Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 87

Wątek: serwerowy event - dzielny mały krawiec- czarci gaj

  1. #71
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    232
    Serwer
    Czarci Gaj
    walczymy do dziś do północy, to tak w formie przypomnienia
    co do wpisowego , nagród , - najważniejsza jest chyba dobra zabawa. Mam nadzieję, że ten mały evencik sie podobał.

  2. #72
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.10.2013
    Posty
    17
    Serwer
    Czarci Gaj
    Bardzo sie podobal,licze na wiecej )

  3. #73
    Odkrywca Awatar Angel7212
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    586
    Serwer
    Czarci Gaj
    super zabawa

  4. #74
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.06.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Czarci Gaj
    Zbliżamy się do końca eventu mam nadzieje że wszyscy się dobrze bawili życzę wszystkim wygranej.

  5. #75
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    232
    Serwer
    Czarci Gaj
    Składniki zostaną podane dziś wieczorem przez Moda_frodo . Być może będą też już dziś wstępne wyniki.

  6. #76
    Banned
    Dołączył
    26.08.2013
    Posty
    448
    Serwer
    Czarci Gaj
    hasełko do tego na co wszyscy czekają to:

    wyindywidualizował_się_z_rozentuzjazmowanego_tł umu

    pozdrawiam

    P.S W haśle nie ma spacji nie wiem czemu na forum mi się wyświetla
    Ostatnio edytowane przez MOD_Frodo ; 11.06.2015 o 22:02

  7. #77
    Banned
    Dołączył
    26.08.2013
    Posty
    448
    Serwer
    Czarci Gaj
    Gdyby ktoś miał problem z otworzeniem pliku to niech zmieni rozszerzenie z zip na 7z. 7zip poradzić powinien sobie z rozpakowaniem bez zmiany rozszerzenia ale nie zawsze

  8. #78
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    232
    Serwer
    Czarci Gaj


    podsumowanie w google docs
    https://docs.google.com/spreadsheets...gid=2045567498

    wyniki opracuje jutro

    dla przypomnienia jeszcze
    - Na podium stanie 6 osób, które zdobędą największą liczbę tajemniczego składnika. Liczymy łączną ilość danego surowca (jeśli składnikiem będzie wypadający w dwóch różnych ilościach granit - sumujemy obie) w dropach podstawowych, premium nie jest brane pod uwagę. W przypadku remisu decyduje ilość zdobytego pierwszego składnika dodatkowego. Jeśli dalej jest remis - decyduje kolejny, i tak aż do skutku.

    Cytat Zamieszczone przez Michal77 Zobacz posta
    Poniżej tabelka ze statystykami:

    Zostało zrobione 1069 przygód

    Ostatnio edytowane przez rapalek11 ; 16.06.2015 o 22:54

  9. #79
    Banned
    Dołączył
    09.01.2015
    Posty
    732
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Osmy Zobacz posta
    Witam Panią MOD i dziękuję za odpowiedź.
    "Wpisowe w konkursie zostało zabronione ze względu na możliwość nadużyć ze strony organizatorów. Istnieje zbyt duże ryzyko że wpisowe "zniknie"."
    To oczywiście wszystko wyjaśnia, każdy gracz TSO to oszust, złodziej i naciągacz,w związku z tym dziękuję za opinię. Przepraszam najmocniej, ale to totalna bzdura. Skoro gracz, który gra już kilka lat ma maksymalny poziom, wioskę gdzie się już nic nie mieści, etc.... połasi się na 40k fasoli, albo 1 mln monet ???? I co z nimi zrobi zje je ? Skoro BB nie bierze odpowiedzialności to w czym problem? Ja sam wpłacam komuś wpisowe i tak mogę tego nie odzyskać bo nie wygram w evencie/konkursie i się z tym godzę i nie mam do BB żadnych roszczeń. Widzę, że jednak każdy przejaw inicjatywy zostanie stłamszony w zarodku, - nadużycie, nadużycie, nadużycie, każdy to potencjalny oszust więc spadać.
    Zezwalacie na handel dropami bo tam nikt nie robi nadużyć i kupując drop nikt nie "znika", a nazywając takiego oszusta na handlu - oszustem to łamie się regulamin i dostaje się bana !!! Tego to nikt nie widzi czy jak ?? Dla mnie sprawa jest prosta przykrywacie słowem - nadużycie to co jest Wam Szanowna Administracjo wygodne i tyle bo skoro macie "gdzieś" handel i co tam się dzieje to inicjatywę 2, 3 ludzi trzeba przyciąć krótko. Kiedyś to nazywało się PROPAGANDĄ.
    Szczerze to nie spodziewałem się niczego innego. Dziękuję bynajmniej za odpowiedź.

    Pozdrawiam serdecznie.
    Osmy oczywiście nikt nie mówi, że organizatorzy są nieuczciwi.
    Chodzi o to , że jeśli byłaby zgoda na wpisowe u Was to na innym serwerze w przypadku podobnego konkursu też chcieliby uzyskać zgodę.
    I gdyby organizatorzy okazali się nieuczciwi byłaby afera, bo mimo, że wszyscy piszą, że zasady akceptują i zdają sobie sprawę, że BB nie ponosi odpowiedzialności -zawsze znajdzie się ktoś kto zacznie posyłać zgłoszenia do Supportu z żądaniem rekompensaty i "krzyczeć" na wszystkich czatach, że został oszukany a BB na to pozwala.

    Nasuwa mi się takie powiedzonko "Lepiej zapobiegać niż leczyć"

    Co do nazywania kogoś oszustem - tak , jest to łamanie regulaminu. Szczegóły są opisane w FAQ .

    Pozdrawiam i gratuluję zwyciezcom
    Mod Victoria
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 12.06.2015 o 01:08 Powód: literówki

  10. #80
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    232
    Serwer
    Czarci Gaj




    nagrody:
    1 miejsce -[Bies] Magdalen_ka -30k fasoli
    2 miejsce -[ResP] grzeg670 -24k fasoli
    3 miejsce -[ResP] adea -19k fasoli
    4 miejsce -[NATAS] karkadu - 15k fasoli
    5 miejsce -[T-N-T] Majkel_1500 - 11k fasoli
    6 miejsce -[ResP] gating - 7k fasoli

    pula nagród dla członków resp ,dodatkowa możliwość wygrania poza fasolką
    1) [ResP] grzeg670 - ulepszony silos x 1 , lodowa rezydka x1 , opactwo x1, wieza wiedzmy x1
    2) [ResP] adea - ulepszony silos x 1 , lodowa rezydka x1 ,opactwo x1
    3) [ResP] gating - ulepszony silos x 1 , lodowa rezydka x1,
    4) [ResP] bartols - lodowa rezydka x1,wieza wiedzmy x1
    5) [ResP] szuwar33 - wieza wiedzmy x1 posiadlosc pirata x2
    6) [ResP] pendrajff - posiadlosc pirata 3

    Wszystkim bardzo dziękuję za udział w zabawie. Proszę o wysyłanie ofert na nagrody.Jeżeli macie jakieś uwagi co do eventu proszę o info w temacie.
    Serdeczne podziękowania za pomoc
    --Mod_frodo
    --koniknabiegunach
    --TheMe
    --Michal77
    oraz sponsorom dodatkowej fasolki
    [ARI] Angel7212,[ResP] koniknabiegunach;[ResP] Szuwar33;[ARI] nhjughgft; [ResP] pendrajff
    Być może niebawem kolejny podobny event

    I na koniec zapraszam do gildii respect.
    Ostatnio edytowane przez rapalek11 ; 12.06.2015 o 12:32

Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.