Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem możliwości podnoszenia poziomu koszar do 6 lvlu?

Głosujących
143. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, jestem za. Wszystko mi pasuje.

    96 67.13%
  • Tak, ale według mnie mogłyby być inne koszty ulepszania (opisz w poście).

    24 16.78%
  • Jest mi to obojętne.

    7 4.90%
  • Nie, bo nie potrzebuję wyższego lvlu koszar ani szybszej produkcji wojska.

    13 9.09%
  • Nie, bo mam jakis inny powód.

    3 2.10%
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Wątek: podniesienie lvlu koszar

  1. #1
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra

    podniesienie lvlu koszar

    Niektórzy gracze zaczęli zgłaszać niedawno problem z koszarami - że na 5 lvlu nie wyrabiają, mimo premiowania, z produkcją wojska. Był pomysł z dodatkowymi koszarami jednak nie wszyscy są na tak W końcu niektórzy ze starszych graczy juz teraz maja problem z miejscem, gdzie upchną jeszcze 1 duży budynek?
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...-na-przygody-)

    W związku z tym chciałbym zaproponować coś innego - podniesienie koszar do 6 lvlu. Niech to kosztuje choćby 15k zaprawy i 25k granitu - "staruszków" będzie stać a i obrotny "młodzik" zdoła szybko zgromadzić taką ilość Te koszty to oczywiście tylko propozycja, może być taniej, może drożej - zapraszam do dyskusji No i czy wogóle taki pomysł by Wam, drodzy Gracze, pasował?

    P.S. Kwestię szaty graficznej pozostawiam w rękach specjalistów BB, sama nie mam programu ani umiejętności by coś zaprojektować Ale na pewno da się dorzucić jeszcze jakieś dodatkowe wieżyczki czy zmienić kolor dachu
    Ostatnio edytowane przez Rosadamascena ; 15.05.2015 o 13:55 Powód: literówka :)

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Za, za, za

    Mogloby byc troche tansze, w proporcji do innych "szostek", ale za taka cene tez podniose, jak tylko zostanie to wprowadzone.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2014
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jak najbardziej za, chociaż raczej po 10k.

  4. #4
    Początkujący Osadnik Awatar Daruc
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Złota Góra
    No powinni dać możliwość podniesienia Koszar i Magazynu prowiantu na 6


    "Przechodniu powiedz Sparcie, że tu leżą jej syny, prawom jej posłuszni do ostatniej kropli krwi i ostatniej godziny"

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.11.2013
    Posty
    17
    Serwer
    Złota Góra
    ale zeby wojo sie szybciej robilo
    no i piece do wytopu miedzi i miecznicy z brazu to kolejne priorytety ...
    wszystko opiera sie wlasnie o R..

  6. #6
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez dideczek Zobacz posta
    ale zeby wojo sie szybciej robilo
    no i piece do wytopu miedzi i miecznicy z brazu to kolejne priorytety ...
    wszystko opiera sie wlasnie o R..
    Didi, każdy lvl budynku to 200% produkcji na poprzednim. Tzn. jak teraz bez premii robisz 100R/h to po up'ie na 6 będziesz mieć 200R/h. Ulepszenia dla łańcucha miedzi prawdopodobnie kiedyś zrobią, w końcu żelazo już mamy

  7. #7
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    łapka w górę na tak, a nawet dwie łapki (tylko proszę nie mylić z poddawaniem się )

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Za lepszy pomysł uważam dodanie do Specjalnego magazynu prowiantu możliwości tworzenia premii "Ulepszony zaciąg".
    Co do magazynu prowiantu mamy przecież "Zajączki z czekolady", choć możliwość ich wygrania z przygód ma wiele do życzenia, już łatwiej o nie w eventach, choć przeważnie nie starcza na nie już eventowego surowca, więc też mógłby trafić do Specjalnego magazynu prowiantu.
    Co do rekrutów to jestem przeciw, bo ubi.bb pokazało już chęć zastąpienia tracenia rekrutów znacznym traceniem ochotników, czyli gorzej niż jest teraz, więc nie warto przesadzać, bo może się skończyć pogorszeniem sytuacji.
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 15.05.2015 o 19:48

  9. #9
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    YAHIKO, chyba niedokładnie przeczytałeś co napisałam...
    Niektórzy gracze zaczęli zgłaszać niedawno problem z koszarami - że na 5 lvlu nie wyrabiają, mimo premiowania, z produkcją wojska.
    Także zaciąg nie załatwi sprawy.
    Ponadto nie ważne czy produkujemy rekrutów czy ochotników, problem ten sam - koszary nie wyrabiają na zakrętach.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.04.2013
    Posty
    15
    Serwer
    Złota Góra
    max do 6lvl może i tak, jednak skoro to gra z czasem większego sensu na podnoszenie koszar nie widzę, takie decyzje mogą tez namieszać i znudzić graczy do robienia przygód już całkowicie, to samo tyczy się ekspedycji, może możliwość zrobienia premii na koszary x4 byłoby lepszym rozwiązaniem

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.