Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 87

Wątek: serwerowy event - dzielny mały krawiec- czarci gaj

  1. #61
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.09.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    i ja sie dolacze kilka krawczykow klepne

  2. #62
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.01.2013
    Posty
    0
    Serwer
    Czarci Gaj
    witam, również chciałabym dołączyć

  3. #63
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.06.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wita, proszę o zapisanie do eventu.

  4. #64
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    232
    Serwer
    Czarci Gaj
    slot 8 poprawie jutro w google docs, pospiech niestety

  5. #65
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    232
    Serwer
    Czarci Gaj
    jedna osoba juz po evencie, zrobiony komplecik

  6. #66
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.10.2013
    Posty
    17
    Serwer
    Czarci Gaj
    jak tam eventowicze? )

  7. #67
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    232
    Serwer
    Czarci Gaj
    Osoby które zakończyły zapraszam z info na pw do mnie, przyspieszy to sporo sprawdzanie.

  8. #68
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    W związku z niedługim zakończeniem naszego serwerowego eventu mam gorącą prośbę do administracji, a mianowicie proszę o informację dlaczego nie mogło być wpisowego? Przełożyłoby się to na zwiększenie puli nagród dla zwycięzców i ewentualne rozszerzenie ich liczebności, np do 10. Rozumiem, że sami nie macie czasu albo chęci na organizowanie tego typu urozmaiceń w grze i stąd moje pytanie gdyż podejrzewam, że wpisowe w wysokości 2k fasol z nikogo nie zrobiłoby żebraka, ani tym bardziej oszusta czy naciągacza. Dodam, iż w regulaminie nie ma o tym najmniejszego zdania. Liczę na odpowiedź do której na pewno się ustosunkuję. Pozdrowienia dla uczestników, a jeszcze większe dla organizatorów

  9. #69
    Banned
    Dołączył
    09.01.2015
    Posty
    732
    Serwer
    Nowy Świat
    Wpisowe w konkursie zostało zabronione ze względu na możliwość nadużyć ze strony organizatorów. Istnieje zbyt duże ryzyko że wpisowe "zniknie". Zgodnie z Zasadami Ogólnymi BB nie zwraca surowców, które mogłyby zniknąć, gdyby organizatorzy okazali się nieuczciwi.

    Zasady Ogólne §2 Konkursy

    W celu uniknięcia potencjalnych nadużyć i wyciągania nieuczciwych korzyści, wszelkiego rodzaju konkursy muszą zawsze otrzymać uprzednie zatwierdzenie ze strony administracji.

    Zasada ogólna: uczestnictwo w konkursach, które nie zostały zorganizowane przez Ubisoft czy Blue Byte, odbywa się na wyłączne ryzyko gracza. Wszelkie roszczenia o odszkodowanie należy wtedy kierować do organizatorów takich konkursów.

    Brak reakcji ze strony administratorów nie oznacza przyzwolenia. Administracja zastrzega sobie prawo do usuwania wątków pośrednio lub bezpośrednio zapraszających bądź zachęcających graczy do uczestnictwa w nieautoryzowanych konkursach.
    Pozdrawiam
    Mod Victoria

  10. #70
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam Panią MOD i dziękuję za odpowiedź.
    "Wpisowe w konkursie zostało zabronione ze względu na możliwość nadużyć ze strony organizatorów. Istnieje zbyt duże ryzyko że wpisowe "zniknie"."
    To oczywiście wszystko wyjaśnia, każdy gracz TSO to oszust, złodziej i naciągacz,w związku z tym dziękuję za opinię. Przepraszam najmocniej, ale to totalna bzdura. Skoro gracz, który gra już kilka lat ma maksymalny poziom, wioskę gdzie się już nic nie mieści, etc.... połasi się na 40k fasoli, albo 1 mln monet ???? I co z nimi zrobi zje je ? Skoro BB nie bierze odpowiedzialności to w czym problem? Ja sam wpłacam komuś wpisowe i tak mogę tego nie odzyskać bo nie wygram w evencie/konkursie i się z tym godzę i nie mam do BB żadnych roszczeń. Widzę, że jednak każdy przejaw inicjatywy zostanie stłamszony w zarodku, - nadużycie, nadużycie, nadużycie, każdy to potencjalny oszust więc spadać.
    Zezwalacie na handel dropami bo tam nikt nie robi nadużyć i kupując drop nikt nie "znika", a nazywając takiego oszusta na handlu - oszustem to łamie się regulamin i dostaje się bana !!! Tego to nikt nie widzi czy jak ?? Dla mnie sprawa jest prosta przykrywacie słowem - nadużycie to co jest Wam Szanowna Administracjo wygodne i tyle bo skoro macie "gdzieś" handel i co tam się dzieje to inicjatywę 2, 3 ludzi trzeba przyciąć krótko. Kiedyś to nazywało się PROPAGANDĄ.
    Szczerze to nie spodziewałem się niczego innego. Dziękuję bynajmniej za odpowiedź.

    Pozdrawiam serdecznie.

Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.