Zobacz wyniki ankiety: Jakie ma byc wydarzenie letnie (Event)

Głosujących
163. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Event tylko dla starych graczy posiadajaych surowce eventowe w ilosciach hurtowych

    20 12.27%
  • Event dla wszystkich (tokeny wpadaja z przygod i poszukiwan)

    100 61.35%
  • Wymiana od razu starych surowcow na monety

    9 5.52%
  • W takiej samej formie jak obecnie na serwerze testowym.

    56 34.36%
  • Obojetne mi to

    8 4.91%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 74

Wątek: Wydarzenie letnie (event)

  1. #11
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zwolk niektórzy uważają, że bez względu na wszystko należy im się i nie przegadasz. szkoda kontynuować ten temat.
    "Everybody lies"

  2. #12
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    I tak polityka wchodzi w grę.

  3. #13
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    To nie jest event, to jest tylko okazja do wydania starych surowców. Będzie prawdziwy event, będą nowe surowce do zdobycia, nowe przedmioty do kupienia.
    Może, żeby było fair, powinnam oddać swoją 3-letnią wyspę nowemu graczowi i sama zaczynać od początku?

    Drogi nowy graczu, czujesz się pokrzywdzony? No to wyobraź sobie, ze ja tez kiedyś zaczynałam. Nikt mi za darmo nie przelewał tony surowców, nie bufował wyspy, nie zasypywał budynkami, nikt się nie przepychał do kogo teraz mam iść na lota. Jak mnie kolega zaprosił na darmowego wiktora, to myślałam, że Pana Boga za stopy łapię, więc z łaski swojej, wsadź sobie pretensje, w buty, będziesz wyższy. Czy to na prawdę wina kogoś kto dłużej gra, że ma okazję wydać zgromadzone surowce na coś fajnego? Przecież oni jakoś je zdobyli, poświęcali czas na przygody, wysyłali grubych, niejednokrotnie wyprzedawali wszystko co mieli na magazynach, niektórzy inwestowali realne pieniądze, żeby coś tam sobie zdobyć.

    Mi została garstka eventowych, bo co mi zostało, to pomagałam innym w gildii coś tam sobie kupić, ale strasznie żałuję, że nie jesteśmy na tym samym serwerze, bo z przyjemnością bym ci to wszystko wysłała, jeszcze granitu na tokeny dała. Bierz to wszystko, napchaj się i bądź szczęśliwy z tym swoim kurde weteranem.

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No i właśnie tak jak i zwolk jak i misiasia napisali, to ma być event na wyzbycie się zaległych eventowych surowców a nie na boostowanie starych graczy. Oni i tak sobie i bez tego poradzą bo przecież mają tysiące jak nie miliony w magazynach. Jak twierdzi Black_Patrick najlepiej jak by zabrać starym graczom surowce i oddać je nowo grającym albo bardziej łaskawie dać wszystkim po równo czyli albo po milionach albo nic.
    Przecież logika mówi, że jak ktoś był na poprzednim evencie to ma a jak zaczął po nim to nie będzie mieć. To jak bym zaczynał to należy mi wypłacić równowartość dropów z wszystkich eventów do tej pory? Bo tak by było sprawiedliwie przecież :]

    Pozdrawiam malkontentów co szukają dziury w całym.

  5. #15
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Proximus14 Zobacz posta
    No i właśnie tak jak i zwolk jak i misiasia napisali, to ma być event na wyzbycie się zaległych eventowych surowców a nie na boostowanie starych graczy. Oni i tak sobie i bez tego poradzą bo przecież mają tysiące jak nie miliony w magazynach. Jak twierdzi Black_Patrick najlepiej jak by zabrać starym graczom surowce i oddać je nowo grającym albo bardziej łaskawie dać wszystkim po równo czyli albo po milionach albo nic.
    Przecież logika mówi, że jak ktoś był na poprzednim evencie to ma a jak zaczął po nim to nie będzie mieć. To jak bym zaczynał to należy mi wypłacić równowartość dropów z wszystkich eventów do tej pory? Bo tak by było sprawiedliwie przecież :]

    Pozdrawiam malkontentów co szukają dziury w całym.
    Logika mówi, że surowców pozbywają się ci co je mają.
    Pozdrawiam malkontentów co szukają dziury w całym.

  6. #16
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jako że jest możliwość zagłosowałem na każdą opcje

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    RedJul źle się wyraziłem, w tym "Logika mówi..." (zacząłem pisać o czymś innym a skończyłem zupełnie innym tematem - wyszedł bełlkot), wiadomo, grasz to masz (o ile troszkę zaradny jesteś) więc skoro dali opcję nabycia towaru to niech i dadzą opcję wyzbycia się nadmiaru. Jeśli pisanki/prezenty/dynie/piłki są w obiegu to niech na coś się przydadzą. Młodzi też na pewno by skorzystali jeśli weszła by opcja tokeny z przygód i wymiana surowców eventowych na tokeny. Stary sprzeda a młody kupi (a czy go będzie stać to inna bajka). Nie stać to weź kredyt, mi też nikt za darmo nie daje.
    Zawsze musi być ktoś kto ma więcej żeby od niego mógł nabyć ten co ma mniej.

  8. #18
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Proximus14 Zobacz posta
    RedJul źle się wyraziłem, w tym "Logika mówi..." (zacząłem pisać o czymś innym a skończyłem zupełnie innym tematem - wyszedł bełlkot), wiadomo, grasz to masz (o ile troszkę zaradny jesteś) więc skoro dali opcję nabycia towaru to niech i dadzą opcję wyzbycia się nadmiaru. Jeśli pisanki/prezenty/dynie/piłki są w obiegu to niech na coś się przydadzą. Młodzi też na pewno by skorzystali jeśli weszła by opcja tokeny z przygód i wymiana surowców eventowych na tokeny. Stary sprzeda a młody kupi (a czy go będzie stać to inna bajka). Nie stać to weź kredyt, mi też nikt za darmo nie daje.
    Zawsze musi być ktoś kto ma więcej żeby od niego mógł nabyć ten co ma mniej.
    Przez grzeczność nie przeczę.
    Gorzej że dalej coś Ci nie wychodzi.
    więc skoro dali opcję nabycia towaru to niech i dadzą opcję wyzbycia się nadmiaru - będą 4 nowe zakładki u kupca i tam będzie można wydać.
    Młodzi też na pewno by skorzystali jeśli weszła by opcja tokeny z przygód i wymiana surowców eventowych na tokeny - przecież dokładnie tak to działa. (Pomijam to, że nie przypominam sobie tokenów z przygód).
    Stary sprzeda a młody kupi (a czy go będzie stać to inna bajka). Nie stać to weź kredyt, mi też nikt za darmo nie daje. - i tak to ma działać o ile stary będzie chciał sprzedać.
    Podsumowując - nie bardzo wiem o co Ci chodzi

  9. #19
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    Znajomy w 24-48h z 200 monet robi 20k. Jedynie kupując i sprzedając. Tylko do tego trzeba cierpliwości i wytrwałości, czyli czegoś, czego jak widzę, brak wielu nowym graczom
    Sam zarabiam dziesiątki k tylko handlując. Da się. Ale cierpliwość to podstawa
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

  10. #20
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Ankieta pokazuje że większość jest starych graczy niż nowych, i się nie dziwie. Starzy zagłuszą na forum nowych.
    Z większością starych graczy się nie zgadzam.

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.