Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 59

Wątek: Zmiany w grze - 21.05.2015 - dyskusja

  1. #41
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    I skrót myślowy się zemścił.
    Pisząc 24` i więcej powinienem dopisać w rozdzielczości HD,
    Grafika inaczej wygląda i zachowuje (nieszczęsne ikonki powiadomień) w HD a inaczej w niższej.
    Ja akurat mam duży monitor HD i cyferki widzę dobrze, nie wiem jeszcze jak to wygląda na mniejszych monitorach ale raczej słabo skoro kolega się skarży.

  2. #42
    Osadnik Awatar witek1967
    Dołączył
    28.11.2012
    Posty
    115
    Serwer
    Złota Góra
    taki pytanko:
    ZMIANY I ULEPSZENIA
    -Budynek za osiągnięcia z Wielkanocy 2015 będzie można ulepszyć po przeniesieniu w trakcie trwającego ulepszania

    rozumiem że chodzi o ten kurnik zwany koszem wielkanocnym, ale co z tym ulepszaniem? może ktoś wyłoży po polsku o co chodzi z tym "...będzie można ulepszyć po przeniesieniu w trakcie trwającego ulepszania ..."

  3. #43
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez witek1967 Zobacz posta
    taki pytanko:
    ZMIANY I ULEPSZENIA
    -Budynek za osiągnięcia z Wielkanocy 2015 będzie można ulepszyć po przeniesieniu w trakcie trwającego ulepszania

    rozumiem że chodzi o ten kurnik zwany koszem wielkanocnym, ale co z tym ulepszaniem? może ktoś wyłoży po polsku o co chodzi z tym "...będzie można ulepszyć po przeniesieniu w trakcie trwającego ulepszania ..."
    Jeśli dobrze zrozumiałam to niektórzy przenosili jajcownik w trakcie podnoszenia lvlu i się im zawiesił w połowie up'owania. A teraz BB ma to naprawiać...

  4. #44
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    To musieli byc wyjatkowo szybcy skoro sie 2 sekundy ulepszal

  5. #45
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    To musieli byc wyjatkowo szybcy skoro sie 2 sekundy ulepszal
    W sumie to diabli wiedzą o co chodzi niech BB_Teromort tłumaczy, ja się nie znam

  6. #46
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Thanatia_ Zobacz posta
    takim to chyba nikt ani nic nie jest w stanie dogodzić... zawsze trzeba się do czegoś przyczepić, prawda?! bo byłoby nieważne... ehh...

    fajnie, że można wojsko wpisywać z klawiatury i że widoczność premii została poprawiona
    U ciebie z entuzjazmem też widzę jakoś bez szału. Na tak długą listę ulepszeń i poprawek, tylko dwie rzeczy zwróciły twoją uwagę. Mimo wszystko cieszę się że zauważyłaś moją konstruktywną krytykę, szkoda tylko że nie zwróciłaś uwagi na to, że nie do wszystkiego się przyczepiłem i są rzeczy które odbieram pozytywnie pomimo użytego w komentarzu sarkazmu. Poza tym nie tylko ja wypowiadałem się w tym wątku z pominięciem ochów i achów i bez szczególnego zachwalania dokonań BB, a są i tacy, którzy wymieniają masę innych błędów, które nie zostały poprawione w tej wersji, czyli zrobili sobie z tego wątku książkę życzeń i zażaleń zamiast trzymać się zakresu dzisiejszych poprawek.

  7. #47
    Osadnik
    Dołączył
    13.10.2012
    Posty
    105
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    "Liczbę jednostek, które zostaną przypisane do Generała, można wpisać ręcznie" może to i dobre ale kolorystyka do bani, dla mnie zmiana na minus, nic nie widzę.

  8. #48
    Osadnik Awatar Agnieszka_N
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    141
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    Wśród budynków dostępnych do handlu pojawiły się dwie nowe kopalnie - przemysłowa kop złota i żelaza.
    Według mnie to jest to pomysł totalnie nietrafiony a przy tym nieopłacalny nawet dla tych co mają wszystkiego po uszy.
    Dać grubo ponad 1000 klejnotów za kopalnie która mi padnie jak nie przypilnuje, a żeby działała muszę wykonywać przygody lub kupować dosypki. Gdyby te kopalnie nie padały po wyeksploatowaniu to miało by to jakiś sens nawet jakby były droższe, a tak pojedyncze jednostki kupią w celach kolekcjonerskich i tyle.

    Tańszą opcją jest rzucenie torby na kopalnie z poziomu 6 a efekt niewiele gorszy. Poza tym jaki jest sens ekonomiczny wydobywania rudy złota gdzie robienie monet już się słabo opłaca - szybciej i taniej monety można uzbierać sprzedając lota np. w byku który zrobimy szybko i bez specjalnych nakładów. Kopalnia żelaza to już ewentualnie pod PVP mogła by być, tylko teraz jest w tym zastój bo każdy czeka na wprowadzenie poziomów a w tym czasie można trochę rudy uzbierać ze zwykłych kopalni stosując dostępne i tanie premie.

    Pozostałe nowości są dobre ale tylko w przypadku ręcznego wpisywania wojska i widoczności dostępnego wojska na PVP. Skrócenie czasu Marszałka to kiepski sposób na wyciąganie kasy, jak ktoś zrobi kilka kolonii to wypracuje sobie technikę wysyłania wojska w ciągu kilku godzin kilkukrotnie, albo kupi szybkiego kwatermistrza jeśli nie załapał się na tego z eventu, bo to się w perspektywie pewnego czasu będzie bardziej opłacało i na pewno się zwróci.
    O reszcie zmian nie ma co się rozwodzić bo to są głównie naprawy błędów i niedociągnięć które ukazały się podczas grania.

    Dla mnie najbardziej istotną informacją będzie przybliżone podanie terminów wprowadzenia levelów w PVP i terminu letniego eventu.
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka_N ; 22.05.2015 o 00:33

  9. #49
    Former Community Team Member
    Dołączył
    01.01.1970
    Posty
    0
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    W sumie to diabli wiedzą o co chodzi niech BB_Teromort tłumaczy, ja się nie znam
    Ja to rozumiem dokładnie w ten sam sposób.

    Cytat Zamieszczone przez Agnieszka_N Zobacz posta
    Dla mnie najbardziej istotną informacją będzie przybliżone podanie terminów wprowadzenia levelów w PVP i terminu letniego eventu.
    Jak tylko te informacje będą dostępne pod jakąkolwiek postacią, zostaną opublikowane.

  10. #50
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    "ZMIANY I ULEPSZENIA:
    Budynek za osiągnięcia z Wielkanocy 2015 będzie można ulepszyć po przeniesieniu w trakcie trwającego ulepszania"
    Czyli w trakcie i po wgraniu zmian/ulepszeń/usprawnień będzie można przenosić Rezydencje wielkanocną i w nowym miejscu ulepszać.
    Praca moderatorów nie podlega dyskusji na forum.

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.