Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 7 8 9
Pokaż wyniki od 81 do 87 z 87

Wątek: serwerowy event - dzielny mały krawiec- czarci gaj

  1. #81
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jak zwykle mistrzowska organizacja, chylę czoła Dzięki wszystkim za dobrą zabawę - w końcu trochę oczyściłam gwiazdę z dzielnych ^^

  2. #82
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.01.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    ale pech ehh

  3. #83
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Kolejny wyczesany konkurs. Organizatorzy jak zwykle włożyli mnóstwo pracy - jak Oni znajdują na to czas to ja nie wiem. Nagrody "grube" a jak się jest w najlepszej gildii (moim skromnym zdaniem) to już kosmos. Sam wyczesałem lodową i ul.silos (musiałem się pochwalic)

    Jak ktoś ma ochotę na takie nagrody to nic prostszego - zapraszamy

  4. #84
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj
    Poniżej tabelka ze statystykami:

    Zostało zrobione 1069 przygód

    Ostatnio edytowane przez Michal77 ; 16.06.2015 o 21:53 Powód: Statystyki

  5. #85
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Woow! Bardzo cieszę się z wygranej, która jest dla mnie zaskoczeniem, w skrytości ducha liczyłam na dalsze miejsce na podium, nie mając odwagi marzyć o głównej wygranej Wzięłam udział w evencie, by sprawdzić, czy uda mi się w tak krótkim czasie odbudować wojo i sprawdzić potencjał mojej wyspy. Szczęścicie mi dopisało, gienki walczyły tocząc zaciekłe boje z wrogiem ku chwale swego dowódcy Rywalizacja to jedno, a możliwość współpracy, dokonywania wymian, umawiania się i organizowania ostatnich ataków w taki sposób, by jak najwięcej osób, w krótkim czasie zdążyło wykorzystać premki to druga, bardzo istotna strona eventu Zacieśnianie wieźli z innymi graczami, krótkie rozmowy na szeptach gdy gienek dochodzil... Przyjemność grania w evencie zaowocowała ciekawymi znajomościami i zakupem wspaniałych z dropów, na które w warunkach normalnych pewnie zbierałabym fasole przez lata świetlne Dziękuję Organizatorom za dobrą zabawę i atrakcyjną główną wygraną z której się ogromnie cieszę

  6. #86
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Czarci Gaj
    no cóż.....znowu nic nie wygrałam.......oczywiście oprócz 21 dropów na premce z DMK w kilka dni ..sama nigdy bym tego nie dokonała-wspaniała zabawa
    kolejny raz dziękuję bardzo za taką możliwość i czekam na następne )))
    przeczytałam post Osmy i odpowież moda-cóż obydwie strony mają racje choć uważam że Osmy ma jej więcej) a regulaminach należy szukać dziur
    myślę że biorący w serwerowych eventach powinni bez zbędnego ogłaszania się przy zapisie wysyłać część tych zasobów w których wypłacana jest nagroda zwycięzcom ale to tylko taki lużny pomysł każdy zrobi jak będzie uważał do następnego eventu już niedługo mam nadzieję
    pozdrawiam n

  7. #87
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    z powodu braku aktywności (ostatni wpis edytowany 26.07.2015 r.) zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.


    Pozdrawiam,
    MOD_Uranos

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 7 8 9

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.