Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [Ekspedycje] - Psy bojowe - czym blokowac?

  1. #1
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj

    [Ekspedycje] - Psy bojowe - czym blokowac?

    Jakim wojskiem najlepiej blokować psy bojowe? Z reguły są to obozy przy dowódcy, więc przydałoby się je blokować, ale jak jest obóz mieszany z psami, to psy szybko się ubijają (ja próbowałem blokować ciężką piechotą), i szybko się zamieniają z następną jednostką, i po prostu brak czasu żeby zmienić swoje wojsko na następną jednostkę. Macie jakiś sposób na te psy - chodzi o blok, nie o zwykłe ubicie?

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.02.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja tam je wybijałem ciężką piechotą. Ale jeśli miałbym blokować to wybrałbym do walki po 3-5 rodzajów jednostek z 3-4 jednostkami każdego. Mała strata, a czas blokowania by się wydłużył.

    edit: One są elitarne, prawda? to może elitarnymi trza..
    Ostatnio edytowane przez Suchyman ; 28.04.2015 o 12:41 Powód: przymniało sie mnie coś

  3. #3
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja się osobiście nie bawię w blokowanie obozów z psami. U mnie z reguły psy były w towarzystwie konnych dlatego wysyłam pół na pół piechoty szturmowej i piechoty ciężkiej i rozwalam taki obóz. Z tego co kojarzę to pierwsza paczka to były psy, ale potem wskakiwali konni. Dopiero po pokonaniu konnych wskakiwała reszta psów. Jakbym miał koniecznie blokować, to mimo wszystko trzymałbym się składu ciężkiej piechoty. Pokonasz pierwsze 10 sztuk psów, ale jak sam zauważyłeś, psy szybko zamieniają się z następną jednostką, która już będzie skutecznie blokowana przez ciężkie jednostki.

    Elitarni nie nadają się do blokowania psów. Pokonają je jeszcze skuteczniej niż ciężka piechota (na 10 psów zginie 4 szt elity). Kombinacja z różnymi rodzajami jednostek też w przypadku psów nic nie da (wrzucanie szturmowych w ogóle mija się z celem bo na 20 psów ginie 17 szturmowych).

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Złota Góra
    Ja bez problemu blokuję obozy z psami ciężką piechotą lub ciężką konnicą, w zależności co jest w obozie oprócz psów. Po paczce 10 psów wpadają zawsze zwykłe jednostki więc blokuję tak jak zwykły obóz + 6 dodatkowych ciężkich którzy giną na psach na początku.
    Straty są dużo mniejsze niż przy ubijaniu takiego obozu. Dla porównania 60 psów + 60 konnych. Do ubicia pada 40 ciężkich na psy + 27 szturmowych. Przy bloku posyłam w zależności ile czasu na bloku potrzeba 16-22 ciężkich i to styka.

  5. #5
    EX_Persefona
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 30.04.2015 r.)
    zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Persefona

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.