Strona 1 z 24 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 236

Wątek: Event letni - z testowego

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    12.07.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Event letni - z testowego

    Dla tych, którzy nie wchodzą na testowy:

    Nowa waluta eventowa to tokeny, w magazynie prowiantu będzie można wyprodukować je za zaległe pisanki, prezenty, piłki i dynie.

    I tak:
    4 pisanki = 6 tokenów
    10 piłek = 4 tokeny
    10 dyń = 6 tokenów
    2 prezenty = 3 tokeny

    Z tego co widać, w sklepie są przedmioty z poprzednich eventów. Ciekawe czy będą limity.

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Czyli szybko licząc mam już ponad 10k tych nowych "tokenów" :P
    Ostatnio edytowane przez Polkjmn ; 06.05.2015 o 17:58 Powód: Literówka
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

  3. #3
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat

    Event letni - z testowego

    Podczas eventu będzie można przerobić stare surki na tokeny w magazynie prowiantu

    pisanki 4=6 tokenów
    piłki 10=4
    dynie 10=6
    prezenty 2=3

    Uzyskanymi tokenami można handlować lub zrobić za nie zakupy u kupca. Oczywiście BB zostawia możliwość zakupienia tokenów za klejnoty mała paczka 100 klejnotów za 50 tokenów i duża 300 klejnotów za 150 tokenów

    nie mam miejsca w SHU, to wypisałam tylko najciekawsze:

    mma 3535
    wet 2280
    doświadczony odkrywca 700
    młyn 400 x5
    dom na wodzie 115 x3
    zielony odkrywca 995 x2
    5 patentów 350
    opactwo 995 x3
    rybak 420 x3
    szkółka 360 x3
    żniwiarz 940
    ul. magazyn 360 x3
    silos 360 x3
    arktyczna 445
    manufaktura 445 x2
    łowca jeleni 895 x2

    Razem na wszystko bez arktycznej potrzebujemy 20 145 tokenów, więc jak ktoś nie ma surowców z poprzednich eventów to 40 290 klejek ;/
    Po evencie, niewykorzystane surowce zostaną przeliczone na monety.

    Czy BB może nam powiedzieć, czy to są limity na ten event, czy jak ktoś kupił na poprzednim, to teraz już nie będzie mógł?

  4. #4
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez misiasia Zobacz posta
    (...)
    Czy BB może nam powiedzieć, czy to są limity na ten event, czy jak ktoś kupił na poprzednim, to teraz już nie będzie mógł?
    Na to pytanie warto znać odpowiedź przed rozpoczęciem eventu.
    A właściwie już dziś

  5. #5
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Dla mnie również najważniejszą kwestią jest to czy starzy gracze którzy w ostatnich eventach kupili określone przedmioty limitowane będą mogli je w tym evencie kupić czy jedynie pozbyć się swoich surowców na handlu lub nakupić zbędnych ozdób i premii?
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: ilość bugów oraz ludzka głupota. Pewne również są tylko dwie – śmierć i nieudana konserwacja. Bo podatki są jak płot, tygrys przeskoczy, szczur się prześlizgnie, a bydło zostanie.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.09.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Moim zdaniem ceny są straszne, chociażby dlatego że podczas poprzednich eventów większość starała się wydać jak najwiecej surowców, by potem nie zalegały w magazynie. Często np. w gildiach można było usłyszeć pod koniec eventu "rozdam chętnym resztę bo wykupiłem/łam wszystko co mi potrzebne", a tu taki psikus ;p Od siebie mogę dodać,że ja na event z 30 dyniami, 10 pisankami i 3 prezentami będę mogła popatrzeć z boku heh

  7. #7
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,798
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tak jak poprzednicy najbardziej chciałabym wiedzieć jak te limity będą wyglądały dla osób które się obkupiły. Pewnie się narażę wielu osobom, ale wolałabym aby była to oferta dla tych którzy nie wykorzystali limitów zakupowych. Osobiście nie potrzebuję czwartego mistrza sztuki walki i piątego weterana, a nowszym graczom dodatkowi generałowie by się przydali.

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Osobiście wolałbym mieć wybór czy bardziej mi się opłaca kupić drugiego mistrza sztuk walki, czy sprzedać innym graczom żetony, czy kupić zaprawę/grobowiec/herbatkę z cytrynką. Myślę, że lepiej jeśli w grze ekonomicznej działa wolny rynek, a nie komunistyczne "czy się stoi czy leży".
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: ilość bugów oraz ludzka głupota. Pewne również są tylko dwie – śmierć i nieudana konserwacja. Bo podatki są jak płot, tygrys przeskoczy, szczur się prześlizgnie, a bydło zostanie.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    09.07.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Kolonia
    Piwonia - generałów nie potrzebuje ale już następne domki wodne , manufaktórki , zielone grubaski... tym bym nie pogardził. Ale co zrobi BB z limitami to pewnie wyjaśni się dopiero jak odpalą event na normalnych serwerkach

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Póki co event letni jest tylko dla tych co sporo nazbierali starych surowców i mają 50 lvl, kilka kopalń diamentów i jadą na premium lub nie szkoda im wydawać kasę w sklepie na klejnoty. Przetwarzanie starych surowców na tokeny w magazynie prowiantu nie będzie się opłacało, lepsze ceny będą w kantorze, dla wielu graczy i tak zaporowe.
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 06.05.2015 o 20:01

Strona 1 z 24 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.