Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem możliwości podnoszenia poziomu koszar do 6 lvlu?

Głosujących
143. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, jestem za. Wszystko mi pasuje.

    96 67.13%
  • Tak, ale według mnie mogłyby być inne koszty ulepszania (opisz w poście).

    24 16.78%
  • Jest mi to obojętne.

    7 4.90%
  • Nie, bo nie potrzebuję wyższego lvlu koszar ani szybszej produkcji wojska.

    13 9.09%
  • Nie, bo mam jakis inny powód.

    3 2.10%
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38

Wątek: podniesienie lvlu koszar

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    podniesienie do lvl 6 jest wrecz logiczna konsekwencja i kontynuacja juz rozpoczetego kierunku - inne budynki tez sa podnoszone na lvl 6.

    Premka x4 na koszary, najlepiej robiona w specjalnym magazynie, i dluzsza niz 1 h, np 6 albo 12 h - genialny pomysl

  2. #12
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    @ Rosa
    Skoro wam za wolno na premii x4, x3 na koszary, to może niech wprowadzą "Dni koszar" w przystępnej cenie, która skraca o 10%, 20% itd czas produkcji jednostek, tak by można było dodatkowo jak zwykle używać dowolnej premii na koszary.

    Btw. mogli by też dać "Dni darmowego przenoszenia" w rozsądnej cenie.
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 16.05.2015 o 19:26

  3. #13
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez YAHIKO_FX Zobacz posta
    @ Rosa
    Skoro wam za wolno na premii x4 na koszary, to może niech wprowadzą "Dni koszar" w przystępnej cenie, która skraca o 10%, 20% itd czas produkcji jednostek, tak by można było dodatkowo jak zwykle używać dowolnej premii na koszary.

    Btw. mogli by też dać "Dni darmowego przenoszenia" w rozsądnej cenie.
    Hmm... Chyba jednak dalej wolę możliwość ulepszenia na 6 lvl jak będę potrzebowała to up'nę i mam w dowolnej chwili, bez oglądania się na jakieś "Dni Koszar" których data będzie mi pasować lub nie. Poza tym Ciebie przecież nie zmuszę do podniesienia na 6... Jak masz taką fantazję to trzymaj swoje koszary choćby i na pierwszym poziomie albo całkiem zburz.

    #Edit
    Każdy podnosi wszystkie swoje budynki zależnie od potrzeb. Ja np. mam do tej pory piwowarów na 3 lvlu bo to mi wystarcza. A jak komuś trzeba więcej to premiuje, podnosi na 5, dobudowuje kolejnych 3... Jak dalej ma braki idzie na handel. Wojska nie kupię w kantorze, a koszary są tylko jedne zatem nie postawię dodatkowych jak mi nie wyrobią z produkcją. Z resztą, na to trzeba miejsca.
    Ostatnio edytowane przez Rosadamascena ; 15.05.2015 o 21:17

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    @ Rosa
    Od skrajności w skrajność Jak nie na 6 to na 1, albo na 0 xD. Niestety na 1 nie dam rade do mam już na 5, ale pomyślę nad zburzeniem xD, bo po co mi koszary wystarczy mi akademia

  5. #15
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    @YAHIKO
    Zgoda, przykład skrajny Ale ogólnie chodziło mi o to, że każdy ma według własnych potrzeb.

    Mi też zwykle wystarczają koszary na 5. Ale np wczoraj czas produkcji wojsk wszedł mi w paradę - wyłożyłam się na bloku, ponad 100 elity 200 kusz. Przy obecnej prędkości nawet na myersie produkcja trwałaby gdzieś do 1 w nocy więc mogłam na ten dzień pożegnać się z przygodami. No i jestem parę dni w plecy bo teraz nie mam czasu grać a gwiezdnych na klejnoty zabrakło

    Ogólnie każdy z nas buduje to co mu potrzebne i inni nie są w stanie go zmusić do postawienia/ulepszenia czegoś, czego nie chce ruszać. Np. uważam, że szkółka drzew egzo jest do bani więc jej nie stawiam, nie upgraduje i już. A że ktoś ma na 5? Jak chce to niech ma, jego sprawa. Mnie to ani ziębi ani grzeje.

    P.S. Dasz radę Zburz te na 5 i postaw na 1
    Ostatnio edytowane przez Rosadamascena ; 15.05.2015 o 22:57

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2013
    Posty
    84
    Serwer
    Kolonia
    o ile dobrze pamietam to w przypadku koszar jest odpowiednio 100%, 150%, 200%, 233%,266%,300%

  7. #17
    Osadnik Awatar deagostini85
    Dołączył
    29.09.2014
    Posty
    128
    Serwer
    Złota Góra
    Pomysł z wprowadzeniem 6 lvl jak koszar jak najbardziej byłby mile widziany.
    Jeżeli ktoś robi dziennie 5 - 8 przygód dziennie (np. epickich), a populacje ma niezbyt dużą to wojsko robi się na bieżąco.

    Jeżeli "się nie da" to może dodatkowa premia x5 lub x6. Bo x4 jest Pan Mayers tylko szkoda, że czas jej trwania to tylko 1h

  8. #18
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez MonstrumR Zobacz posta
    o ile dobrze pamietam to w przypadku koszar jest odpowiednio 100%, 150%, 200%, 233%,266%,300%
    Możliwe bo bazowałam raczej na akademii (koszary mam na 5 i nie mogłam sprawdzić komunikatu jaki wyświetla się przy najechaniu na ikonkę ulpszania; ale przeliczyłam czasy na podstawie wiki i % przyspieszenia produkcji jest analogiczny) i tam miałam, że podnosząc z 4 na 5 lvl dostanę +100% do produkcji

    (no chyba że wzrok już całkiem mi niedomaga i "dopisałaam" tam sobie jedno 0 czy coś jeśli tak to przepraszam za wprowadzenie w błąd)

  9. #19
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Na jakiejs stronce wyczytalem ze:
    1lvl koszar to 1 puszkarz w 30 minut
    2lvl to 1 puszkarz w 15 minut lub 2 puszkarzy w 30 minut
    3lvl to 1 puszkarz w 10 minut lub 3 puszkarzy w 30 minut
    4lvl to 1 puszkarz 7,5 minuty lub 4 puszkarzy w 30 minut
    A 5lvl to 1 puszkarz 6 minut lub 5 puszkarzy w 30 minut

    Wiec na 6 pewnie bedzie 1 puszkarz w 5 minut lub 6 puszkarzy w 30 minut

    Na innych jednostkach dziala podobnie

  10. #20
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Ja jestem za możliwością podniesienia wszystkiego na 6lvl, mieczników, introligatora, prowiantów, leśników, drwali, manufaktur, szkółek, koszar, budowli mistrzowskich.
    Swoją drogą nie rozumiem jaki problem był by wprowadzić podnoszenie mieczników brązu i damasceńskich wraz z pozostałymi skoro skopiowanie grafiki amatorowi zajęłoby mniej niż minutę o.0
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: ilość bugów oraz ludzka głupota. Pewne również są tylko dwie – śmierć i nieudana konserwacja. Bo podatki są jak płot, tygrys przeskoczy, szczur się prześlizgnie, a bydło zostanie.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.