Zamknięty wątek
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 62

Wątek: [Dyskusja] Głosowanie na nowe przedmioty na Targowisko Gildii

  1. #21
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Trzy stawy to trzy uwolnione patenty

  2. #22
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam ich 53 a mogę kupić u kupca jeszcze 210. Tak zdecydowanie jest to u mnie argument za stawami

  3. #23
    oczy_wiście

    targowisko gildii - głosowanie

    nie mam gildii i nie chcę mieć, więc nie interesuje mnie zupełnie, co będzie dostępne w targowisku gildii, ale niestety logując sie do gry zmuszany jestem nachalnie do brania udziału w głosowaniu.
    czy tego nie można zrobić tak, że jak naciskam X , to z automatu nie biorę udziału w głosowaniu i jest to odnotowane gdziesik tam na serwerze gry i następnym razem nie muszę już na przekierowujące okienko patrzeć?
    jakiś szacunek jednak powinno woli graczy okazywać się

  4. #24
    Lipek
    Ja też nie jestem z żadnej gildii, jednak zagłosowałem i korona mi z głowy nie spadła. A zagłosowałem dlatego że grubasy mi znoszą monety gildyjne oraz zdobywam je na handlu i mimo, że nie jestem członkiem żadnej gildii, to jednak z takowej oferty skorzystam. Poza tym, takie głosowanie jest 3-4 razy do roku i zajmuje minutę. Nie popadajmy w jakieś absurdy.

  5. #25
    oczy_wiście
    Lipek - mnie chodzi o to, że nie mam prawa wyboru - muszę zagłosować żeby to cholerne okienko przy logowaniu znikło.

  6. #26
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    To zaglosuj...

    Zrozumialbym gdyby bylo to bardzo czasochlonne albo wymagalo wielkiego wysilku ale tak jak napisal Lipek zajmie ci to az minute (czyli czas nim sie mapa zaladuje)

  7. #27
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    staw i szajs
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

  8. #28
    Osadnik Awatar Szakael
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Kolonia
    Dałem chatkę bo ryb dzięki trzem stawom i tak już mam za dużo a na drugie scenariusze których może nawet torchę kupię za te monety.

  9. #29
    Osadnik Awatar fenixpiotr
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia
    Staw chyba wybierałem, ale scenariusze i zombi też uznałem za okazje - co ile to się zmienia w tej zakładce gildii.?
    Najlepiej aby zakupy były droższe ale więcej sztuk możliwych.
    Ja i tak myślę że powinny być silo i młyn. Bo wody inaczej nie nazbierasz ani zborza nie obsieje .
    A ryby czy mięso TYLKO patentu wymagają. Specjalne budynki powinny być specjalne, prawda.
    +A+M+D+G+

  10. #30
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Nie przesadzasz troszkę? Nie mając gildii też można kupować na targowisku gildii Monety g w kantorze też da się dostać. Sporo zawsze marudzenia na asortyment jest ale na koniec każdy zwykle coś tam sobie kupi, szczególnie z ograniczonej oferty, choćby po to, by odsprzedać drożej.

Zamknięty wątek
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.