Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem możliwości podnoszenia poziomu koszar do 6 lvlu?

Głosujących
143. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, jestem za. Wszystko mi pasuje.

    96 67.13%
  • Tak, ale według mnie mogłyby być inne koszty ulepszania (opisz w poście).

    24 16.78%
  • Jest mi to obojętne.

    7 4.90%
  • Nie, bo nie potrzebuję wyższego lvlu koszar ani szybszej produkcji wojska.

    13 9.09%
  • Nie, bo mam jakis inny powód.

    3 2.10%
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38

Wątek: podniesienie lvlu koszar

  1. #21
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Ano byl taki ze zaczelyby sie jeki typu "Skad ja mam wziasc X zaprawy w czasie jednego eventu?? Przeciez ledwo co kupie caly sklep"
    I po drugie bedzie dluzsza zabawa jak co event beda dawali 2-3 budynki do podniesienia

  2. #22
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    6 poziom przydatna rzecz ale nie demonizujmy jego znaczenia.
    O wiele przydatniejszy byłby buf taki jak Myers ale trwający nie 1 godzinę a przykładowo 6 lub dłużej.
    Drugim ważnym elementem jest populacja. Nikt nie gra 24 godziny przez 7 dni w tygodniu.
    Mając odpowiednio dużą populację można spokojnie w czasie "wolnym od gry" zapuścić sobie wojsko na zapas.
    Zwłaszcza że część graczy robi te kilka przygód w jeden dzień bo odpalają jednodniowe premki kupione za SC a nie za klejnoty.
    Więc ten szósty poziom przydatny, ale nie zmieniający mocno grę.
    Osobiście widziałbym kilka innych zmian bardziej przydatnych ale to propzycje wałkowane w innych tematach forum

  3. #23
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    309
    Serwer
    Złota Góra
    Jak dla ie bez sensy premie x10 czy budynki lvl10, czy to coś zmieni zupełnie nic. Dalej bedzie sie robic 3 przygody(opłacalne) aż przyjdzie znudzenie gry. Lepiej byłoby dodac do nieopłacalnych kompletnie przygód jak dzieci sawanny czy krwawa maryna, nowych wojsk np ogniomistrz, nomada czy Siewca pożogi. Tyle przygód jest a są robione ok 8.

  4. #24
    Osadnik Awatar fenixpiotr
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia
    Czy to znaczy ze dzieci sawanny wam sie nie podobają? Wiele osób pisze że się nie opłaca ich robić. Ale fabularnie dość ciekawa przygoda, a na wyższych poziomach całkiem szybko się przechodzi i to bez większych strat.
    Jak dla mnie koszary na wyższym lv to tylko wymóg chwili. Jak trochę poczekasz to wystarczy to co jest. Ja mam 42lv w grze a koszary lv 3, jak dotąd wystarcza nawet na przygody z zadań dziennych.

    W ankiecie jestem na nie.
    Pozdrawiam.
    +A+M+D+G+

  5. #25
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    DS i ZE faktycznie maja ciekawe rozlozenie obozow Mozna sie pobawic w wybor jak najlepszej sciezki minimalizujacej straty
    Ale faktycznie sa dosc malo oplacalne pod wzgledem dropa

  6. #26
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    @fenixpiotr
    Wiem, że można zaczekać Problem w tym, że nie zawsze okoliczności pozwalają lub ktoś zwyczajnie nie chce Zaś problem produkcji wojska dotyczy przede wszystkim bardzo aktywnych graczy, którzy chcą robić dużo krawców. Osobiście wyrabiam na 5 lvlu, ale wiem, że jest zapotrzebowanie wśród części graczy i na ich prośbę powstała ta ankieta.Tak jak już wcześniej pisałam, każdy ma wyspę ustawioną według własnych potrzeb. Nikt nie musi wbijać budynku na maksymalny poziom jeśli nie chce.
    Poza tym dziś nie potrzebujesz, a za pół roku możesz uznać, że chcesz robić 4 krawców i dwa pełne MB dziennie i przydałyby się lepsze koszary

    A tą część wypowiedzi kieruję już do wszystkich:
    Dałam w ankiecie odpowiedzi na NIE bo jednak powinny zostać zawarte. Jednak nie bez powodu wprowadziłam 2 opcje odpowiedzi przeczącej. Niektórzy mogą faktycznie widzieć ważne przeciwwskazania dla 6 lvlu koszar i byłam ciekawa ich opinii. Druga grupa to "ja nie potrzebuję to zaznaczam Nie, niech inni też nie mają skoro ja nie potrzebuję ulepszenia". Cóż... Osobiście jeśli jest propozycja zmiany obojętnej dla mnie to zaznaczam Obojętnie lub Tak (Może nie skorzystam teraz ale kto wie, może za miesiąc mi dana zmiana pomoże? A nawet jeśli nie to co mi szkodzi ułatwić komuś życie i dać Tak?)bo według mnie najważniejsze są właśnie zmiany, zwłaszcza te idące w kierunku ulepszeń. No ale to tylko moje zdanie...
    Ostatnio edytowane przez Rosadamascena ; 16.05.2015 o 20:13

  7. #27
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    Didi, każdy lvl budynku to 200% produkcji na poprzednim. Tzn. jak teraz bez premii robisz 100R/h to po up'ie na 6 będziesz mieć 200R/h.
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Na jakiejs stronce wyczytalem ze:
    1lvl koszar to 1 puszkarz w 30 minut
    2lvl to 1 puszkarz w 15 minut lub 2 puszkarzy w 30 minut
    3lvl to 1 puszkarz w 10 minut lub 3 puszkarzy w 30 minut
    4lvl to 1 puszkarz 7,5 minuty lub 4 puszkarzy w 30 minut
    A 5lvl to 1 puszkarz 6 minut lub 5 puszkarzy w 30 minut

    Wiec na 6 pewnie bedzie 1 puszkarz w 5 minut lub 6 puszkarzy w 30 minut

    Na innych jednostkach dziala podobnie
    Wzór jest banalny, bazowy czas produkcji danej jednostki podzielony przez level budynku. Czyli 6 lvl koszar będzie produkował 1 rekruta w 30 sekund, a 1 puszkarza w 5 minut.
    Ostatnio edytowane przez zwolk ; 20.05.2015 o 09:54

  8. #28
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czyli na 5 lvlu 100 puszkarzy to 600 minut a na 6 lvlu 500 minut, na Myersie to oszczędność 25 minut
    Szał dla czasowych oszołomów

  9. #29
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Na puszkarzach może aż takiej różnicy nie widać. Ale na jednostkach robiących za mięso armatnie (rekruci, łucznicy, ochotnicy, czasem konni czy żołnierze, wyborni łucznicy) różnica będzie już bardzej odczuwalna

  10. #30
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dziś szkolenie 3.600 rekrutów to 1.5 dnia bez bufa.
    Ze Skunksem (o Myerze nie wspominam bo nikt rozsądny nie siedzi 10 godzin w grze żeby co godzinę zapuszczać Myersa) to 12 godzin.
    Na 6 poziomie robi się z 12 godzin 10.
    Przy 5 poziomie ale poczwórnym bufie (który zaproponowałem zamiast 5 poziomu) to 9 godzin.
    Dalej widać, że to za małe zmiany żeby umożliwiły szkolenie wojsk "na bieżąco" na potrzeby aktualnie robionej przygody.
    Dlatego warto zainwestować w budynki mieszkalne, odpowiednio duża populacja spokojnie pozwala od czasu do czasu robić nawet po 2 krawce w jeden dzień.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.