Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33

Wątek: Testowy nagrody za poziomy koloni

  1. #21
    Początkujący Odkrywca Awatar DZOOZEF
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    278
    Serwer
    Kolonia
    15k sztab zelaza 5k stali potrzeba na taka kolonie robiac ja bez blokow. zapominacie ze za kolonie sa tez nagrody i zyski z niej, a pewnie zaraz ktos tu napisze ze po chwili mi ja odbija:P

  2. #22
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Kolonie to ruletka
    Jak podbija od razu to sa straty a jak sie utrzymie 7 dni to moze i zyski ;p

    Ja osobiscie je robie po prostu z nudy bo i tak nie mam juz na co wydawac surowcow a chomikowanie N ilosci w gwiezdzie na potem mnie nie bawi

  3. #23
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Jestes w stanie ocenic ile przecietny gracz jest w stanie tygodniowo zrobic takich kolonii ? jedna ?

    Poza tym jw, nie kazdy przez okres kilkudziesieciu tygodni bedzie caly czas jechal na premium.

    A ile czasu zajęło Ci osiągniecie 50lv? No sorry ale chyba nie masz już na co narzekać. Ta gra gra jest robiona z myślą żeby trzymać gracza latami i mi to pasuje jak tobie nie to co tu robisz jeszcze po tylu latach?

    W brew pozorom kolonie zostały bardzo dobrze przemyślane i są odpowiedzią na narzekania graczy. Na tym forum są setki komentarzy że nie ma nic co by trzymało w grze graczy z 50 lvl a ekspedycją są zrobione z myślą właśnie o starych graczach. Kolonie muszą być drogie i nierentowne bo inaczej starzy wyjadacze zrobią 30lvl w 3 tygodnie i znowu zacznie się narzekanie że nie ma co robić.


    PS.
    Tak ogólnie to powiem to jeszcze raz to: jak gra się nie podoba to co tu jeszcze robicie?
    Pytam się serio. Rozumiem że niektórzy czekali na PVP a wprowadzane nowości mogą się nie podobać, ale nie potrafię zrozumieć ludzi którzy wieszają psy na tej grze i dalej w nią grają. BB nagle nie zmieniło polityki, jest tak samo od kilku lat, mogę się założyć że po wprowadzeniu nowości będą jakieś błędy (bo zawsze są ^_^). Ja to akceptuje, ale jeśli niektórzy z was nie potrafią się z tym pogodzić to naprawdę nie ma co marnować tu czasu i lepiej poszukać sobie innej rozrywki. Internet na Sellersach się nie kończy

  4. #24
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Narzekania są po to by ulepszyć tą grę, a nie z niej zrezygnować. To że polacy mają problem z docenianiem czyjejś pracy to inna bajka.
    Faktem jest tez to że wdrażają nie do końca przemyślane pomysły, licząc naiwnie że się spodobają i zawsze jakaś mniejszość powie "a mi się podobają te nowości, nie rozumiem dlaczego narzekacie". A to na co gracze od lat zwracają uwagę zostawiają na inny termin.
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 06.05.2015 o 02:00

  5. #25
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,622
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Boskicom Zobacz posta
    A ile czasu zajęło Ci osiągniecie 50lv? No sorry ale chyba nie masz już na co narzekać. Ta gra gra jest robiona z myślą żeby trzymać gracza latami i mi to pasuje jak tobie nie to co tu robisz jeszcze po tylu latach?
    Wlasnie w tym rzecz, ze ta gra nie jest zrobiona z mysla, zeby trzymac gracza latami, tylko z zalozeniem, ze gracz to sliniacy sie leming ktoremu mozna rzucic cokolwiek, a on to chwyci i sie na chwile zajmie.

    Latami graczy trzymaja gry typu WoW, tyle, ze one robia to poprzez systematyczne rozwijanie contentu a nie dodawanie raz na pol roku bezuzytecznego budynku albo rozwalanie po 4 latach istnienia gry czegos, co jeszcze niedawno bylo ok, tylko po to, zeby wygladalo ze cos sie robi.

