja zgadzam się co do przygóg kooperacyjnych -
    gdyby jeszcze możnabyło podielić zadanie poiędzy uczestników - to jeden by walczył a drugi rozwiązywał zagadkę czy produkwał surowce na potrzebne rzecy, a inny jeszcze z koleii trenował wojsko - ale niestety wojskie nie można handlować...
    I tak powinny właśnie wyglądać zadania gildyjne...

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.09.2013
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    PS. Ankieta jest wielokrotnego wyboru, wiec baaardzo prosze o sensowne glosowanie - wybranie glosow zarowno za jak i przeciw odnosnie tego samego zagadnienia spowoduje, ze ankieta straci swoj sens.

    swietnie i w koncu jet jakis sensowny wybor a nie tylko jedna opcja...glosowalam na wszystkie...wygralam

  9. #19
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 08.06.2015 r.) zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.


    Pozdrawiam,
    MOD_Uranos

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.