Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz przerabiac nadwizkowe dekoracje na surowce?

Głosujących
53. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    48 90.57%
  • Nie

    1 1.89%
  • temat mnie nie interesuje

    4 7.55%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: przerabianie nadwyzkowych dekoracji w magazynie prowiantu

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    02.06.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Kolonia

    przerabianie nadwyzkowych dekoracji w magazynie prowiantu

    Proponuje rozszerzenie mozliwosci magazynow prowiantu (zwyklego i specjalnego) o przerabianie roznych dekoracji na surowce budowlane, z ktorych mogly zostac wykonane, na przyklad pomniki na marmur+braz itp.
    Pomysl wzial sie stad, ze u "starszych" graczy nagromadzily sie w gwiezdzie ogromne ilosci roznych dekoracji pochodzacych z nagrod za przygody, tzw dropow. Nie sposob tego umiescic na mapie, sprzedac tez trudno bo nikt nie chce tego nawet za darmo z tego samego powodu. Jedyny sposob jaki oferuje gra, to zwykle zniszczenie takiego przedmiotu.
    Uwazam ze taka zmiana w funkcjonowaniu magazynow prowiantu nie bylaby trudna do wprowadzenia. Jezeli mozna bylo dodac zakladke dla przedmiotow pochodzacych ze scenariuszy, mozna tez i dla zbednych dekoracji. Czesc dekoracji mozna umiescic takze w juz istniejacej zakladce "surowce" wymieniajac niektore dotychczasowe mozliwosci, z ktorych nikt nie korzystal od poczatku jak gra istnieje, przede wszystkim z powodu nieoplacalnosci tych przemian.
    Nie zaproponuje tutaj szczegolow w rodzaju jaka dekoracja za ile surowcow i w jakim miejscu mialaby zostac przerobiona, bo to powinno byc przedmiotem dyskusji i wynikac z doswiadczen graczy. Dlatego prosze o potraktowanie tematu jako sugestie, a nie gotowy do wprowadzenia pomysl.

    prosze moderatora o poprawienie bledu w pytaniu ankiety, gdyz nie potrafie tego zrobic.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 18.07.2015 o 01:29 Powód: połączenie postów

  2. #2
    Osadnik Awatar Dance69
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    o! Super pomysł Przydałaby się taka funkcja nawet z przelicznikiem 1:1 (przynajmniej jak dla mnie) Można by spokojnie zrobić porządek w gwieździe

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    No coś by z tym mogli wymyślić, ja już ze 150 statuł konnego z byka po prostu usunęłam z gwiazdy....

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.01.2013
    Posty
    22
    Serwer
    Czarci Gaj
    też o tym myślałem , b.dobry pomysł.

  5. #5
    Osadnik Awatar fenixpiotr
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia
    rozmontowywanie pomników na części pierwsze jak dla mnie trafione
    +A+M+D+G+

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    U starszych graczy z pewnością nagromadziły się w gwieździe jeszcze większe ilości surowców niż ozdób. Mi to obojętne, ale jak komuś ma ułatwić grę to jestem na tak.

    Ps. Osobiście wolałbym coś innego np opcję wymień 100 pomników konnych żołnierzy na tydzień premii +100% do ataku dla Twoich konnych itp. Albo dodaj na stałe wybranemu generałowi umiejętność pierwszego ataku 1 statua to 1pkt ataku Inne ozdoby dawałyby inne bonusy.
    Wymień 1 szt Anielska brama na umiejętność Droga do niebios - wybrany generał podróżuje 3x szybciej do miejsca przygody ;D
    Wymień 1 szt Lodowa posiadłość na umiejętność Władca żywiołu lodu - wybrany generał przed rozpoczęciem walki zamraża obóz przez co walczy zawsze 1 minutę dłużej
    Ostatnio edytowane przez browar69 ; 15.04.2015 o 08:19 Powód: ps
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: ilość bugów oraz ludzka głupota. Pewne również są tylko dwie – śmierć i nieudana konserwacja. Bo podatki są jak płot, tygrys przeskoczy, szczur się prześlizgnie, a bydło zostanie.

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wymiane na surowce pierwotne popieram, a pomysl Boskiego uwazam za boski Zrob ankiete osobna!

  8. #8
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 15.04.2015 r.) zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.


    Pozdrawiam,
    MOD_Uranos

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.