Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 59

Wątek: Zmiany w grze - 21.05.2015 - dyskusja

  1. #1
    Former Community Team Member
    Dołączył
    01.01.1970
    Posty
    0

    Zmiany w grze - 21.05.2015 - dyskusja

    Zapraszam do dyskusji związanej z planowanymi zmianami.

  2. #2
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Z nowości:

    Czas podróży Marszałka można skrócić o połowę za pomocą Klejnotów
    Świetnie, będzie można pozbyć się klejnotów żeby przyspieszyć Marszałka z 2 minut do 1 minuty - BRAWO!!!


    Liczbę jednostek, które zostaną przypisane do Generała, można wpisać ręcznie
    No wreszcie, szkoda że nie pokazali całego screena tylko jakiś marny wycinek, brakowało im miejsca na stronie na większy obrazek?


    Jednostki znajdujące się obecnie na wyspie z Ekspedycją lub przygodą będą wyświetlane w górnej części interfejsu użytkownika (w tym samym miejscu, co na wyspie gracza)
    Oby przez to nie było problemów ze zliczaniem populacji. Podobne historie już były.



    Ze zmian i ulepszeń, na uwagę chyba zasługuje jedynie to:
    - Kolonia będzie chroniona przed atakiem innych graczy przez 12 godzin od jej przejęcia
    - Obozy obronne Ekspedycji ze Sklepu będą wracały do Menu gwiazdy po wyburzeniu
    - Scenariusze: Jeśli premia została użyta na pokonanym obozie (wciąż widocznym), wróci ona do Menu gwiazdy
    Reszta to kosmetyka (wliczając w to poprawkę numerków na Uczcie Irmy)

    Nie widzę tu jednej, istotnej poprawki - znikającej obrony na koloniach. Bez tego kolonie w dalszym ciągu są zdyskwalifikowane.
    Ostatnio edytowane przez zwolk ; 11.05.2015 o 17:13

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Jak dla mnie super jest możliwość wpisywania z klawiatury wojska. Praktyczne. Jeśli będzie coś takiego jak na koloniach to będę zachwycony W dodatku tabulator działa
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    130
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Moje pytanie brzmi: Dlaczego nie naprawicie osiagniec tylko wrzucacie non stop jakies nowe rzeczy a stare jak byl problem tak dalej zostanie?

  5. #5
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Bo gracze domagaja sie nowosci....?

  6. #6
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    najbardziej cieszę się na możliwość ręcznego wpisywania wojska i chronienia kolonki jupi!

    również bardzo się cieszę na "Po usunięciu wiadomości, okno poczty pozostanie na miejscu", jeżeli dobrze to rozumiem, to jak zjadę sobie na sam dół okna i tam usunę wiadomość, to nie wróci mi do pierwszej wiadomości? bo jak nie to, to się jednak nie cieszę

    dość średnio czuję się ze znacznikiem przy awatarze, że mam powiększyć limit popki. często po przygodzie popka ładuje mi się do pełna, a jeżeli nawet coś tam zostanie, to władziu i szkółki szybko załatwiają sprawę... mam nadzieję, że nie będę dostawała oczopląsu, bo ciągle coś będzie do mnie mrugać ;/

    ogólnie patrząc na to co się zmienia, to jakaś tam część pochodzi z naszych propozycji... czyli głosowanie i spamowanie tematu jednak się opłaciło, miło

  7. #7
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez misiasia Zobacz posta
    dość średnio czuję się ze znacznikiem przy awatarze, że mam powiększyć limit popki. często po przygodzie popka ładuje mi się do pełna, a jeżeli nawet coś tam zostanie, to władziu i szkółki szybko załatwiają sprawę... mam nadzieję, że nie będę dostawała oczopląsu, bo ciągle coś będzie do mnie mrugać ;/
    Znajac BB to bedzie to wyjatkowo wredny komunikat ktory bedzie zaslanial pol ekranu

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    187
    Serwer
    Nowy Świat
    Jeśli ulepszony Geolog znajdzie dwa złoża, oba będą widoczne jednocześnie
    Fajnie, ale bardziej nie lubię tego, że gdy geolog znajduje mi dwa złoża marmuru jednocześnie, to dodatkowe złoże ma mniej zasobu - zostało wyszukane bez żadnych ulepszeń.
    Bardziej bym chciał, by się ktoś wypowiedział kompetentnie, czy jest to zamierzone zachowanie, czy też można liczyć na poprawienie tego w przyszłości.

    Jeśli koszta produkcji książek osiągnęły maksymalny poziom, wyświetlany koszt dotyczy "następnej książki"
    Będzie robiona kolejka w introligatorni?
    Gdy sprzeczasz się z idiotą, on najprawdopodobniej robi dokładnie to samo ...

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    @ Człowiek_Lasu
    Jeszcze nie chodzi tutaj o kolejkę. Zniknie pole: Szczegóły produkcji (aktualnej wytwarzanej księgi).
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 12.05.2015 o 07:52

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Też się cieszę Szczególnie z opcji przyspieszenia lądowania marszałka na wyspie ekspedycji. Minuta naprawdę robi różnicę. Jakiś geniusz na to wpadł, chapeau bas!

    A może ten geniusz by się tak skoncentrował przez chwilę nad wciąż istniejącymi bugami? A te żyją i dzielnie sobie radzą. A kiedy zostaną wreszcie naprawione błędy takie jak:
    - wspomniana już obrona kolonii (a raczej jej brak);
    - obozy, których nie da się zaatakować bezpośrednio (nieaktywna ikona skrzyżowanych mieczy). Dla mnie jedyna opcja (może są inne) to atak na inny obóz, ściągnięcie generała przez istniejący, a nieaktywny obóz i danie odwrotu po walce. Niestety z tym odwrotem jest problem. Mapa się zamraża po skończonej walce, marszałek się teleportuje do obozu, na który został wysłany ( z konieczności) i przegrywa. Odwrotu nie da się dać, po marszałku zostaje tylko ślad w postaci konika w miejscu pierwszego obozu. I oczywiście wymusza to użycie apteczki - zupełnie niepotrzebne gdyby gra działała poprawnie.
    - prawidłowe zaliczanie zadań do systemu osiągnięć - u mnie chociażby zadanie "Szef" jest ciągle puste pomimo zdobycia kilkunastu kolonii i pokonania co najmniej 3x większej ilości bossów.

    A poza ekspedycjami - - co z opisywanym już bezsensem zadania "Ścieżka dla jeleni"? Co z nowymi przygodami, które przynoszą odkrywcy (typu Wulkan, Lawa, Arktyczna Eksplozja, itp.) ? Dlaczego umiejętność "Wyrafinowany łupieżca" nie odnosi się do tych przygód?

Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.