Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zmniejszeniem czasu w zbrojowni?

Głosujących
34. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    26 76.47%
  • NIE

    8 23.53%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Czas w zbrojowni

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2013
    Posty
    24
    Serwer
    Kolonia

    Czas w zbrojowni

    Proponuję zmniejszyć czas produkcji w zbrojowni.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.01.2013
    Posty
    18
    Serwer
    Kolonia
    Wreszcie coś sensownego. Przy ograniczeniach jednej zbrojowni na wyspę produkcja wojsk kolonijnych jest mocno ograniczona. Dlaczego mogę mieć czterech mieczników, a zbrojowni nie? Gdzie tu sens?
    Gram w grę

  3. #3
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tak i to znacznie, w innym wątku przeliczałam jak absurdalnie wolno się robi broń w zbrojowni w stosunku do tego ile robię broni na przygody. Jeżeli faktycznie mamy masowo się bawić w kolonie to ten czas musi być wielokrotnie mniejszy.

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Tak i to znacznie, w innym wątku przeliczałam jak absurdalnie wolno się robi broń w zbrojowni w stosunku do tego ile robię broni na przygody. Jeżeli faktycznie mamy masowo się bawić w kolonie to ten czas musi być wielokrotnie mniejszy.
    Jakby BB chciało żebyśmy masowo robili kolonie to nie ograniczali by liczby aktywnych koloni, ale zmiana czasu (albo jakieś porządne premie) naprawdę by się przydała teraz to jedynie nadzieja w znajomych którzy nie robią koloni.

  5. #5
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Ciekawszym pomysłem jest dodanie odpowiedniej premi za elementy kolekcjonerskie, kto chce dużo podbijać rzuca premię i produkcja szybko leci, kto nie chce ten sobie spokojnie podbija. Ograniczenie prędkości produkowanej broni czy ilości podbitych kolonii to limity które mają wyrównać szansę starych mocnych i młodych słabych graczy według sposobu interpretacji przez BB zasad "fair play".
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: ilość bugów oraz ludzka głupota. Pewne również są tylko dwie – śmierć i nieudana konserwacja. Bo podatki są jak płot, tygrys przeskoczy, szczur się prześlizgnie, a bydło zostanie.

  6. #6
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ale co to za ograniczenie jak tę broń można kupić? Jak chcą wyrównywać szanse to mają do tego koszary. Bogaty wykupi tych biednych co jeszcze bardziej zwiększa różnice.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ile trzeba zrobić koloni żeby zdobyć 600 pisanek jak z czterech nic nie wypadło?? W normalnym trybie to uzbrojenie może się produkować miesiącami.

  8. #8
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja zrobiłam 16 kolonii (różnych, ale najwięcej średnich) i zdobyłam 496 pisanek (liczę bez premium, bo na jeden dzień włączyłam, więc mam tych pisanek trochę więcej). Broń robiłam już kilka tygodni przed świętami i szybko znikła, nie dała bym rady gdyby 4 osoby z gildii mi nie pomogły. Przerabiają dla mnie broń i jakoś daję radę kolejne kolonie podbijać.

    Obecny system tylko zachęca do tworzenia multikont.

  9. #9
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Obecny system tylko zachęca do tworzenia multikont.
    Albo bojkotowania kolonii.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #10
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Do bojkotowania to raczej skłania nieopłacalność. Obniżenie kosztów produkcji to był ruch w dobrą stronę, ale nadal kolonie typu ciupka węgla czy bali liściastych to nie wiem śmiać się czy płakać.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.