    W brew pozorom kolonie zostały bardzo dobrze przemyślane i są odpowiedzią na narzekania graczy. Na tym forum są setki komentarzy że nie ma nic co by trzymało w grze graczy z 50 lvl a ekspedycją są zrobione z myślą właśnie o starych graczach. Kolonie muszą być drogie i nierentowne bo inaczej starzy wyjadacze zrobią 30lvl w 3 tygodnie i znowu zacznie się narzekanie że nie ma co robić.
    Powtarzane wielokrotnie: kolonie nie daja staremu graczowi nic poza alternatywa do zdobycia rzadkich surowcow (gorsza od przygod), ktore akurat starzy gracze maja w nadmiarze albo maja na nie malutkie zapotrzebowanie. Elementarna logika podpowiada, ze w takiej sytuacji glownymi odbiorcami tej nowosci byliby nowi gracze, ale BB oczywiscie myslalo dokladnie na odwrot i wprowadzilo niemal zaporowe ceny za bron (abstrahujac juz w ogole od tego po co wprowadzili oddzielna bron do ekspedycji).

    Przy drogich i nierentownych ekspedycjach tez powinienes przeprosic sie z logika, bo sam wiesz, ze tego typu rzeczy sa przez graczy omijane. Pierwszy z brzegu przyklad ktory wszyscy znaja to taka przygoda o nazwie "Dzieci Sawanny".

    Tak ogólnie to powiem to jeszcze raz to: jak gra się nie podoba to co tu jeszcze robicie?
    Piszemy na forum.

    Pytam się serio. Rozumiem że niektórzy czekali na PVP a wprowadzane nowości mogą się nie podobać, ale nie potrafię zrozumieć ludzi którzy wieszają psy na tej grze i dalej w nią grają.
    A kto powiedzial ze graja ? Gra ma taka nature, ze na pewnym etapie pozwala zachowac 90% funkcjonalnosci jednoczesnie wymagajac jedynie zalogowania sie (co zajmuje, nie wiem, 30 sek?). Dzieki temu mozna przejsc w stan "hibernacji" i czekac sobie swobodnie na cos nowego co faktycznie przyciagnie do gry. Raz sie udalo (krawce), moze uda sie drugi raz.
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 06.05.2015 o 07:10
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Wg tego co pisali na testowym za mala jest ~2k pkt, wiec pomyliles sie o jedno zero.

    Tak czy siak czas potrzebny na uciulanie leveli niewspolmiernie duzy do zyskow.

    btw na wypadek gdyby ktos nie zauwazyl: rankingi uaktywniaja sie po zdobyciu 30 lvl.
    Jesli chodzi o punkty walecznosci to ja cały czas robie ekspedycje (Mała bogata kolonia 1150 wojska) nie wiedziec czemu tylko takie mi znajdują... i za kazda podbita dostaje 200-300 punktow.Wiec te 2k pkt to chyba dopiero wejdzie bo na teraz tyle sie ich nie dostaje.

  7. #27
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Ludzie wy mylicie pojecia ;p

    PW to NIE punkty exp z pvp


  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Złota Góra
    [/QUOTE]

    Z tego zdjęcia optymistyczne jest że w końcu będą punkty również za obronę przy straconej kolonii

  9. #29
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Taka wiadomosc jest po anulowaniu kolonii
    Nie mam czasu sie bawic na testowym wiec podbilem na szybko jedna strefe malej koloni 3lvlu

  10. #30
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    No i prawidłowo, przecież nawet anulując w trakcie, coś tam ubijamy i za te pokonane jednostki należą się punkty. Nie ma dropa bo ekspedycja nie została ukończona, ale jak anulujemy zwykła przygodę to przecież też dostajemy PD/SC w zależności od pokonanych jednostek. Przy udanej obronie kolonii powinno być tak samo jeśli tylko atakujący stracił jakieś wojsko próbując nam odbić kolonię. Zresztą jak tracimy kolonię na rzecz innego gracza to też powinny być przyznane punkty waleczności dla pokonanego bo nikt nie przejmuje kolonii tak jak Putin przejął Krym, metodami "demokratycznymi" poprzez referendum w obozach wroga, tylko jednak jakieś wojsko traci.
    Ostatnio edytowane przez zwolk ; 07.05.2015 o 11:20

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.