Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem możliwości podnoszenia poziomu koszar do 6 lvlu?

Głosujących
143. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, jestem za. Wszystko mi pasuje.

    96 67.13%
  • Tak, ale według mnie mogłyby być inne koszty ulepszania (opisz w poście).

    24 16.78%
  • Jest mi to obojętne.

    7 4.90%
  • Nie, bo nie potrzebuję wyższego lvlu koszar ani szybszej produkcji wojska.

    13 9.09%
  • Nie, bo mam jakis inny powód.

    3 2.10%
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Wątek: podniesienie lvlu koszar

  1. #31
    Osadnik Awatar fenixpiotr
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia
    Ja nie mam problemu z wojskiem jeśli zaplanujesz przygode to jest przeciesz na większych 4 lub 8 dni to nie powinno być problemów.
    Zawsze można kogoś zaprosić ale mi wystarcza 3 lv koszarów do tej pory.
    +A+M+D+G+

  2. #32
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    @ fenixpiotr, ok, Tobie starcza. Ale jak już pisałam, chodzi o bardzo aktywnych graczy. Ciebie bym do nich nie zaliczała skoro przez około 2,5 roku wbiłeś dopiero 42 lvl Są gracze robiący po kilkanaście przygód dziennie i codziennie I to właśnie takie osoby potrzebują szybszej produkcji wojska. A czy sposobem przyspieszenia tej produkcji będzie ewentualnie wyższy lvl koszar czy też nowa premia x5 albo x6 to już inna kwestia

  3. #33
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mi to jest obojętne bo robie 1 przygode na 2 tyg. ^^
    ale wydaje mi się że BB nie da nam możliwości szybszego rekrutowania armii, są premie 2x,3x,4x na koszary i wszytkie dostępne za darmo (nie za klejnoty) jakby dodali kolejną premi 5x nie liczyłbym na kupienie jej za pare monet albo samodzielne wyprodukowanie, tak więc używali by jej ci co mają nadmiar klejnotów, a tacy zazwyczaj jakoś nie robia po pare krawców na dzień, a raczej kupują loty

  4. #34
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja akurat nie robię zbyt wielu przygód więc nie narzekam, ale jak już komuś bardzo zależy to lepsze byłyby premki, jakies x5 , x6 (wiem, nierealne ) lub nawet x4 jak Myers, byleby dłużej trwały.

    Bo analogicznie musiałyby być albo wprowadzone "specjalne koszary (skoro juz mamy SMP) albo możliwość podniesienia mag prowiantu.
    Chociaż nie bardzo wiem po co...

  5. #35
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak ktos napiernicza 2-3 krawce na dzien to zgoda, ale robiac zwykle przygody typu byk, nawet jak ich zrobie 10 na dzien to starczy zwykla premia x2 i 5 poziom. Dla mnie ulepszenia bez sensu. Lepiej jakby zrobili scenariusze i zadania, które wymagają duzej ilości chleba i ryb. Bo patrząc na ceny tych dwóch są one praktycznie bezwartościowe. Ze zbożem i mąką podobnie... Lepiej by było podnieść zbrojownie do ekspedycji i tam dać buffy x4.

  6. #36
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    Bo analogicznie musiałyby być albo wprowadzone "specjalne koszary (skoro juz mamy SMP) albo możliwość podniesienia mag prowiantu.
    Chociaż nie bardzo wiem po co...
    A co szanowne towarzystwo na to, zeby w 'specjalnych koszarach' dalo sie wzorem SMP dodawac 'receptury' (czy jakkolwiek to nazwac) pozwalajace potem produkowac zmodyfikowane podstawowe jednostki ?
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #37
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    No jak wprowadzą wyspy na południu, to można by pomyśleć nad nowym budynkiem "Specjalne koszary" (pod inną jednak nazwą ;p), tylko że obiekt ten nie powinien szkolić/ trenować jakiś wojaków, tylko przeznaczony do tworzenia premii na przygody, garnizony, koszary, akademie, zbrojownie np. jak sparkz napisał poprzez receptury, te premie co są aktualnie za klejnoty u kupca, oczywiście taki budynek będzie tez trochę klejnotów kosztował, a tych co nie stać inaczej będą musieli sobie poradzić.
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 22.05.2015 o 17:09
    Praca moderatorów nie podlega dyskusji na forum.

  8. #38
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 22.05.2015 r.) zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.


    Pozdrawiam,
    MOD_Uranos

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.