Zamknięty wątek
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 62

Wątek: [Dyskusja] Głosowanie na nowe przedmioty na Targowisko Gildii

  1. #11
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    1 budynek < 3 budynki
    nie ma nad czym się zastanawiać, stawy rybne, wyspa piratów i scenariusze
    Ostatnio edytowane przez Aruzus ; 08.05.2015 o 14:05

  2. #12
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Skoro ilość budynków jest tak ważna to czemu nie głosujecie na Arktyczną Kopalnię Żelaza? Ma być nielimitowana a nawet nikt się nie zająknął na jej temat Czyżby dlatego że jest niewiele więcej warta od ryb które stawy będą wam produkować?

  3. #13
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Staw rybny mam 1 i w magazynie ryb na full wiec drugi zbędny, chatka łowcy z eventu kolejny zbedny. Dali by Ulepszony silos nawet 1 sztukę to już inna rozmowa a tak
    z drugiej puli oprócz przygód nie ma nic wartego do zaakceptowania
    i swoją droga mogli by oferte targowiska zmieniać częściej a nie raz na kwartał

  4. #14
    Lipek
    Staw rybny + klej + przygody/scenariusze - tak głosowałem.

  5. #15
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    Skoro ilość budynków jest tak ważna to czemu nie głosujecie na Arktyczną Kopalnię Żelaza? Ma być nielimitowana a nawet nikt się nie zająknął na jej temat Czyżby dlatego że jest niewiele więcej warta od ryb które stawy będą wam produkować?
    z tego powodu że prawie nikt o tym 3 możliwym wyborze poważnie nie myśli, więc brak limitu nie ma znaczenia

  6. #16
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Aru, no jak to poważnie nie myśli? Ja na przykład nie śmiem być niepoważna w grze!

    scenariusze, kej, wyspa. po raz pierwszy chyba, na prawdę się zastanowiłam, który budynek bym chciała, bo obydwa fajne. niestety bij zabij, nie pamiętam który w końcu wybrałam i tyle z poważności decyzji :P

  7. #17
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    A jeszcze niedawno temu tak wszyscy narzekali ze nie ma budynku produkujacego ryby z powietrza
    A teraz daja 3 gratisowe stawiki lub 1 chatke (ktore na rynku sa dluzej wiec pewnie wiekszosc juz je calkowicie wymienila ze zwyklymi lowcami)
    Jak widac polakowi wiecznie zle

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    29.08.2013
    Posty
    91
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Za dużo im produkuje. Proponuje zmniejszyć produkcje do 1/4 to przestaną narzekać

  9. #19
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Mogliby znów dać stały dodatkowy slot kolejki budowania. Nawet drożej niż kiedyś (był chyba za 10k gildyjnych, teraz mógłby być choćby i za 30-40k)

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    12.09.2014
    Posty
    75
    Serwer
    Złota Góra
    ja na staw rybny glosowałem i spor o ziarno

Zamknięty wątek
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.