Zobacz wyniki ankiety: Czy przydałoby się okienko potwierdzające opuszczenei kolonii?

Głosujących
13. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, takie potwierdzenie jest potrzebne.

    9 69.23%
  • Nie, chcę szybko anulować posadaną kolonię bez potwierdzenia.

    1 7.69%
  • Jest mi to obojętne

    3 23.08%
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: [Ekspedycje] Opuszczenie wyspy - potwierdzenie

  1. #1
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj

    [Ekspedycje] Opuszczenie wyspy - potwierdzenie

    Parę dniu temu nieopatrznie kliknąłem w przycisk "opuść wyspę" w Menu Kolonie/Twoje kolonie. Kolonia anulowała się bez pytania . Przydałoby się jakieś okienko z potwierdzeniem.

  2. #2
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Gdzieś już widziałem wątek gdzie ktoś się na to skarżył, z tym że nie pamiętam czy w tym czy w innym dziale. Jestem na tak, choć generalnie jedyny przycisk jaki mnie interesuje w okienku kolonii (oprócz tych do ustawiania obrony i zajmowania kolonii) to ten od zbierania surowców
    Nie rozumiem też jaki sens ma zostawianie wyeksploatowanych kolonii w podglądzie. Wisi takie szare nieaktywne, do niczego nieprzydatne. I chyba wyłącznie do tego jest potrzebny ten przycisk Opuść wyspę".

  3. #3
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 29.04.2015 r.) zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.


    Pozdrawiam,
    MOD_Uranos

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.