Zamknięty wątek
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 62

Wątek: [Dyskusja] Głosowanie na nowe przedmioty na Targowisko Gildii

  1. #31
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez fenixpiotr Zobacz posta
    Staw chyba wybierałem, ale scenariusze i zombi też uznałem za okazje - co ile to się zmienia w tej zakładce gildii.?
    Najlepiej aby zakupy były droższe ale więcej sztuk możliwych.
    Ja i tak myślę że powinny być silo i młyn. Bo wody inaczej nie nazbierasz ani zborza nie obsieje .
    A ryby czy mięso TYLKO patentu wymagają. Specjalne budynki powinny być specjalne, prawda.
    silosy chyba kiedys były. a oferta zmienia się raz na kwartał

  2. #32
    Osadnik Awatar maniemar
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    160
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja na staw rybny glosowałem i spor o ziarno i inne

  3. #33
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mięso z tej jednej chatki jest prawie 2x więcej warte niż ryby z 3 stawów. Pomijam fakt, że w ogóle sprzedanie większej ilości ryb graniczy z cudem. Ryby już w tej chwili są tańsze nawet od wody, jak zarzucą rynek taką ilością stawów to ryby nawet przysłowiowej ryby nie będą wartały A i same stawy stracą mocno na wartości.

  4. #34
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    Ja osobiscie wybralem staw (bardziej z braku laku niz z przekonania) oraz - co mnie bardziej interesuje - klej do skory, wyspe piratow, dopalacz i oboz szkoleniowy.
    A kolegi oczy_wiście bym na waszym miejscu nie pietnowal - nie chce glosowac to powinien miec do tego prawo, bo ludzie z braku laku glosuja na cokolwiek i pozniej wygrywaja jakies glupoty jak poszukiwacz miedzi.

  5. #35
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    wiem, ze nie wypada pisac posta pod postem, ale trudno
    sa juz wyniki glosowania, wiec zapytam krotko - gdzie jest dopalacz i oboz szkoleniowy... serio wolicie mlot damascenski i te 2 smieszne przygody??

    z drugiej strony moze to i dobrze - jesli ktos w BB mysli, to powinien sie zastanowic z czego wynika takie male zainteresowanie tymi przedmiotami, ktore sa kluczowe dla osob, ktore bawia sie w pvp...

  6. #36
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Wina demokracji i Bredzisława.
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: ilość bugów oraz ludzka głupota. Pewne również są tylko dwie – śmierć i nieudana konserwacja. Bo podatki są jak płot, tygrys przeskoczy, szczur się prześlizgnie, a bydło zostanie.

  7. #37
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    65
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez GbrL Zobacz posta
    wiem, ze nie wypada pisac posta pod postem, ale trudno
    sa juz wyniki glosowania, wiec zapytam krotko - gdzie jest dopalacz i oboz szkoleniowy... serio wolicie mlot damascenski i te 2 smieszne przygody??

    z drugiej strony moze to i dobrze - jesli ktos w BB mysli, to powinien sie zastanowic z czego wynika takie male zainteresowanie tymi przedmiotami, ktore sa kluczowe dla osob, ktore bawia sie w pvp...
    Dokladnie wole mlot i przygody gdyz premie moge sobie sam zrobic w magazynie nic nie tracac. Zasoby same sie robia podczas nieobecnosci i wystarczy ustawic tylko aby sie robily a to zajmuje doslownie minute. Tak jak napisales bawia sie w pvp, gdyz w to nie da sie grac ze wzgledu na oplacalnosc, a jesli ktos sie juz bawi to znaczy, ze wszystkiego ma pod dostatkiem, zeby nie zwracac uwagi czy sie oplaca czy nie.

  8. #38
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Black_Patrick Zobacz posta
    Dokladnie wole mlot i przygody gdyz premie moge sobie sam zrobic w magazynie nic nie tracac. Zasoby same sie robia podczas nieobecnosci i wystarczy ustawic tylko aby sie robily a to zajmuje doslownie minute. Tak jak napisales bawia sie w pvp, gdyz w to nie da sie grac ze wzgledu na oplacalnosc, a jesli ktos sie juz bawi to znaczy, ze wszystkiego ma pod dostatkiem, zeby nie zwracac uwagi czy sie oplaca czy nie.
    tu nie chodzi nawet o opłacalność kolonii. raczej o czas produkcji bronii i wojska. zwłaszcza broni bo 1 zbrojownia to nie 20 czy 30 mieczników których mozesz sobie postawić, byle byś miał na to patenty...

  9. #39
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez browar69 Zobacz posta
    Wina demokracji i Bredzisława.
    raczej wina picia browarów bez umiaru

  10. #40
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Black_Patrick Zobacz posta
    Dokladnie wole mlot i przygody gdyz premie moge sobie sam zrobic w magazynie nic nie tracac. Zasoby same sie robia podczas nieobecnosci i wystarczy ustawic tylko aby sie robily a to zajmuje doslownie minute. Tak jak napisales bawia sie w pvp, gdyz w to nie da sie grac ze wzgledu na oplacalnosc, a jesli ktos sie juz bawi to znaczy, ze wszystkiego ma pod dostatkiem, zeby nie zwracac uwagi czy sie oplaca czy nie.
    Nie wiem kiedy ostatnio podbiłeś jakąś kolonię, ale wygląda że przegapiłeś moment w którym BB drastycznie ścięło koszty produkcji broni w Zbrojowni. Jak pisze Rosadamascena, teraz to jest kwestia czasochłonności produkcji tej broni. W sumie to nawet dobrze że jest ten bug ze znikającą obroną, bo przez to nie podbijam kolonii, ale broń produkuję cały czas. W końcu tego buga naprawią i będę mógł wykorzystać zrobione teraz zapasy.

    Młotów odkrywcy do spółki z zielonym znoszą aż w nadmiarze, dlatego szkoda że demokracja poszła w tą stronę. Jak zwykle wygrała krótkowzroczność i myślenie o tym co tu i teraz, a nie o tym co za jakiś czas. Przyjdzie czas, że "suweren" zatęskni za tymi premiami na kolonie za monety gildyjne bo w dalszym ciągu będą one dostępne wyłącznie za klejnoty. No i szkoda, że nie wygrała chatka, która przynajmniej produkuje coś pożytecznego, tylko wygrały niewiele warte stawy rybne których przy obecnych cenach ryb nawet nie opłaca się ulepszać powyżej 3 lvl.
    Ostatnio edytowane przez zwolk ; 21.05.2015 o 22:43

Zamknięty wątek
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.